...aneb návod, jak si konečně dosyta užít prázdniny.  Panic je nanic je mottem hlavních hrdinů, tří šestnáctiletých kamarádů z Prahy. Ničím se neliší od svých vrstevníků, problémy jim dělají jak předpotopní rodiče a většina dospělých, tak hlavně věk. Nejsou totiž ještě opravdovými muži, ale samozřejmě dětství už mají dávno za sebou. Chtějí strávit prázdniny společně, jenže Vašek dostane k narozeninám od babičky poukaz na zájezd k Balatonu. Honza s Jirkou se proto vypraví na vandr bez něj. Vašek si ale nenechá prázdniny zkazit, uteče z autobusu plného důchodců a vydá se za kamarády. Setká se s nimi v hospůdce v zapadlé vesnici, kde se zrodí úžasný plán. Seznámí se s místní kráskou, která by moc ráda strávila alespoň část prázdnin v Praze. Jirkovi rodiče jsou služebně v Paříži, a tak s ní kluci na pár týdnů vymění jejich luxusní vilu za zchátralý statek. Prožijí báječné dny, zažijí spoustu neuvěřitelných a ztřeštěných příhod se starousedlíky, navážou nová přátelství a s pomocí místních dívek se z nich možná konečně stanou chlapi... (oficiální text distributora)

Her0.89 odpad!

Ruce pryč. Nic horšího jsem snad nikdy neviděl. Jediný důvod, proč jsem to nevypl již po prvních 20 minutách je, že jsem byl líný zajít si pro ovladač a tu neskutečnou blbost utnout. ()

blackrain odpad!

Film je nanic. Nějak nechápu jak můžou dvě skvělé české herečky, Květa Fialová a Milena Dvorská, vzít roli v něčem takovém. Jestli tohle mělo být něco jako Prcičky, tak se pořádně sekli. U Prciček jsem se smála, tady ne. Neustále se utvrzuji v přesvědčení, že se český film posledních let utápí v bahně. Takovéto filmy to jenom dokazují. Škoda vyhozených peněz. To je rovnou mohli vyhodit z okna nebo věnovat na charitu. ()

RAiken odpad!

Říká se, že blázen vůbec neví nic o tom, že je blázen a já si myslím to samé o blbcích. A kdo natočí něco takového je prostě blbec. Možná že bych musel "panu režisérovi" pustit tenhle film dokolečka, aby si uvědomil co si vůbec dovolil vypustit do světa. Nevím, co se Ivo Macharáček snažil tímhle filmem dokázat. Snad chtěl trochu podivným způsobem upozornit na problematiku dětské pornografie, neboť jeho rádoby hrdinové se chovají, jednají, myslí a hlavně VYPADAJÍ jako dvanáctiletí caparti. Navíc jsou tak strašně nesympatičtí (snad jen nosáč z reklamy na kofolu je sympaťák) a jenom jsem čekal, až jim Dušín rozbije hubu. Jenom na to proboha nechoďte do kina, stačí když si to pustíte zadarmo a stejně budete namíchnutý. Dokoukal jsem to jenom proto, abych zjistil, kam až dokáže český filmový průmysl klesnout...BOHUŽEL AŽ NA DNO... ()

slunicko2

Teenagerovská komedie, která opisuje od Snowboarďáků, Básníků a Bůh ví, od čeho ještě. Dialogy nudné a nenápadité, zápletka málo zřetelná. Herecké výkony mdlé. ()

Damiel

Tak tomuhle se říká učebnicový případ klamavé reklamy. Název slibuje „teenagerovku“ v nechutném stylu Holky to chtěj taky nebo Prci, prci, prcičky, uvnitř tohoto obalu ale najdete jen průměrnou komedii bez pořádné zápletky a bez zmíněných lechtivostí. Takový méně vydařený klon populárních Snowboarďáků. Režisér-dokumentarista zůstal ve všem tak na půl cesty, takže i výsledek je průměrný. Nic ve stylu prcičkovských nechutností, z lechtivých záběrů tady neuvidíte vůbec nic. Ti teenageři, kteří právě tohle očekávají, jistě film do konce nedokoukají. Slabý scénář bez zápletky (jen čekáte, jak o „to“ naši hrdinové přijdou) drží pohromadě jen několik vtipných situací, které sice pobaví, ale dobrou komedii samy o sobě nedělají. Stejně jako prokládané animace evokující známé Básníky. Nepřekonatelným problémem je také obsazení. Superstar Šárka Vaňková je ve filmu evidentně jen z důvodu komerčního lákadla pro její fanoušky, pro své herecké nadání určitě ne. Obávám se, že se nám tady rodí česká Jennifer Lopez, se stejně umělým a toporným projevem. Ani casting tří Pražáků se moc nepovedl. Zejména Tomáš Žatečka vypadá jako desetiletý Eda Souček ze Svěrákovy Obecné školy, rozhodně ne jako šestnáctiletý puberťák. Dobrý je hudební soundtrack (skupiny NightWork a UDG), jinak je Panic opravdu nanic. ()

decouble odpad!

Nechci být jen dalším ve frontě, kdo hází kameny (velký šutry) na tenhle film, ale nemohl jsem uvěřit čemu jsem venoval 100 minut života. Kéž by ty kluky ten velkej a tlustej chlapík zabil. Stejně se určitě i on vyspal se Šárkou Vaňkovou. A soundtrack byl taky pěkně debilní. Pořád ty teplý pop-rockový odrhovačky už od Snowboarďáků. ()

Zhago

Tak tohle by nezachranil ani Kotek s Madlem pod vedenim Karla Janaka. Cesky film se zvesela line do kopru (nebo uz tam je?)... ()

charlie.x odpad!

Panic je nanic je na ho..o film. O co se snažili? O Prcičky po česku?? Vůbec. A ještě do toho narvat rychlokvašku Vaňkovou?? Vyhnout se, a velkým obloukem!! ()

MATADOR odpad!

Nějaká česká sebranka se rozhodla natočit české Prci,prci,prcičky. To se ale samozřejmě nepodařilo a tak banda ubohejch náctiletejch fracků běhá kdesi. A k tomu ze Superstáru přiběhne absolutně nudná,ničim nevynikající Vaňková! Ano tento film je asi pro pubertální část publika, ale i tak co to sakra je ? Radši tu i hodinu a půl budu koukat hezky z okna! ()

Derek odpad!

totalna sracka, dnes som tiez pozeral pidihajzlika (aka little man) a musim povedat ze pri tom filme som sa obcas zasmial ale bol to smiech nenuteny a po pravde prekvapujuci (cakal som blbost najhrubsieho zrna) to ale nemozem povedat o tomto filmovom skvoste. taku hovadinu ktora je nevtipna, trapna, nudna a hlavne plna nesympatickych postav ktore by si zasluzili vykastrovat a vystrelit do vesmiru (az tak otrasny su) som dost dlho nevidel a nemyslel som si ze to niekedy poviem ale v porovnani s tvorcami tohto paskvilu su aj bratia wayansovci v podstate umelci:-) ()

FilmFan24

Tak jako se leckterý panic snaží a je mu to k ničemu, je to samé s tímto filmem. A silně pochybuju, že si leckterý z těch dnešních teenegerů, kterým je především film určený, na něj po létech vzpomene... ()

L_O_U_S

Tenhle film je sice dost velká volovinka, ale po pár štamprlích na mě vůbec nepůsobil tak špatně, jak jsem čekal. Dokonce se dá říct, že mě vůbec neurážel, což třeba nemůžu říct o amerických romantických komediích. Dost tomu přidala i atmosféra českého venkova se sámoškami a lidovými hospodami, pro které mám slabost. Jasně, postavy se chovají nemožně, animované sekvence jsou zbytečné a situace, které mají být vtipné, moc vtipné nejsou, ale člověk to dokáže ve zdraví přežít. A když už nic, tak na ženské osazenstvo (myšlena mladší část samozřejmě) se dá docela dobře dívat, ale že by Šárka Vaňková měla přes prsa 89 centimetrů, to se mi věru nějak nepozdává (stejně jako jednomu bývalému spolužákovi, který nad tím kroutil hlavou tři dny). (805., 27. IV. 2013) ()

Aleee89 odpad!

Na Panic je na nic jsem se podívala schválně, neboť už delší dobu toužím po tom, dát něčemu zase tak malé hodnocení. A film nezklamal, je tak strašný, že přemýšlím, jestli mu dát aspoň těch deset procent. Postavy ústředních kluků nesympatické, taková ucha, zahrané děsně. Vaňková mě také dost štvala. Příběh a film celkově o ničem. Asi si to chtělo hrát na Prcičky, ale tohle nesahá ani po kotníky filmům jako Holky to chtěj taky. Nuda, trapnost nad trapnost, pointa na konci asi to nejtrapnější, co film nabídl. A taky mě tam štvaly ty kreslené vstupy - to si jako chtěli hrát zároveň i na Básníky? ()

kajas

Takových hejtů na "Experty" ze stejného roku, ti ale přitom měli nesporně větší technickou kvalitu, lepší herce a hlavně scénář, který čas od času vygeneroval dobrý vtip. Tady jsem postrádala všechno výše zmíněné. ()

Lennnnna odpad!

Ještě horší, než jsme doufali...Připadala jsem si, jako kdybych na Silvestra sledovala Novácké estrády, a to je na mě teda dost silný kafe:o( ()

Petroff odpad!

Když to šlo v telce jako konkurence fotbalu, prostě jsme to museli dát - ano, chodím do opravdu divnýho baru :] Odpad těžkýho kalibru. Před kamerou trapčej nějací 3 xindlové, k tomu jedna z vice Superstars, Čárka Mňamková kroutí zadkem a z celýho filmu má divák dojem, že přibližně stejně staré osoby, jako běhají před kamerou, museli vyrábět celý ten film, tak moc je to špatný. Jak, sakra, do něčeho takovýho, mohl kdokoli soudnej, narvat nějaký peníze? Proč?? ()

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

17.06.2015

Ceny v prvním ročníku soutěže krátkých filmů Artur, kterou pořádá televize Óčko, byly předány. Reportážní video můžete zhlédnout zde. Filmoví nadšenci poslali přes 50 filmů, porota vybírala mezi 29,… (více)