Hanes88

Prostě mi to připadlo, že je to skoro úplně stejné jako jednička. Nebudu tady tvrdit, že bych se se zájmem nedodíval, ale za ohranost dávám 3*. 65%. ()

J*A*M*A*L

Viditelně slabší snímek, který už pro mě pětihvězdou nepůsobil, ovšem za to tomu dávám velmi perfektní čtyři hvězdičky.Když jsem byl kluk jednalo se o mojí největší srdcovku a i teď se jedná o můj nejmilejší animák.A od pixaru neexistuje lepší film. ()

Patrik256

Tržby v USA za první víkend: 57 388 839 $ (3236 kin) Náklady na výrobu: 90 mil. $ Náklady na reklamu: 30 mil. $ Ocenění: Oscar 1999 - nominace: píseň (When She Loved Me) Zlaté glóby - film (komedie/muzikál); nominace: píseň (When She Loved Me) ()

LuckyStar

Nejsrandovnější animák pod sluncem a bez rozmýšlení jeden z nejlepších trojrozměrných filmů. Nutnost vidět předchozí díl k jeho jasnému pochopení - spousta narážek, nostalgie, vzpomínání, nádherných scén (mj. nominace na Oscar za píseň použitou v jedné z nich) a perfektní visualizace. Hledá se Nemo ani např. oba Shrekové si zde neškrtnou, jedna z nejlepších rodinných animovaných záležitostí na filmovém nebi. ()

Mekgrůdr

Oba díly Toy Story jsou pro mě bezkonkurenčně nejlepší animáky jež lidské oko mělo to potěšení vidět. Nejsou dalším tuctovým filmem, jejich zpracování se liší. Navíc srší hláškami, na které se nedá zapomenout a i vedlejší postavy jsou šarmantnější než jinde (miluju Rexe a pana Brambůrka)....sice mě trošku dožírají písničkové pasáže, ale když se jednou naučítě texty Máš ve mě přítele a To vám bylo krásné, když mě míval někdo rád, nakonec se to dá překousnout. ()

fastum

Nebýt toho super překombinovaného konce, dám více. Jinak pěkná oddychová podívaná s pár moc pěknými vtípky. ()

Oňďo

Na začiatok by som povedal to že za žiadnych okolností tu nebudem porovnávať ktorá bola lepšia. Či jednotka alebo dvojka, pretože obe majú svoje čaro a páčili sa mi rovnako. No ale hlavne ma potešilo to že tam pribudli nové postavičky (hračky). Len škoda že to má iba cez hodinku a pol :(. Ale i tak veľká spokojnosť. PIXAR opať ukázal že v tvorbe animákov nemá konkurenciu. ()

Daqvid77

Toy Story 2 určitě o kapánek lepší než 1. Důvod ten je takový že v 1 se chvílemi Pixar jako by bál se do děje pořádně opřít jako by čekal jak budou lidi na první příběh reagovat. Ale ve Příběhu hraček 2 to už rozbalili ve velkém a proto samozřejmně 5*. ()

Gumrice

Toy Story je prostě klasa, tomu není co vytknout. Chvílema je tak akční, že se tomu filmu naprosto oddávám a napjatě fandím hlavním hrdinům. To platí o všech třech dílech. Ovšem nejvtipnější snad byly "nepovedené" záběry na konci - Život brouka 2. ()

Ollie235

Ani nevím proč, ale tahle animovaná série mi nikdy k srdci nepřirostla a jako malý jsem si raději pouštěl jiné animáky. A to mi zůstalo dodnes. Druhý díl mě bavil o něco víc než první, ale prostě to pořád není ono. K jednotlivým hračkám jsem si nedokázal vybudovat žádný vztah a celý jejich příběh mi tak byl dost ukradený. Pár povedených situací a nápadů v tom rozhodně je, ale nic to nemění na faktu, že se mezi fanoušky Toy Story neřadím. Lepší průměr. ()

Jimmy15

Příjemné pokračování prvního dílu. Oddechová pohádka. Mám prostě rád tenhle druh animáků. Jedem směle na trojku! ()

H4ku11

Hračky majú stále, čo povedať. Páčili sa mi vtipné narážky na iné filmy. Woodyho kovbojských kumpánov som si však neobľúbil. ()

werus

Pokračování, které si udrželo kvalitu prvního dílu. Perfektních hlášek není o nic míň a nejsou o nic horší (Rex: "Dámo, chyťte si stádo!" Slinky: "Buzziiii, Buzziii, ocásek mi letí do Petrohradu!"), přibyde ještě jeden Buzz Raťafák a pár dalších, o nic horších postav a ani morální ponaučení vás tentokrát nemine. No a pro ty, co znají Geriho hru je jeho pidirole úplnou třešničkou na dortu :). No a nesmíme zapomenout na závěrečné titulky a nepovedené záběry, bude vám líto, že už je konec. Jsem strašně zvědavá, co nám přinese Toy Story 3, protože - může to být ještě lepší? ()

Emzet

Říct, že je Toy Story 2 čirou komedií a klauniádou by nejspíš bylo přehnané, přesto je však posun do komediální roviny dost jasně patrný. Což ovšem rozhodně nemyslím jako výtku - ať už jde o zajímavé narážky a hrátky se slovy (pozor - v českém dabingu prakticky všechny vymizely) anebo o popkulturní narážky ("I AM your father!"), Toy Story 2 opravdu kraluje. Ale nikdy na úkor příběhu a postav. Náš antihrdina Woody vyspěl a tentokrát se dostává do potíží paradoxně především pro svůj nesobecký šlechetný čin na začátku. Což ovšem neznamená, že by se z něj stala neotřesitelná morální autorita - v průběhu filmu ještě dostane možnost pochybovat nad sebou a nad svými hodnotami...a "zaprodat" se. Prakticky zde tedy zůstává tato temná stránka filmu (a hlavní postavy), kterou jsem minule tak chválil. Jako celek pak TS2 skutečně působí poněkud majestátněji a okázaleji, ale to je pochopitelné: jde o druhý díl, animace je propracovanější, postav je více... Ovšem jádro zůstává stejné. Stále jde o nejlepší animák vůbec, pro svou propracovanost a pro duši, kterou mu tvůrci vdechli. Nezbývá mi než doporučit. ()

strictly

Vynikající animace, stejně skvělý příběh a odkazy na jiné filmy dělá z toho filmu opravdovou zábavu bez ohledu na věk. ()

Salmayo

Jednička mě zas tak vtipná nepřišla, ale tohle je prostě PECKA. Pro mě zatím nejlepšejší animák s ohromnou spoustou vtipných situací(rekordně klikající prasátko, použijem hlavu atd.). K tomu navrch pořádná dávka správného adrenalinu(přechod přes silnici, souboj se Zurgem...) ()