Mrs.Bailey

Geniální! Oproti jedničce mnohem zábavnější a originálnější, co scéna, to perla, no prostě paráda! Po právu patří Toy Story mezi nejlepší animáky :) ()

IvcaSammet

O něco slabší než první film. Námětově sice vyrovnané, ale co se týče samotného příběhu, některé části mi tam trochu pokulhávaly. Celkově mě vůbec nechytly postavy Jessie a Stinky Peta, závěr mi navíc přišel neustále zbytečně prodlužovaný. Co se ale naopak humoru týče, myslím, že jsem se víc pobavila právě u tohoto filmu. Proto nechávám hodnocení stejné, jako jsem dala u jedničky. ()

Muel

| Pixar Animation Studios | Kvalitatívne narovnako s 1kou, len všetkého viac. Určite podarený sequel. | Hodnotenie: 7/10 | ()

pend

Pixar opět zabodoval. Příběh o nalezení Woodyho nemá chybu, je plný odkazů a parodie na řadu jiných filmů. Pro mě nejlepší scény : v obchodě s hračkami a na letišti třídění zavazadel. ()

Jelly

o něco slabší než první díl, ale pořád vynikající. Rex se svými malými tlapkami opět boduje... "Look at my little arms. I can't press the fire button, and jump at the same time!" "I can't look. Could somebody please cover my eyes?" "Somebody do something!" :-) ()

77Ivana

Skvělá zábava pro celou rodinu. Měla jsem strach jak druhý díl dopadne, ale musím říct, že možná překonal o trochu i díl první. Úžasná je nová hrdinka kovbojka Jessie. ()

Heui

Za ty zpívcí pasáže, který v animáčích fakt nemám rád, hvězdička dolů, jinak perfektní biják:) ()

CiPR

Další díl úspěšné začínající série od Pixaru. Nečekal bych, že tento díl náváže svým humorem a vtipem na ten první, ale stalo se. Nové postavy a nová společná dobrodružství. "Hračka neopouští hračku", to je asi to správné motto, které by vystihlo tento film, možná už jenom: "Přítel své přátelé neopouští". Tady nejde nic řešit. 90 %. ()

sebo9629

Predsa len mám radšej dvojku ako jednotku, je o niečo akčnejšia, vtipnejšia a hlavne príbehovo zaujímavejšia. Hodnotenie: 9.2/10 ()

El-Barto

Druhej Příběh hraček mě zase nenechal chvíli v klidu, pořád tam sypal nějakou akci nebo vtípky. Ale myslím si, že první díl v ničem nepřevyšuje. I tak absolutní špička žánru. ()

jasanka

Film jsem viděla po mnoha letech znovu, a musím zvýšit hodnocení. Neuvěřitelně mě to bavilo a nemohla jsem se od toho odtrhnout :D Super animace i příběh. ()

zdeny99

Neméně skvostné pokračování první dílu Příběhu hraček. Woody zažije to, co se většinou hračkám stává. Pokazí se, konkrétně se mu natrhne ruka a je odstaven na druhou kolej. Vlastní vinnou navíc skončí ve výprodeji a z něj se dostane ke sběrateli hraček. Poté sám zjistí, kdo vlastně je. Je to silná pasáž, když se dozví, že je slavná figurka z animovaného loutkového seriálu. A jak byl první díl o tom, že Woody zachraňoval Buzze, tentokrát tu je také dobrodružná záchranná výprava. Jenže role se vyměnily. Buzz zachraňuje Woodyho. [30264. hodnocení, 462. komentář, 85%, 293. nejlepší film] ()

Zalost

Prvnímu dílu jsem dal hodnocení nejvyšší, a dvojka ho ještě překonala, takže mi dochází stupnice. Tenhle film má všechno - příběh, humor, napětí, záporáky, vyspění charakteru... Není tu jediné slabé místo a určitě ho řadím mezi nejlepší animované filmy, co jsem kdy viděl. A skvělý nápad s "pokaženými záběry" na konci. ()

Mary19

Super animák, který podle mě dokonce předčil výbornou jedničku. Ne, není to kvůli animaci (ikdyž ta je vlastně taky lepší), ale kvůli skvělému scénáři, ze kterého na vás dolétají tucty skvělých hlášek, přičemž scéna "Jsem tvůj otec!" je fakt kultovní. Jedinou výtku bych měl tak akorát k nové postavě Jessie, jejíž hlas mi lezl na nervy (originální dabing)... 90% ()

optimus0s

Lidstvo mělo štěstí, že tento film přišel do kin, a nevyšel jen na videu, jak se to původně plánovalo. Toto je totiž skvělá parodie na některé filmy(třeba Star Wars) ()