Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mladík Sean Jones se stal náhodným svědkem vraždy, kdy mafiánský bos Eddie Kim zavraždí státního zástupce, jenž proti němu chystal žalobu. Jako nepohodlný svědek se pochopitelně stane dalším cílem Kimových zabijáků, před nimi ho nečekaně zachrání drsný agent FBI Neville Flynn. Ten ho také přesvědčí, že jediný způsob, jak být v bezpečí, je vypovídat u soudu. Navzdory všem bezpečnostním opatřením se Kim od svých informátorů dozví, kterým letadlem má být Sean dopraven do Los Angeles. Krátce po startu začnou z krabic v zavazadlovém prostoru vylézat běsnící hadi. Pomalu se rozlézají po letadle a jejich obětí se stane každý, kdo se ocitne v jejich dosahu. Poškodí elektroniku řízení a díky nim zemře i kapitán letadla, který se snažil zjistit příčinu závady. Když pak hadi zaútočí i v pilotní kabině, druhý pilot při obraně omylem otevře v celém letadle schránky s dýchacími maskami a odtud na cestující vypadnou další hadi. Neville Flynn začne s pomocí letušek Claire a Tiffany organizovat záchranu cestujících a obranu proti agresivním plazům. Agenti zjistí, že v letadle jsou stovky hadů z celého světa, proti kterým nemají nemocnice protilátky. Zdá se, že letadlo se stalo dokonalou smrtící pastí, ze které není úniku. (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (505)

Psema 

všechny recenze uživatele

145 minut monstrózní nudy, v níž motherf*cker Jackson neustále běhá a mlátí hady hasícím přístrojem, nebo jakýmkoliv jiným nástrojem, mě připravilo o stejný počet mozkových buněk jako to dokáže nejnovější Seagal. A za to mám být vděčný? Tak to si ze mě děláte srandu? Hadi v letadle jsou jeden z nejhorších a nejdebilnějších filmů, které jsme měl tu čest vidět (díky bohu až na videu), kde je akorát hromada nemastných hlášek, blbých triků a otravných herců, kteří by potřebovali 10 let filmové školy natvrdo. Ellis je loser, který po dvojce Nezvratného osudu zapomněl režírovat a někde při natáčení zas*anejch hadů poztrácel i potřebnou dávku nadhledu, která letící katastrofě s jedovatými plazy chybí stejně jako posilovna Seagalovi. Hadi v letadle jsou jenom nafouknutá bublina, která mířila od začátku na video a nějakou náhodou se k ní přimotal nasr*nej cool černoch, kterej si myslel, že to bude hrozně kulervoucí. Není, Same, není. 30% ()

Falko 

všechny recenze uživatele

K tomuto filmu netreba vela pisat. Je to "blbost" a je len na vas, ako tento popcornak prijmete. Ja som sa nenudil, smial som sa, bavil som sa a preto tie 4 hviezdicky. Reziser David R. Ellis natocil NEZVRATNE OSUDY 2 a 4 alebo aj CELLULAR (2004) s Kim Basinger... 24.11.2009 _______ Samuel L. Jackson - (Neville Flynn) +++ Nathan Phillips - (Sean Jones) +++ Julianna Marguilies - (Claire Miller) +++ Rachel Blanchard - (Mercedes) +++ Kenan Thompson - (Troy) +++ Keith Dallas - (Big Leroy) +++ Lin Shaye - (Grace) +++ Bruce James - (Ken) +++ ()

Reklama

3DD!3 

všechny recenze uživatele

Možná spíš 3 a půl. Hodit hady do letadla je vážně správně ujetý nápad. Od chvíle kdy začnou hadi vylézat ze... ehm ze svých děr jsme svědky těch nejnechutnějších možných útoků hadů na člověka (kousanec do oka tady kupodivu, v porovnáním s jinými místy, působí vcelku normálně). K tomu dostáváme i pěknou reklamu na PlayStation, RedBull a surfovací prkna. Zábavné béčko s parádním Samuelem L. Jacksonem a partou naštvaných hadů v hlavní roli. ()

ClintEastwood 

všechny recenze uživatele

Když se v seriálu Dva a půl chlapa dívá Charlie Sheen na Čelisti, řekne mu synovec Jake, že je to nuda a například takoví Hadi v letadle, jsou napínavou klasikou. Nojo, děti... Ale když už tahle akčně-katastrofická blbina běžela pozdě večer v televizi, ze zvědavosti jsem se podíval. Dostal jsem přesně to, co jsem očekával. Moc toho nebylo. Film plný krásných žen a ošklivých digitálních hadů, který tahá ze dna sympaťák Samuel L. Jackson. Ten je tradiční jistotou. Avšak ani on to na více, než dvě hvězdičky nevytáhne. ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

DVD/// Obsazení 6/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Efekty 8/10/// +různorodé postavy, hororová atmosféra, akční spád, slušně ozvučené -snad jen škoda, že zde není víc áčkových herců./// V podstatě úplně bezrpoblémovej, zajímavej akční snímek. V rámci béčkových filmů naprosto vyniká a víceméně neudělá ostudu ani v kinech. Film zaujme spoustou zajímavých a nápaditých scén. Snad by se slušelo říct vtipných, protože jsem se dost solidně bavil. Animace hadů nebyla moc dobrá, ale tak nějak to neřeším. Prostě jsem se bavil a to mi někdy stačí./// Celkem 81%/// ()

Galerie (42)

Zajímavosti (28)

  • Fanoušci k filmu dělali vlastní plakáty a upoutávky - aniž by z něj viděli jeden jediný záběr. (Siriuss)
  • Jacksonův manažer údajně trval na změně názvu, jeho klient prý nebude hrát ve filmu s takovýmto názvem. Herec však okamžitě vyhlásil, že úlohu vzal právě proto, že ho zaujal titul „Hadi v letadle“. Původně plánovaný název „Pacific Air Flight 121“ tedy zmizel v neznámu. (imro)
  • Tvůrci použili ve filmu 450 hadů, mezi nimi také 7-metrového barmského pytóna. (imro)

Související novinky

Pomsta opeřeného hada

Pomsta opeřeného hada

09.05.2006

Věřte nebo ne, ale dějí se divné věci. Princ Charles začal nosit šaty lady Di, 90% blondýnek zmizelo nedlouho po premiéře Titanicu a v USA vznikl další fenomén. Ptáte-li se proč, řeknu netuším. Ptáte… (více)

Reklama

Reklama