mrclTV

Pokračovanie skvelého príbehu, podporené novými postavami a postavičkami. Kvalitka ako jednotka. Animované príbehy ako tento sa často neurodia. ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 7,9/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 100%, Audience Score - 86% | FDb.cz - 79,3% | Dobře, kdybychom museli, kapku preferujeme první díl, ovšem dvojka neztratila opravdu NIC z toho, co nabrala jednička, ale zase ji ani v něčem vyloženě nepřekonala a první díl byl přecí jen první ;)..... Přesto geniální animák (jeden z TOP 5) se skvělým odkazem na Pinkavův dokonalý kraťas "Geriho hra". 100% ()

borohub

Za mě asi nejslabší díl triologie, děj je zbytečně překombinovaný, nové postavy (hlavně ta kovbojka) mě příšerně serou, uznávám že odkazy na nějaké jiné filmy jsou fajn, ale zrovna hvězdné války není můj šálek kávy a hodně filmů je paroduje. Pořád se ale jedná o docela slušný animák, 4 hvězdy dávám jenom z důvodu abych tento (pro mě) nejhorší díl oddělil od zbytku. 84% ()

Gamekeeper77

Stejně dokonalý jako jednička, což se jen tak nevidí. Jakoby to bylo točený coby jeden film a pak rozdělený na dvě části. Nedokážu říct, kterej díl se mi líbí víc. Hlavní baviči jsou samozřejmě prase, dinosaur, jezevec a bramborák. Bez nich by to padlo o dvacku níž. Takhle je to za 100%. ()

Mkartaylas56

I když je v porovnání se zbylýmy dvěma díly dvojka asi nejslabší, tak to nic nemění na tom, že se stále jedná o skvělý film, který jsem miloval v dětství a v téměř stejné míře ho mám rád i v současnosti. Prostě paráda. 85% ()

PAVLIS

90% Nejen že má dvojka oproti jedničce i dnes (2019) koukatelnou animaci, ale je i mnohem vtipnější a šikovně čerpá z minulosti. A hlavně i když je příběhem opět dětsky jednoduchá, tak tentokrát se mnohem víc snaží uspokojit i dospělé. Skoro si až říkám, jestli to není lepší film pro dospělé než pro děti. Aneb jeden z těch výjimečných případů, kdy dvojka překonala předchůdce. ()

adamix

O kúsok lepšia časť oproti prvotnej, ktorá je tiež výborná. Vzájomné prepletanie humoru a drámy, správna zápletka, nesmrteľné postavy a napínavý záver. Lahôdka. ()

OJan

Pixar to zase dokázal, dokázal udělat skvěle animovaný film, který zaujme, má dobrou zápletku a je vtipný. |100%| ()

Copolla

Donekonečna a ešte ďalej. Najlepší animák od Pixaru a zároveň aj jeden z najlepších animákov všetkých čias. ()

chrustie

Další vynikající animák od Pixar. Postavičky si díky spoustě grimas musí zamilovat skoro každý. Takhle vypadá animák, který se dělá s láskou, ne jako chladný Číslo 9. Tady k tomu už se dá jenom čekat, co trojka :) a ani nepochybuju.. ()

Blazis34

Toy Story 2 je hodně podobný jako jednička. Příběh několika hraček, který je úžasně ztvárněný se mi znovu líbil. Nejvíce jsem se bavil, až úplně na konci, kde byli nepovedené scénky z "natáčení". Jinak na tomto filmu se celkově nedá nic vytknout, ale pět hvězdiček nedám. Dávám 80% - čtyři hvězdy. ()

PaTeXx

Nemusím tady vůbec nic psát. Kladné komentáře ostatních mluví i za ten můj. Jen se podívejte na rozpočet. ()

14krejca14

Parádní pokračování parádní jedničky. To co platí u jedničky se skvěle přeneslo na pokračování s řadou nových postav, krásným příběhem a opět s řadou trefných a humorných scének nebo odkazů na nějaké ty kultovní a klasické filmy... Takto mají vypadat rodinné animované filmy... ()