• Rex Mundi
    *****

    Veľká škoda, že vzniklo iba 13 dielov. Na americké sitkomy som náročná a väčšina z nich ma absolútne nezaujíma alebo irituje. Je ťažké medzi nimi nájsť niečo bez nahrávaného smiechu, zábavné a zároveň inteligentné s čiernym alebo cynickým humorom. Šéfkuchař nadivoko mi sadol a náramne sa mi páčili aj jednotlivé postavičky. Fakt veľká škoda toho krátkeho trvania :-((31.3.2014)

  • slatkac
    *****

    Jelikož mám k vaření blízko asi jako Michael Jackson k Moonwalku, nemohl jsem si nechat tento seroš uniknout. A musím říct, že mě mile překvapil. Navíc mi konečně Bradley Cooper dokázal, že umí hrát. Nejenže tady hláškuje jak Polívka v Dědictví, ale má tady styl a je ůplně v pohodě. Dále mě potěšilo, že zde hraje John Cho (to je ten ze Zahulíme, Uvidíme kdyby někdo náhodou nevěděl) a luxusní blondýnka Jaime King, se kterou kdybych pracoval, neoddechla by si ani o pauze :D. Škoda že to má jen 13 dílů, nebylo by na škodu udělat pokračování. 100%.(4.12.2011)

  • Gemini
    *****

    Prima Cool vykopala neprávem zapomenutý klenot a dopřála mi dvě velice příjemná dopoledne plná lahůdek, lahůdkových výkonů, lahodných momentů i hlášek a ladných děvčat (Erinn Hayes, ach můj bože...). Skutečný kulinářský expert Anthony Bourdain napsal něco, z čeho vzniklo perfektně poskládané a vyvážené menu šéfkuchaře Jacka Bourdaina, skrze nymfu mé rané puberty Andreu Parker (však víte, ta z Pretendera;)) sebe znovu naleznuvšího génia od plotny. Jakkoliv ale Bradley Cooper dává svým komediálním talentem za uši všem, kdo se kdy na filmovém médiu mihli přes kuchyň, byl by tak jako skutečný šéfkuchař nahraný bez týmu, který sám o sobě zvládá víc než dobře nakládat pod kotel (o čemž jsou některé subzápletky). Ne, nedokážu a ani nechci popisovat, proč jsou každý zvlášť a všichni dohromady tak super - prostě chci jenom říct, že jsem nadšený z toho, jak se povedlo našlapat a vyladit těch jediných třináct dílů, co kdy vznikly, a že nemusím sledovat, jak další po první sérii megapopulární "kult" šponuje další a další série a téměř nevyhnutelně bledne do šedi. 90% i za tiché výhrůžky Franka Langelly...by to bylo. Jenže ono je tu ještě něco navíc. Něco jako "Já nespal, dával jsem si na čas, abys z toho měla větší potěšení.":))) I love it, stejně jako všichni tam "uvnitř" tohohle seriálu, včetně myče nádobí Ramona, milují svoji práci. Prostě dávám stovku a jdu se mrknout, kde se to dá ne nelegálně stáhnout. A kdyby snad někoho napadlo se ptát - ano, všiml jsem si, že je to jenom o vaření, paření a sexu - ale je mi to srdečně fuk, protože tohle je špičková stylová zábava;)(4.12.2011)

  • Shakers
    *****

    Trinásť dielov je skutočne málo, ale mám pocit, že som práve videl Best Of s päť dielnej série. Kitchen Confidential je seriál, ktorý vás skrátka dostane svojím humorom, hláškami, scénami, ladnými dievčatami alebo hereckým výkonom. Každý diel, každá minúta, každá scéna a každý herec ma svoj priestor vždy pre niečo, čo ma neskutočne pobavilo. Bradley Cooper za sem hodil ako riť na šrbeľ a celý seriál funguje ako puzzle - vyberiete jeden dielik a už to nebude fungovať. Škoda len, že je to také krátke. 95% - 5*(10.6.2013)

  • dr.horrible
    ****

    Vtipný seriál so super obsadením.Snáď každá postava je sympatická a Bradley Cooper im všetkým vládne.Okrem toho som sa zamiloval do Jaime King.Takú roztomilú úlohu už asi nikdy nedostane.Škoda.Rovnako ako je strašná škoda,že to zatrhli už po prvej sérii.Kdejaký shit má dnes sedem,osem sérii a toto si nezaslúžilo viac ako 13 častí?? Jediná výčitka; čakal som že Langella dostane viac priestoru.Inak štyri hviezdy,vlastne bez jediného zaváhania.A posledné tri časti za päť(4.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace