Epizody(25)
-
Adrenalin (S17E01)
-
Kinder aus gutem Hause (S17E02)
-
Die Weindetektivin (S17E03)
-
Blut ist dicker als Wasser (S17E04)
-
Tod des Feminismus (S17E05)
-
Der Schuss (S17E06)
-
Der Tote im Tank (S17E07)
-
Nestbeschmutzer (S17E08)
-
Tod im Team (S17E09)
-
Eine wunderbare Familie (S17E10)
-
Die Boule-Bande (S17E11)
-
Tödliche Tattoos (S17E12)
-
Rocky (S17E13)
-
Schuld (S17E14)
-
Außer Dienst (S17E15)
-
Hitze (S17E16)
-
Kuckuckskinder (S17E17)
-
Heilige Maria (S17E18)
-
Der Mann im Brunnen (S17E19)
-
Liebesengel (S17E20)
-
Blackout (S17E21)
-
Benni (S17E22)
-
Endstation Sehnsucht (S17E23)
-
Richtfest (S17E24)
-
Unter Freunden (S17E25)
Hrají
Werner Daehn
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Berlínští psi (2018) (seriál)
Fleming (2014) (seriál)
Karin Lischka
Rakousko
Nejlepší seriály:
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Tamer Tıraşoğlu
Turecko
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Láska na první pomoc (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Yung Ngo
Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Rekrut (2022) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Robert Höller
Německo
Nejlepší seriály:
Ach, ta Hela (2022) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Dominik Schiefner
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Annika Ernst
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Peter Benedict
Švýcarsko
Thomas Niehaus
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Greyzone (2018) (seriál)
Gryf (2023) (seriál)
Karoline Teska
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Sven Gey
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Jonas Gruber
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Teresa Harder
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Zmizení (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Patrick von Blume
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Reformace (2017) (seriál)
Claudia Mehnert
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Julia E. Lenska
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Jan Dose
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Anja Klawun
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Hans-Peter Deppe
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Timo Jacobs
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dreileben (2011) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)