Hadi v letadle

Hady v lietadle

Akční / Thriller

Německo / USA / Kanada, 2006, 101 min

• Skejpr

Rozhodně to mohlo dopadnout mnohem hůř, nicméně žádný objev, zlom v žánru se nekoná. Zcela průměrná akční hororová vyvražďovačka, s hady (místy) až příliš digitálními a postavami (potravou) až příliš neprokreslenými (První dva umřivší hulili trávu. Náhoda? Těžko!) Film stojí a padá na megarozjetém Samuelu L. Jacksonovi. Ostaní herci jsou, až na vyjímky dost strašní, a jejich postavy hloupé. Hadi, jak už jsem se zmínil, jsou nepříjemně často digitální, a ten škrtič (notabene totálně nevyužitej) skoro až bije do očí. Film naštěstí odsejpá, nenudí, přesto sem tak trošku zklamán, čekal sem mnohem více srandy, tuny černého humoru a ten se nedostavil, Pro mě tedy silné zklamání. P.S. Negry hadi neradi :)) !!!(11.10.2006)

• castor

Určitě exkluzivní nápad, ale v trochu ošumtělém balení. Sic přiznané béčko, od kterého nikdo neočekává nějaké kvalitní herectví ani jistou režii, natož smysluplný příběh, ale zase tu a tam by se divák nudit nemusel!! Hadi dopadli v mých očích docela špatně.. Ať si na netu za oceánem fanoušci napsali a na studiu vydupali cokoliv, výsledek je zklamáním, u kterého si nedokážu představit jiný rating. Fuckovat se v tomhle hadím opusu prostě muselo..(16.10.2006)

Film, ktorého názov prezrádza všetko, čo vo filme môžete očakávať. Béčko, s prvotriednym S.L. Jacksonom, kvôli ktorému ten film stojí aspoň za požičovné. Film, napriek tomu, že som vedel čo môžem čakať, ma vôbec neuspokojil. Scény s hadmi sú natočené dosť nudne, nemalo to iskru, pôsobilo to príliš umelo. Celé to pôsobí ako súhrn viac či menej podarených scén na tému útok hada. Na porovnanie scéna s hadom v Kill Bill je jedna z najlepších scén vo filme. Jedna poctivá scéna proti dvadsiatim bez iskry v tomto béčku.50%.(11.2.2009)

Být v letadle s korunním svědkem obžaloby je terno..... . Fantasie tvůrců začíná a končí s myšlenkou, že hadi se na palubě letadla rozlezou stejně rychle jako kdekoliv jinde. A dialogy? Zapomeňte. Ale o to tady vůbec nešlo. Máte se bavit tím, kdo bude další, jak se to stane a kterej had má větší..... třeba právě tu fantasii. Po té reklamě, se na tohle stejně většina z vás podívá. Užijte si S.L.Jacksona a rozhled hadíma očima. A v letadle berte první třídu. A pro jistotu si udělejte pilotní průkaz.(8.3.2007)

Bouřlivá noc, neovladatelný Boeing a hromada zkurvenejch hadů. HADI jsou perfektní akčně hororové béčko - svižné, drsné a správně blbé, se za vlasy přitaženým námětem, plné akce, černého humoru, hezkých slečen, nehezkých mordů, s vysokým bodycountem a s hodně, ale opravdu hodně hady, kteří se s chutí a vervou zakusují do všech lidských partií . Tvůrci na nás sice pravidelně pomrkávají, ale nečekejte žádný tromácký trash evokovaný barvitým názvem. Konkrétně u scény, kdy se hadi na konci první třetiny filmu vrhnou na nic netušící pasažéry vám do smíchu rozhodně nebude, stejně jako z řady následujících úmrtí. Jedno z nejlepších béček posledních let. Nenechte si v žádném případě ujít.(30.8.2006)

• - Falešný název snímku napsaný na klapkách byl „Anaconda 3“. (imro)

• - Kuchyňka letadla ve filmu je vybavena speciální mikrovlnkou, která nabízí kromě klasických předvoleb pro nastavení výkonu také jedno nestandardní tlačítko s nápisem „snake“. Steward tuto funkci využije, když se zbavuje nepohodlného hada. (pajik)

• - Samuel L. Jackson (Neville Flynn) obsadil roku 2012 první místo v anketě „The Hollywood Reporter“ o filmové postavě, která by nejlépe vedla zemi v boji proti zombiím. (JoranProvenzano)