poster

Hadi v letadle

 • Německo

  Snakes on a Plane

 • USA

  Snakes on a Plane

 • Slovensko

  Hady v lietadle

Akční / Thriller

Německo / USA / Kanada, 2006, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ***

  Soundtrack Trevor Rabin: 1. Snakes on a Plane (Bring It) ,2. The Only Difference Between Martyrdom and Suicide Is Press Coverage ... [Mi ,3. Black Mamba [Teddybears Remix] ,4. Ophidiophobia ,5. Can't Take It [El Camino Prom Wagon Mix] ,6. Queen of Apology [Patrick Stump Remix] ,7. Of All the Gin Joints in All the World [Tommie Sunshine's Brooklyn ...] ,8. New Friend Request [Hi-Tek Remix] ,9. Around the Horn [Louis XIV Remix] ,10. Remember to Feel Real [MacHine Shop Remix] ,11. Wine Red [Tommie Sunshine's Brooklyn Fire Retouch] ,12. Bruised [Remix] ,13. Wake Up [Acoustic] ,14. Lovely Day ,15. Hey Now Now ,16. Snakes on a Plane - The Theme ,(3.6.2011)

 • Shit
  ***

  No zas tak super béčko jak řikal Samuel L. Jacson to teda neni, takže trošku zklamání, ale některý scény maj fakt koule a jedna ze závěrečných hlášek filmu od Samzel je fakt cool, ale to je asi tak všechno jinak to je spíš nuda a je to dost zdlouhavý a myslim, že zbytečně. Příběh si na nic nehraje, nic nevysvětluje, dá jen takovej hrubej obrys události, která hlavní hrdiny přivede na letadlo a hotovo a de se na hady, sice to působí přinejmenším trošku urychleně ale aspoň se na nic nečeká a de se hned na to co dělá tenhle film. A musí se nechat, že scény s hadama nejsou vůbec špatný, vypadaj fakt realisticky, to mě hodně potěšilo a útok je pěkně natočenej, ale 105minut to fakt nezabaví. škoda(21.4.2007)

 • paascha
  odpad!

  fuj(10.10.2008)

 • genetique
  ****

  Zmagorená štýlovosť v 60metrov dlhej plechovej rúre, osem kilometrov nad zemou. Had tu - had tam, od malých slizkých polmetrových zabijakov až po desaťmetrovú ľudožrútsku anakondu. Rovnako ako hadov však bolo aj nespočetne veľa hlášok, ktoré L.Jacksonovi šľahajú z úst s takým štýlom a výrazom v tvári ako nikomu inému. Občas trošku pritiahnuté za pačesy, na béčko trošku prepísknuté s minútami, ale celé to stálo za to. Ellis okrem slušnej akcie viac stavil na nechutnosť a odpor voči hadom a niektoré scény sú naozaj morbídne a nepríjemné, v niektorých scénach cítiť aj slušný béčkový horrorový nádych. 75%.(30.9.2008)

 • Bluntman
  **

  Airline food ain't what you gotta worry about. Libuji si ve všem špatném a pokleslém, naneštěstí Hadi v letadle jsou ten typ filmů, které oklamou lidi neobeznámené dostatečně s eko-horory. Ti totiž nerozpoznají, že se nejedná o parodii na béčkový žánr, protože úpěnlivé a až manýristické dodržování schémat a klišé dává jasně najevo, že tohle je pastiš, který se snaží přešvihnout co do kvality své předobrazy. Už z toho důvodu je nutné ten film kritizovat, a několik hodně chytrých intertextových odkazů na tom nic nezmění. První a poslední část filmu je paradoxně nejlepší, přestože kvůli tempu nejkritizovanější, čistě z toho důvodu, že takhle ty béčkové filmy vypadají - jenže pak je tu prostřední, nejdelší část, jež vedle skutečně primitivistického otření se o celebrity současné popkultury ubředá do stereotypu a ani hláškující Samuel L. Jackson a hadi zakusující se do intimních partií těl to nezachrání (protože ty dotočené sekvence z filmu přímo ční). Ukázkový příklad maloměšťáckého a pozérského kultu, oblbující ovíněné a rádobyalternativní publikum...(22.2.2007)

 • - Do letadla byly vpraveni jen jedovaté druhy hadů, aby byla jistota, že svědka Seana (Nathan Phillips) nějaký z nich zabije. V jednom z prvních záběrů na hady, kteří útočí na pasažéry, je ale vidět užovka červená, která jedovatá není. (LUCIM)

 • - Děj se odehrává v letadle Boeing 747. (imagoo)

 • - Fanoušci k filmu dělali vlastní plakáty a upoutávky - aniž by z něj viděli jeden jediný záběr. (Siriuss)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace