Mladík Sean Jones se stal náhodným svědkem vraždy, kdy mafiánský bos Eddie Kim zavraždí státního zástupce, jenž proti němu chystal žalobu. Jako nepohodlný svědek se pochopitelně stane dalším cílem Kimových zabijáků, před nimi ho nečekaně zachrání drsný agent FBI Neville Flynn. Ten ho také přesvědčí, že jediný způsob, jak být v bezpečí, je vypovídat u soudu. Navzdory všem bezpečnostním opatřením se Kim od svých informátorů dozví, kterým letadlem má být Sean dopraven do Los Angeles. Krátce po startu začnou z krabic v zavazadlovém prostoru vylézat běsnící hadi. Pomalu se rozlézají po letadle a jejich obětí se stane každý, kdo se ocitne v jejich dosahu. Poškodí elektroniku řízení a díky nim zemře i kapitán letadla, který se snažil zjistit příčinu závady. Když pak hadi zaútočí i v pilotní kabině, druhý pilot při obraně omylem otevře v celém letadle schránky s dýchacími maskami a odtud na cestující vypadnou další hadi. Neville Flynn začne s pomocí letušek Claire a Tiffany organizovat záchranu cestujících a obranu proti agresivním plazům. Agenti zjistí, že v letadle jsou stovky hadů z celého světa, proti kterým nemají nemocnice protilátky. Zdá se, že letadlo se stalo dokonalou smrtící pastí, ze které není úniku. (TV Nova)

epsyn5

No efekty nic moc, Jackson se taky nijak nepředvedl,,,ale čekal jsem, že to bude daleko horší.....Ani chvíli jsem se výrazněj nenudil :) ()

JSSVLVKMK

Pro mě to byl tak trochu horor, protože mám z hadů fóbii, takže pokud měl za úkol tenhle film pořádně vystrašit a zarazit diváka hluboko do křesla, u mě se mu to podařilo (ovšem musím podotknout, že za to nemohl až tak film jako takový, nýbrž hadi)! Nebát se hadů i na filmovém plátně, bylo by to průměrně za tři za super komedii, protože had zakouslý na záchodku u kluka... no, kdo to viděl, samozřejmě ví, o čem mluvím! 3 hvězdy za super komedii, 1 hvězda za hororové ladění! :D ()

andydy

Cely cas som bol presvedceny ze 3 ale na konci to uz moc strapnili. Inak velmi moc vipne a dost hadov tam teda bolo. ()

Karel69

Sice jasný béčko, ale béčko ktery si nehraje na něco víc, je to svižný, je to vtipný a dokonce chvilkama i napínavý. Jasná volba pokud se chcete podívat na něco u čeho můžete vypnout mozek a užívat si přesně to co vám slibuje název filmu. ()

M+M

Scénář spíš pitomost, ale mělo to docela grády a natočený to není až zas tak špatně. Tak u mně 50%. ()

Infantryman

Jestli se chcete dobře pobavit,či se sem tam leknout,je tohle film přesně pro vás.Popcorn a dobře vychlazené pivo nutností ;-) ()

TVManiac

Tomuhle snímku jsem se dlouhou dobu vyhýbal a to byla chyba. Na to, že mám ofidiofobii jsem se až nějak moc bavil. Pár hlášek, pár originálních zabití a spousta klišé viděných milionkrát někde jinde. Žádná kultovní záležitost se nekoná poněvadž co je moc, to je moc... Jak by to asi dopadlo kdyby tvůrci místo hadů šoupli mezi pasažéry Critters, Gremlins ... anebo Leprechauna? Průměr plus: 55% ()

CradleSKS

Na odreagování večer u televize docela zábavný film, ani ne nijak děsící. Co se mi líbí je netradiční námět, hadi v letadle to tu snad ještě nebylo a celkem svižný průběh celého filmu, bez zbytečných scén, co by nudily. Přesto má k realitě tento film hodně daleko, co se tam děje je opravdu někdy velice humorné až neuvěřitelné. Jednou jsem viděl a vícekrát už vidět nechci, už možná i kvůli tomu, že mi vadí přetváření mírumilovných zvířat v příšerné bestie, které je třeba vybít a zahubit... ()

vykyn

Opravdová pitomost,ale zasmál jsem se několikrát.Bylo to tak nevěrohodně neskutečné až mi to připadalo i roztomilé.Naprosto do sebe nezapadající scény,které v krátkém sledu popírají jedna druhou.Absolutně nereálně natočeno.Jenom díky Samuelovy to aspon nějak trochu vypadalo jako film.Mohla to být dobrá parodie,ale obávám se,že to nebyl záměr.Ty "zelené"pohledy vraždících hadů?..to měla být asociace na Predátora?..nebo co ()

Stanley139 odpad!

Celý film mi příjde absolutně stupidní, navíc jako herpetologa mě filmy tohoto typu uráží. Z absolutně neškodných hadů (škrtičů) dělá tento film jedovaté bestie, navíc diváka utvrzuje v tom, že jsou hadi slizký potvory... tzv. negativní osvěta. Už jen z tohoto důvodu nemůžu hodnotit jinak než takto. ()

Mark1983

Toto je poslední můj film,na kterém jsem byl v kině,a kdykoliv si tento film pustím tak se dobře bavím.Tohle je pro mě dobrý akční thriller,kde se něco děje a ani na chvilku tam neni nuda. ()

Hanquita

V ZOO nám jednou říkali, jak od sebe rozeznat jedovatého korálovce a neškodnou "užovku" korálovku - "Červená a černá, tahle jedu nezná. Červená a žlutá, smrt tě čeká krutá"... Aspoň tohle si ti nýmandi mohli ohlídat... ()

spacefall

Jako zábavné to je ale co se děje týče je pod psa... (na tento film se koukat nemusíte přečtěte si název a víte skoro úplně všechno..) ()

Marcus.Vinus

Po dlouhé době jsem viděl v TV zase nějaký "béčkový" nesmysl. Absurdita takového množství hadů v letadle, nesmyslné hadí útoky a ještě další perly, o kterých se raději nezmiňovat... Jedna hvězda za pokus něco takového natočit a druhá za Samuela L. Jacksona. ()

Pomsta opeřeného hada

Pomsta opeřeného hada

09.05.2006

Věřte nebo ne, ale dějí se divné věci. Princ Charles začal nosit šaty lady Di, 90% blondýnek zmizelo nedlouho po premiéře Titanicu a v USA vznikl další fenomén. Ptáte-li se proč, řeknu netuším. Ptáte… (více)