Policejní akademie 2

• Česko Policejní akademie 2: Jejich první nasazení (více)

Asociální magor a parta jeho recesistických kamarádíčků navlečených v kůži se vydala do ulic, aby pomocí sprejů dodala městu trochu barvy a vyprázdnila kapsy každému, koho potká. Tahle vlna zločinu vás možná dovede k zamyšlení nad tím, kde selhal vzdělávací systém. Ale na druhé straně – vzpomeňte si na Policejní akademii. Když se v Policejní akademii 2: Jejich prvním nasazení s těmihle pitomými punkery střetnou naši čerstvě dostudovaní smolaři v modrém, výsledkem bude nekomplikovaný případ nepřetržité zábavy. Steve Guttenberg, George Gaynes a další postavičky z Policejní akademie nastupují v plném počtu, aby se postavili impozantnímu Bobcatu Goldthwaitovi, kterému byla role šíleného vůdce gangu šitá přímo na míru. Jsou to bouře – bouře smíchu – v ulicích! (Magic Box)

rsimonyi

Proti jedničce je tohle slabota, ale objeví se zde postavy Sweetchucka a Zeda, které září v třetím a čtvrtém dílu. ()

Zeek

O něco slabší než první díl, ale stále ještě koukatelné a plné dobrého humoru a skvělých scének, na rozdíl od dalších dílů. Moje hodnocení: 60% ()

Bozvav

Slušná sranda i po letech, nicméně ne tak dobré, jako jednička. Pár dobrých vtipů by se našlo, ale zvláště konec působí dosti křečovitě. Steve Guttenberg jako Mahoney je neskutečně dobrý a ostatní také. Za mne 65%. ()

zdeny99

O maličko slabší než předchozí díl, ale i přesto je pořád dokonale zábavná, že si těch pět zaslouží. První nasazení se prostě povedlo. [21278. hodnocení, 236. komentář, 66%] ()

mls

Tak táto časť má ešte podobnú úroveň ako jednička. Pribudnú nové postavy, takže človek našťastie môže stále čakať niečo nové. ()

Wolvie

Šok,pro mě mnohem zábavnější než k průměru často sklouzávající jednička! Překvapené čtyři hvězdy. ()

char_t

Nad průměrem jen díky Zedovi a Tuckleberrymu. Ale rozhodně slabší než jednička, čtyři jen s odřenýma ušima. ()

MikeeTheory

Nemůžu se vyhnout srovnání s předchozí jedničkou, u které jsem se smál daleko více. Je to možná tím, že laťka byla nasazena opravdu vysoko. Bylo to zase bláznivě šílené, ale už ne tolik účinně vtipné. ()

BeranSon

Dvojka ještě stíhá za prvním díle, ale některé momentu už nejsou tak perfektní. Je vidět, že nápaditost už trošku opadla, nemůže se držet neustále. Ale prča to je pořád! -5/10- ()