HanSolo

Můj pravděpodobně nejoblíbenější animovaný film, který jak vizuálně, tak příběhově překonává první díl a téměř veškerou konkurenci od Pixaru (s výjimkou Úžasňákových). ()

Arccos

"Zavřete oči, vypadl mi špuntík!" Ještě zábavnější pokračování už tak dobréhou Toy story. Zábavné i pro dospělé, nejen pro děti. A dále bych napsal totéž, co o jedničce (včetně pochvaly české verze). K tomu musím vzpomenout i velice povedené závěrečné titulky s "nepovedenými" scénami! (Mimochodem, při jedné písničce jsem teď i zaslzel... asi proto, že jsem jako dítě byl na hračky dost citlivý) ()

HarlanWade

Až do Shreka můj jednoznačně nejoblíbenější animák. Na tu dobu opravdu nevídaná animace a hlavně dokonale nejen vizuálně, ale i charakterově zpracované postavy. Navíc ono někdy v takovémhle animáku může být schováno více emocí, než v té nejvyšperkovanější romantické komedii... ()

MDesign

Dysney spolu s Pixarom sú proste klasa a snáď každý animáč od nich sa mi bude páčiť. V Toy Story nájdete presne taký humor a také animácie, aké očakávate. 4* snáď len preto, aby sme mohli oddeľovať kvalitné filmy od tých fakt najkvalitnejších. ()

yaqwsx

Lepší pokračování už snad ani nejde vytvořit. No co se tu rozplývat; prostě paráda. A "nepovedené" scény nemají chybu. ()

Boudyy

Z mého pohledu ještě lepší než jednička, vážně jsem se pobavil u mnoha scének a také závěrečných titulků. ()

maoc

Lepší příběh než jednička, mnohem nadčasovější a přístupnější pro menší děti. Celé to bylo dokonalé až na jednu věc - moc by pomohlo zkrátit stopáž o 5 minut. Ten správný okamžik totálního zaujetí a držení palců postavám se prostě nedá tolik natahovat. Přišel pro mě pád a nuda, konec mi vyšuměl. Zachránily to až "nepovedené záběry". ()

Nightmare89

Mnohí hovoria, že dvojka predčila jednotku, no to sa podľa mňa jednoducho nedá. Obidva diely sú rovnako výnimočné. Nie som síce animákový maniak ale značku Toy Story podľa mňa ešte z piedestálu animákov nikto nezvrhol. A bude to mať sakra ťažké. ()

anyonecek

Pokračování slavného Toy Story 1 je stějně dobré. Opět ta krásná animace + nové postavy. Příběhově opět na 100% a stějně jako u 1. dílu nemám co dodat a je to za 100%. ()

Stejšn

Jeden z těch lepších animáků. Technicky sice není dokonalý, jako ostatně i další z té doby, ale příběh je pěkný, přehledný a celkově milý. A narážky na známé sci-fi filmy potěšily. ()

Fenris 13

"Zabil jsi mého otce!" "Buzzi, já jsem tvůj otec!" nebo "Štěkám, štěkám." Tohle je Pixar ve vrcholné formě (kde je jí konec). Nelze jinak než za plný počet. ()

marek29

Strhující pokračování party kolem dinosaura, vojáčků a tabulky, tentokrát o seznámení s kovbojkou koníkem a zlým zlatokopem.. Děj odsejpá jak má a i dospělý divák se baví. Skvěle zvládnutá práce Pixaru mi nedovoluje jinak než 4 z 5. Děkuji a doporučuji :-p ()

Brano

Asi by som sa už len opakoval z jednotky. Toto nie je robene pre dospelého človeka (aspoň z môjho pohľadu) no pre deti je to určite pekný animovaný film. U mňa rovnakého hodnotenie ako pri prvej časti. ()

Mykhaluu

Něco jako Vetřeleci, dvojka, která netěží z úspěchu jedničky, ale svěžím způsobem ho rozvíjí! Pro malé děti místy trochu drsnější, ale únosné. Dospělý se místy zasměje sám. ()