Naby

Bylo to celkem fajn. Detsky film s prvky parodie, aby se mohli bavit i dospelaci. Uplne nejlepsi byly parodie na uplnem konci filmu ;-). Jinak myslim, ze jde o malicko nadprumerny film tohoto tipu. Znamkovani by bylo tak 3,3* coz musi jit malinko dolu. ()

Otan

Dvojka je podle mne lepší jak jednička,a to podle mne hlavně díky příběhu.Skvělá animace a dobře nadabováno.Pobavil jsem se a nemusel ani moc přemýšlet.83% ()

Sevprince

Dlouho mě Toy Story míjelo, zato teď jsem sjel oba první díly současně. Co mě ale přimělo k hodnocení, je díl druhý, přestože i první byl vážně skvělý. Dvojka se o parník dostala na druhé místo v mém žebříčku animáků, Shrek je holt stále Shrek. Musím ale říct, že asi nikdy v dějinách filmu jsem tak nefandil hrdinům, jako v Toy Story 2. Měl jsem prakticky zatnutý pěsti a přešlapoval na špičkách, jestli stihnou na plastikovým koníkovi to letadlo, nebo ne :) Plná palba. ()

Tomulka

No rozhodně jsem velmi mile překvapen scénářem u prvního dílu se mi vůbec nelíbil. Zde je již vidět potřeba scénáristy oslovit i starší publikum což je velmi dobře. ()

Sergii

Totální pocta filmařskému řemeslu klanějící se těm nejlepším dílům filmové historie. Parodie na Star Wars v konci mne dostala do kolen. Několik vrásek na kráse se dá najít vždy, ale v tomto případě hraje každý aspekt jen v prospěch snímku. Těch málo z Vás kteří se ke shlédnutí ještě neodhodlali. Zahoďte všechny předsudky a nechte se obejmout inteligentním, lehkým a příjemným humorem. ()

RoxaNie

Tak tento sa mi páčil oveľa viac ako ten prvý + koniec... milujem keď dajú tie nepodarené scénky z natáčania :) ()

Kivis

Nevzpomínám si, kdy jsem Toy Story 2 viděl poprvé, ale vzhledem k nevýraznému pocitu z jedničky to určitě bylo pěkných pár let po premiéře. Odhadem jsem mohl být tak o sedm let starší než u jedničky, takže mi táhlo na plnoletost... a paradoxně si mě dvojka získala podstatně víc než v dětství viděný první díl. Asi jsem už dokázal docenit mnohem víc vtípků a odkazů určených spíše pro rodiče než pro malé děti. A zásluhu na silnějším zážitku určitě nesou i nové postavy a větší prostor pro postavy vedlejší. V jedničce se vše točilo kolem Buzze a Woodyho a to nejsou úplně moji favorité. Mám zkrátka pocit, že Rex, Slinky a Prasátko jsou mi poněkud bližší. No a pan Brambůrek (konečně se svou láskou) se díky dvojce zařadil po bok mých nejoblíbenějších animovaných postav - Ijáčka a Droopyho. Scénky u titulků vždycky ocením a ty z Toy Story 2 patří k těm nejlepším... a happy end v podání druhého Buzze a Zerga je opravdu "dojemný":oD ()

TomDolly

Pixar je jednoducho geniálny. Toy Story 2 patrí rozhodne medzi najlepšie animáky a čo sa týka roku 1999 sú všetky tie scénky naprosto úžasné! Väčšinou pokračovania filmov už nebývajú to, čo tie prvé, tu sa to povedať rozhodne nedá. Určite lepšie ako dnešné animáky od Disney. ()

Potjoc

Ve srovnání s prvním dílem, nemám tento díl moc rád. Nelíbí se mi ten shon v tom díle, kde cestují po světě ()

D1705

Pokračovanie Toy Story o štyri roky neskôr sa opäť podaril. Tentokrát sa tu poukazuje nato, že aj keď deti vyrastú, vždy sa nájdu ďalšie, ktoré sa budú hrať. Najlepšia postava bola postava Zlatokopa, o ktorom som si pôvodne myslel, že je dobrý. Rok 1999 v animovanom filme moc nie je výrazný, ale tento film je klenot toho roku. ()

CheeseFigure

Dvojka sa mi páčila vždy viac ako jednotka. Klasicky je veľkolepejšia, ale stále to dokázali ustrážiť tak, aby to bolo veľkolepé tým správnym spôsobom a zachovala sa duša prvej snímky. Postavy majú medzi sebou lepšie vzťahy, všimol som si aj viac pop-kultúrnych odkazov a záver na letisku bol taktiež fantastický. Tak ako pri jednotke zapracovala aj nostalgia a opäť menej ako päť dať nemôžem. ()

DFA

Fantastické pokračovanie, skvelé záverečné nepodarené zábery a trefné odkazy na slávne filmy. ()

ado7

Výborná komédia, nehovoril by som že je Shrek lepší, alebo horší. Obidva sú výborné, ale každý inak ()