Hadi v letadle

Hady v lietadle

Akční / Thriller

Německo / USA / Kanada, 2006, 101 min

• ripo

Tento film s pribúdajúcimi minútami padal nadol ako kariéra Majkla Džeksona ... parafrázujúc jednu z mála vtipných hlášok tohoto filmu. Stádo nelogických hlúpostí i kvázivtipnýc situácií ( had zakusnutý v bradavke ženského prsu, či márny pokus močiaceho pána, bojujúceho s dvoma hadmi, jedným svojim a jedným šupinatým). Už keď som videl tú kombináciu Samuel L. Jackson a horror, šípil som čosi nepekné ... Znôška horrorových ľakačiek a stávka na to, že ľudia nemajú radi hadov, nestačilo na to, aby sa splnilo želanie režiséra - stať sa kultovým filmom.(15.7.2008)

Motherfucker! Načo šetriť hviezdičkami. Takú béčkovú (ALE nie zbytočne parodickú, ale skôr branú s nadhľadom) zábavu sme už dlho nemali možnosť vidieť v kine. Bavil som sa celý čas, smial som sa celý čas. Gore, sex, krv, jedy, opuchliny, hlášky, super herci, motherfucker, humor a hlavne HADY! Veľa hadov. K tomuto filmu sa netreba veľmi vyjadrovať. Stále platí to, že aký máte vzťah k názvu, taký budete mať aj k samotnému filmu.(1.12.2006)

Bouřlivá noc, neovladatelný Boeing a hromada zkurvenejch hadů. HADI jsou perfektní akčně hororové béčko - svižné, drsné a správně blbé, se za vlasy přitaženým námětem, plné akce, černého humoru, hezkých slečen, nehezkých mordů, s vysokým bodycountem a s hodně, ale opravdu hodně hady, kteří se s chutí a vervou zakusují do všech lidských partií. Tvůrci na nás sice pravidelně pomrkávají, ale nečekejte žádný tromácký trash evokovaný barvitým názvem. Konkrétně u scény, kdy se hadi na konci první třetiny filmu vrhnou na nic netušící pasažéry, vám do smíchu rozhodně nebude, stejně jako z řady následujících úmrtí. Jedno z nejlepších kinobéček posledních let. Nenechte si v žádném případě ujít.(30.8.2006)

No, docela zklamání. Od začátku mi bylo jasné, že nemůžu čekat nějaký vysokorozpočtový nářez nebo inteligentní horor ale spíše akční zábavu. Tu jsem sice dostal ale myslim, že to mohlo být klidně lepší. Jen kdyby to mělo větší grády. Ale i tak se mi dostala slušná podívaná kde pasažeři letadla poměrně originálně skonávají (hadi se zakousávají do oči, ňader, přirození občas se někdo na něco nabodne a scéna s podpatkem v uchu byla také docela zajímavá:)) a Sam Jackson chrlí jednu hlášku za druhou.(27.3.2007)

K tomuto filmu netreba vela pisat. Je to "blbost" a je len na vas, ako tento popcornak prijmete. Ja som sa nenudil, smial som sa, bavil som sa a preto tie 4 hviezdicky. Reziser David R. Ellis natocil NEZVRATNE OSUDY 2 a 4 alebo aj CELLULAR (2004) s Kim Basinger... 24.11.2009 _______ Samuel L. Jackson - (Neville Flynn) +++ Nathan Phillips - (Sean Jones) +++ Julianna Marguilies - (Claire Miller) +++ Rachel Blanchard - (Mercedes) +++ Kenan Thompson - (Troy) +++ Keith Dallas - (Big Leroy) +++ Lin Shaye - (Grace) +++ Bruce James - (Ken) +++(24.11.2009)

• - Poté, co v letadle přestanou svítit světla a je v něm tma, následuje záběr na celé letadlo, přičemž je vidět, že se v okýnkách svítí. Poté je v letadle opět tma. (LUCIM)

• - Frázi „Hadi v kokpitu.“, která zazní ve filmu, používají piloti jako narážku na množství složitých operací vykonávaných při řízení letadla. (imro)

• - Fanoušci k filmu dělali vlastní plakáty a upoutávky - aniž by z něj viděli jeden jediný záběr. (Siriuss)