poster

Hadi v letadle

 • Německo

  Snakes on a Plane

 • USA

  Snakes on a Plane

 • Slovensko

  Hady v lietadle

 • Velká Británie

  Snakes on a Plane

Akční / Thriller

Německo / USA / Kanada, 2006, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kinej
  **

  Je neuvěřitelné, co si dnes v tom Hollywoodu nevymyslí za ptákoviny. Název je vskutku doslovný, opravdu jsou tam v letadle hadi útočící na pasažéry. Už titulková sekvence mě ujistila, že tenhle film nechce být brán vážně. Nemohu to nebrat jako komedii, tohle nikdo snad jinak myslet nemohl, i když pokusy o nějaké dramatické scény tu skutečně jsou. A právě tyto scény mě držely po celou dobu v nejistotě, jak film vůbec chápat.(12.2.2007)

 • klerik
  ***

  ANAKONDA+PREPADNUTIE VO VLAKU :) David R. Ellis má pre žáner pochopenie (a možno aj úchylku). Neprináša absoútne nič nové, ale mordy sú také absurdné, že som sa musel smiať. Samozrejme je tam aj pár zbytočností a vaty, ale vtipný záver to vynahraďuje a naškrabal pre film 3*. Niekedy aj tony klišé dokážu pobaviť...(30.11.2006)

 • gogo76
  ***

  Film, ktorého názov prezrádza všetko, čo vo filme môžete očakávať. Béčko, s prvotriednym S.L. Jacksonom, kvôli ktorému ten film stojí aspoň za požičovné. Film, napriek tomu, že som vedel čo môžem čakať, ma vôbec neuspokojil. Scény s hadmi sú natočené dosť nudne, nemalo to iskru, pôsobilo to príliš umelo. Celé to pôsobí ako súhrn viac či menej podarených scén na tému útok hada. Na porovnanie scéna s hadom v Kill Bill je jedna z najlepších scén vo filme. Jedna poctivá scéna proti dvadsiatim bez iskry v tomto béčku.50%.(11.2.2009)

 • Kaka
  ***

  Nevšední akční jízda, která zaujme především nebývale přímočarým scénářem, který si jednoduše na nic nehraje a charizmatickým Samuelem L. Jacksonem v hlavní roli. Jestli se na poli žánru dlouho neobjevil snímek, který by byl akční, rychlý, zábavný a ještě k tomu se nebral tak vážně, potažmo si dělal srandu sám ze sebe, potom jsou Hadi ta pravá volba. Spousta barevných hadů, spousta peprných scén, spousta seriózních hlášek. Atraktivně zobrazovaná letecká problematika (viz začátek) navodí příjemný úsměv, neboť není zase tak daleko od skutečné praxe, zatímco sedmimetrová krajta polikající jednoho z nejmenovaných byznysmanů přímo rozesměje. Slušná jednohubka, s možná až moc jednoduchým a odfláklým finišem v podobě přistání na letišti LAX.(15.4.2007)

 • B!shop
  ****

  Film postavenej na drsne vyhlizejicim Samuelovi, jeho jedny hlasce a letadlu plnym hadu prekvapive funguje vcelku dobre. Behem 20 minut je dana zapletka, dej se presune do letadla a zacnou lizt hadi, coz je fajn, jde o becko, tak proc to protahovat. Ale scen v letadle je zbytecne moc, takze jakmile je zaber nekam jinam, je to prijemny osvezeni, klidne by moh bejt film kratsi. Ale jinak prakticky nemam vytku. Ze zacatku jsou smrti hezky napadity a tvurci nekolikrat prekvapi, kam vsude toho hada narvaly a kam se muze zakousnout. Problem je, ze se nekonaj naky krvavy jatka, lidi jsou po kousnuti jen otekly, takze narvat sem jiny zvirata mohlo mozna film vic ozivit. Co se tyce hadu, vetsina nastesti nevypada jak gumovy hadice. Skoda ty krapet zdlouhavy prostredni casti, jakmile Samuel hodi hlasku, tak se film pekne rozjede a zacne hrat drsna hudba. Taky meli tvurci pridat vic hororovy atmosfery nebo vtipu a hlasek, ale napinavej a cool je film vcelku slusne. Takle by meli vypadat becka o vsemoznejch premnozenejch a zmutovanejch zviratech, v tomhle zanru je tenhle film fakt king, takze si 4* zaslouzi.(15.5.2007)

 • - Pôvodný, 122 strán dlhý scenár bol počas prepisovania, ktoré si vyžiadal producent filmu, skrátený na 102 stránok. (Methodix)

 • - Do letadla byly vpraveni jen jedovaté druhy hadů, aby byla jistota, že svědka Seana (Nathan Phillips) nějaký z nich zabije. V jednom z prvních záběrů na hady, kteří útočí na pasažéry, je ale vidět užovka červená, která jedovatá není. (LUCIM)

 • - New Line Cinema nasypalo do očekávaného hitu 33 milionů dolarů, ale během prvních třech dnů promítání (18. – 20. 8. 2006) diváci zanechali v kinech jen 13,8 mil. dolarů. I když to byla sotva polovina očekávané sumy, stačilo to na první místo v návštěvnosti. Film se na vrcholu dlouho neudržel a celkový výdělek se zastavil na 33,9 milionu. (imro)