...aneb návod, jak si konečně dosyta užít prázdniny.  Panic je nanic je mottem hlavních hrdinů, tří šestnáctiletých kamarádů z Prahy. Ničím se neliší od svých vrstevníků, problémy jim dělají jak předpotopní rodiče a většina dospělých, tak hlavně věk. Nejsou totiž ještě opravdovými muži, ale samozřejmě dětství už mají dávno za sebou. Chtějí strávit prázdniny společně, jenže Vašek dostane k narozeninám od babičky poukaz na zájezd k Balatonu. Honza s Jirkou se proto vypraví na vandr bez něj. Vašek si ale nenechá prázdniny zkazit, uteče z autobusu plného důchodců a vydá se za kamarády. Setká se s nimi v hospůdce v zapadlé vesnici, kde se zrodí úžasný plán. Seznámí se s místní kráskou, která by moc ráda strávila alespoň část prázdnin v Praze. Jirkovi rodiče jsou služebně v Paříži, a tak s ní kluci na pár týdnů vymění jejich luxusní vilu za zchátralý statek. Prožijí báječné dny, zažijí spoustu neuvěřitelných a ztřeštěných příhod se starousedlíky, navážou nová přátelství a s pomocí místních dívek se z nich možná konečně stanou chlapi... (oficiální text distributora)

dyfur

...imitácia amerických Prci,prcičky....vyrazana hudba až otravna,plytký príbeh, cieľom je súlož tínedžerov...koniec - nebol, a...no asi dva alebo trikrát sa pousmejete ...a to je asi tak celé ()

OG_Swifty odpad!

Jestliže jsem nesnášel snowboarďáky a rafťáky, musím se jim zpětně omluvit. Skutečné dno přišlo až s touto českou předělávkou Kluci to taky chtěj (nebo čeho vlastně)... Maximálně nesympatické herecké obsazení nezachránila ani hvězdička seniorů - Šárka Vaňková. ()

sek

"Viděl jsem budoucnost českého filmu a nebyl to hezký pohled." Tolik SMSka jednoho mého kolegy, kterou napsal bezprostředně po shlédnutí filmu. Jistý vysoký pracovník nejmenované televize zase po skončení projekce se zcela vážnou tváří bez náznaku ironie řekl: "Já myslel, že to měla být komedie." Velmi špatný je samotný scénář: takřka nulová zápletka, neprofilovaní hrdinové, dýchavičná pointa. Doslova tragické jsou představitelky holek (čestnou výjimkou je ta, co hrála v Redakci), kluci střídají povedené momenty se slabšími. Osobně jsem měl velký problém s obsazením Tomáše Žatečky, možná je mu šestnáct, nevím, každopádně vypadá výrazně mladší, takže ve všech "sexuálních" scénách jsem měl nepříjmený pocit, jako kdyby mě někdo naváděl k pedofili. Po celkem slušném rozjedzu se film zasekne a zmateně se točí v kruhu. Tehdy jsem měl velmi intenzivní potřebu vykřiknout, ať už konečně zasunou a my můžeme jít domů. Jinak velmi dobrá kamera a sympatická hudba. A nejvydařenější fór je ten, když kluci naměří Šárce Vaňkové přes prsa 89 cm! :-) ()

Kosmik odpad!

Neznám nic smutnějšího, než když z velmi nepovedeného filmu cítím, že z původní látky šlo udělat něco lepšího, co by mělo hlavu a patu. Ne, v případě Panice by to nebyl rozhodně žádný art, ale potenciál na relativně slušnou teenagerovskou komedii by zde byl. Ani tři hlavní představitelé nejsou tak strašní, jak jsem o jejich výkonech někde četl. Kdejaký ochotnický spolek by se o ně mohl i poprat. Ti kluci na rozdíl od neúspěšných zpěváků ze SuperStar obsazených v Expertech relativně i hrajou a třískání hormonů v adolescenci bych jim i věřil. Dobře hrají i holky včetně úspěšné SuperStar, Šárky Vaňkové. Veškerá zodpovědnost za neúspěch tohoto filmu tedy padá na hlavu pana režiséra, který po několika televizních pracech poprvé zkusil celovečerák a bohužel podle Murphyho zákona o kariérním postupu se právě zde ocitl na pozici, kterou v žádném případě není schopen zastávat. ()

ilemas odpad!

Odpad!!! Ztráta času. Díval jsem se jen proto, jak je to blbý, to mě drželo. Naprosto nevýrazní a trapní herci, děj o ničem, naprostá nuda a k smíchu vůbec nic. Jedna velká trapárna. Tohle naprosto nechápu. ()

balba

Tento film je určen jen pro mladší skupinu diváků.Nám starším to už nic neříká.Dost jsem se u filmu nudila.Dávám jednu hvězdičku za hudbu. ()

Jufonka odpad!

Hrůza, prostě hrůza! Nevím, co jinéh říci! Ano, čekala jsem, že mě to nenadchne, ale tohle? Raftáky, snowboardáky, prci prci prcičky, ale i např. Holky to chtěj taky mam celkem ráda. Ale toto? Hrůza - počínaje třemi hlavními VELICE nesympatickými postavami. Nevim, kolik jim ve filmu mělo být let, ale chovali se na 11 a hlavně měli i dialogy jako jedenáctiletí. Tím navazuji na UBOHÝ scénář... Horší scénář jsem dlouho neviděla! A to nekomentuji např. Boučka - co to mělao znamenat? Proč to tam vůbec bylo? Proboha ... Děj skoro žádný a ke konci se režisér asi zbláznil a nechal Šárku Vankovou jen tak vyspat se se všemi třemi kluky. Nechápu vznik tohoto filmu, nechápu nepochopitelný (ne)děj, herecké obsazení atd. Hrůza! ()

rakovnik odpad!

Neskutečná pípovina o ničem. Nic tam nefunguje, herci/neherci jsou neskutečně hloupí, zápletka je debilní, celé je to strašně neuvěřitelné...učebnicový odpad. ()

Jonash87

Nebylo to tak zlý - jednou, když jsem sám trávil sobotní večer doma, to i párkrát pobavilo, ačkoliv už nevim, jestli záměrně :) ()

Martin741 odpad!

American Pie po cesku ........ cista mentalna retardacia a dalsi dovod, preco viac sledovat zahranicnu tvorbu spoza oceana. 0 % ()

zdenotvor

Prekvapilo ma tunajšie hodnotenie. Nebolo to síce žiadne veledielo,ale zase 10 % je prehnané. Pre mňa mierne podpriemerná oddychovka pri ktorej som sa fajn pobavil a dokonca som sa na tento film pozrel niekoľo krát keď ho vysielali v televízii. ()

Jino odpad!

Snažím se najít nějaké pozitivum pro tenhle snímek, ale žádné jsem nenašel .... Špatní herci - moc nesympatičtí, špatný děj, režisér - no hrůza .... Ale bacha - našel jsem jedno pozitivum - Panic je nanic by se mohl pouštět mladým nadějným režisérům na téma Jak udělat nekoukatelný film a vytřískat prachy hlavně jen na reklamě.... Po právu na CSFD se Panic je nanic zařazuje mezi nejhůř hodnocené film --- Gratuluju! Tohle je horší než odpad!!!! ()

Tuomi

Tomuto filmu jsem dal jednu hvězdičku jen kvůli kapele UDG, která se ve filmu párkrát objevila. A mělo to vůbec konec? Možná že ho prostě vystřihli, protože bechtěli prodlužovat divákovo trápení. ()

DruidKarel odpad!

Panenko Marja, teda tohle je zase kumšt, takovouhle sračku můžou natočit snad jen Češi. Kolikrát tu už byl pokus o Prci prci prcičky? Hodněkrát. Tohle je hnus a hnusem to zůstane. A nezachránily to ani kozy Šárky Vaňkové (i když bych si jí dal). ODPAD! ()

C0r0ner odpad!

Nevěřil jsem, že by to mohl být +- 15. nejhorší film všech dob, ale už asi po deseti minutách mi bylo jasné, že tohle vážně není dobrý film. Někde kolem půlky jsem si říkal, že to je strašný film a na konci jsem už jenom nevěřícně zíral, jak nízko to může dotáhnout "hvězda" ze SuperStar. 5% ()

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

17.06.2015

Ceny v prvním ročníku soutěže krátkých filmů Artur, kterou pořádá televize Óčko, byly předány. Reportážní video můžete zhlédnout zde. Filmoví nadšenci poslali přes 50 filmů, porota vybírala mezi 29,… (více)