poster

Hadi v letadle

 • Německo

  Snakes on a Plane

 • USA

  Snakes on a Plane

 • Slovensko

  Hady v lietadle

 • Velká Británie

  Snakes on a Plane

Akční / Thriller

Německo / USA / Kanada, 2006, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 3DD!3
  ***

  Možná spíš 3 a půl. Hodit hady do letadla je vážně správně ujetý nápad. Od chvíle kdy začnou hadi vylézat ze... ehm ze svých děr jsme svědky těch nejnechutnějších možných útoků hadů na člověka (kousanec do oka tady kupodivu, v porovnáním s jinými místy, působí vcelku normálně). K tomu dostáváme i pěknou reklamu na PlayStation, RedBull a surfovací prkna. Zábavné béčko s parádním Samuelem L. Jacksonem a partou naštvaných hadů v hlavní roli.(13.3.2007)

 • Falko
  ****

  K tomuto filmu netreba vela pisat. Je to "blbost" a je len na vas, ako tento popcornak prijmete. Ja som sa nenudil, smial som sa, bavil som sa a preto tie 4 hviezdicky. Reziser David R. Ellis natocil NEZVRATNE OSUDY 2 a 4 alebo aj CELLULAR (2004) s Kim Basinger... 24.11.2009 _______ Samuel L. Jackson - (Neville Flynn) +++ Nathan Phillips - (Sean Jones) +++ Julianna Marguilies - (Claire Miller) +++ Rachel Blanchard - (Mercedes) +++ Kenan Thompson - (Troy) +++ Keith Dallas - (Big Leroy) +++ Lin Shaye - (Grace) +++ Bruce James - (Ken) +++(24.11.2009)

 • klerik
  ***

  ANAKONDA+PREPADNUTIE VO VLAKU :) David R. Ellis má pre žáner pochopenie (a možno aj úchylku). Neprináša absoútne nič nové, ale mordy sú také absurdné, že som sa musel smiať. Samozrejme je tam aj pár zbytočností a vaty, ale vtipný záver to vynahraďuje a naškrabal pre film 3*. Niekedy aj tony klišé dokážu pobaviť...(30.11.2006)

 • Botič
  *

  Nebylo už těchhle existencionálních hororů - kde hrdinové žijí tak tragické životy, aby na konci mohli za odměnu umřít - dost? :) Ale teď vážně: expozice je na takhle luxusní béčko až příííííliš dlouhá a neskutečně o ničem. Většina hlášek je dost mimo a obsazení značně nesympatické - až se chce křičet zabijte je všechny! Celek pak nezachraňuje, ani anakonda nečekaně se hlásící o slovo.(9.1.2011)

 • Kaka
  ***

  Nevšední akční jízda, která zaujme především nebývale přímočarým scénářem, který si jednoduše na nic nehraje a charizmatickým Samuelem L. Jacksonem v hlavní roli. Jestli se na poli žánru dlouho neobjevil snímek, který by byl akční, rychlý, zábavný a ještě k tomu se nebral tak vážně, potažmo si dělal srandu sám ze sebe, potom jsou Hadi ta pravá volba. Spousta barevných hadů, spousta peprných scén, spousta seriózních hlášek. Atraktivně zobrazovaná letecká problematika (viz začátek) navodí příjemný úsměv, neboť není zase tak daleko od skutečné praxe, zatímco sedmimetrová krajta polikající jednoho z nejmenovaných byznysmanů přímo rozesměje. Slušná jednohubka, s možná až moc jednoduchým a odfláklým finišem v podobě přistání na letišti LAX.(15.4.2007)

 • - Fanoušci k filmu dělali vlastní plakáty a upoutávky - aniž by z něj viděli jeden jediný záběr. (Siriuss)

 • - Poté, co v letadle přestanou svítit světla a je v něm tma, následuje záběr na celé letadlo, přičemž je vidět, že se v okýnkách svítí. Poté je v letadle opět tma. (LUCIM)

 • - Když fandové začali psát petice proti změně názvu, režisér David R. Ellis zjistil, že natáčí kultovní film. (Siriuss)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace