Wargoo

Ešte lepšie a vtipnejšie ako jednotka, s viacerými scénkami, ktoré si chcem pamätať, (Buzz: Who is behind ? Slinky dog: ME !, nevydarené zábery )a kvôli ktorým si 2ku pozriem minimálne ešte mnohokrát... :) Dabing Hanksa a Allena (+ostatní) je v absolútnej špičke, nové postavy boli sympatické, do deja,ako inak, zapracované dokonale. Avšak !!! Jediné, čo mi vadilo bolo dakedy až fantasmagoricky prehnané nešťastie hlavných hrdinov a tým umelo naťahované dĺžky filmu (na letisku, keď sa im v lietadle zavreli dvere), ale ak je pozitív niekoľkonásobne viac, ako negatív, čert to ber ! Opäť príjemný návrat do detských čias a tony vtipných hlášok... 5***** a 95,923 % ()

Dejnasp

Další animovaný film, který se zařadil do mých oblíbených. :-) Tomuto filmu bych nic nevytkla. Mělo to rychlý spád, poutavý děj a spoustu zábavy. Velice jsem si oblíbila koníka Bulíka a jsem moc ráda, že je i ve třetím díle. Hodně jsem se nasmála u scénu "prevzeté" z Hvězdných válek, sice m ito připadalo trošku přitažené za vlasy, ale proč ne. Výborné pokračování na 5*. ()

GOREGASM

Stejně hravá, vtipná a kreativní zábava jako v prvním díle, která mě dostala už našlápnutým úvodem a i zbytek stopáže se nese v duchu inteligentního a s úžasnou lehkostí podaného příběhu, který ve mně již podruhé probudil děcko hravé :-) 100% ()

Fawkes

Ani nevím co napsat. Už se zkrátka pro mě stalo pravidlem, že 2. díl je u animáků lepší než první. (stejně jako Shrek a Madagaskar). Já jsem si prostě nedokázal nevšimnout všech těch propracovaných hraček, vtipných legrácek a nápaditého příběhu. Po celou dobu měl film perfektní tempo a tu nejlepší pohádkovou a rodinnou atmosféru. A proto je lepší než Toy Story 1. Vůbec jsem neměl čas nudit se. (93%) ()

crha

Pro mě lepší než první díl, ale je pravda, že tyhle animáky beru dost podle momentální nálady. Nemám problém těšit se na trojku. ()

Toka

Druhé pokračování má vše, co chybělo tomu prvnímu. Zajímavou zápletku, kontinuální příběh a skvělý humor. Nutno podotknout, že humor z velké části staví na již známých postavách a zápletkách z prvního dílu. Toy Story 2 je krásná evoluce a po všech směrech dokonalý animák. ()

plagjoklas

Trosicku, ale fakt len trosicku horsie ako jednotka, ale stale solidna zabava, ktora stoji za pozretie. Pribeh ani na chvilku nenudi, a 92 minut vam ujde ako voda. Nadupane 4* ()

Dimo

Velmi příjemné překvapení. Dobrý a svižně plynoucí příběh, který má i nějaké to skryté kouzlo. ()

Joeey

Perfektní scénář, kamera (jestli se tomu i u animáků tak říká), více postav. Veselé a humorné momenty i hodně smutná a dojemná atmosféra. O humor se stará sehraný tým ve složení Buzz, Brambůrek, Rex, Slinky a Prasátko, ale jakmile dojde na muzeum hraček, příběh nabírá smutný nádech. ()

JimiH

Jedno z nejlepších pokračováních všech dob. Sice o maličko slabší zápletka, ale pořád nic nenasvědčuje, že jde o pokračování,vše úžasně odcípá, postavy sází jeden gag za druhým a navíc přibylo pomrknutí na dospělé a filmových odkazů (SW, Jurský Park apod.) ()

Jeand´Boa

Další dvojka, která úspěšně konkuruje jedničce - nebo spíše jí nedělá ostudu, ale dobré jméno ... v paměti mi například utkvělo perfektní digitální zpracování rozsypaných křupek a od nich olepených prstů... ale scéna s opravářem, který není nikdo jiný než šachista z klasiky Garryho hra, je opravdu senzační ... ()

Stíba

Dvojku už sem jako dítě asi neměl tak rád jako díl první ale pořád je to geniální animák nejen pro děti. ()

Kaučuk03

Graficky každopádně povedenější než jednička, ale v té bylo oproti dvojce více vtipných gagů a příběhově mi přišla lepší, ale i tak se ve dvojce najde pár vtipných momentů a celkově to vyznívá poměrně přesvědčivě. ()

darkreider

Pixar je tu znova a ešte lepší ako minule. Neviem, čo sa mi páči najviac, možno tie odkazy na Star Wars, Goldfingra a hlavne Gerris Game :) = pán opravár. Oproti jednotke o dosť zábavnejší. [...]Použite hlavu [...] ()

Natha

Väčšinou sú druhé diely horšie alebo nudnejšie, ale Toy Story 2 vôbec! :) Rovnako parádne a vtipné ako prvý film! Toy Story proste vládne. :) ()

Mimo83

Nerozumiem tým, ktorí dali menej ako 5... ale hlavne, že oni si rozumejú sami so sebou... Lepšie ako jednotka a jednotku považujem za úžasnú... PIXAR fucking rules!!! :) ()