Celovečerní snímek na motivy seriálu společnosti FOX, family guy. Stewie nevěří, že se mohl narodit někomu tak tupému, jako je jeho otec Peter. Proto když zahlédne muže, který mu připomíná sebe sama, vydá se ho hledat. Film je plný gagů, fekálních a homosexuálních vtipů, ostatně jako všechny episody family guy :) (Balvanos)

Terter

I když FG trochu trpí delší stopáží, neboť příběh není tou nejsilnější stránkou, na těch pět to pořád tak nějak stačí, protože je to o mé nejoblíbenější postavičce z celého seriálu, Stewiem a pak některé gagy jsou nezapomenutelné, namátkou třeba Ježíš, hledání sv. Grálu nebo Bugs Bunny. ()

zipper111

Mno...nad tímdle hodnocením jsem dlouho přemýšlel.The Untold Story není tak vtipný jako seriál a chvílema nudí, což je u Family Guye docela neobvyklé, ale zase jsou zde výborné gagy a Stewie je jako vždy geniální + zaujalo mě jak sami jedou na svůj film do kina-podle mě originální nápad,ale přece jen by unesl trochu zkrátit a zpestřit... takže sice o fous ale stále 5*!!! ()

Ender66

Pri dlhšej stopáži sa prejavil hlavný neduh seriálu a síce, že viac ako o príbeh v ňom ide o jednotlivé scénky, ktoré vo veľkej väčšine nemajú s príbehom vôbec nič spoločné. To čo v 20 min seriály funguje na výbornú začína pri dlhšej stopáži mierne pokrivkávať. V súboji celovečerákov Simpsons/South Park/Family Guy, tak vychádza zo súboja najhoršie práve FG. ()

SarumanKo

Tri štandardne vynikajúce epizódy štvrtej série Griffinovcov spojené do jednej, s najlepšou postavou seriálu v hlavnej úlohe. Takmer to ani nedokážem vnímať ako celovečerák. (7/10) ()

Hamaradža

Minimálne o triedu slabšie ako filmoví simpsonovci, ktorý okrem humoru oplývali aj na svoje pomery pomerne nezvyčajne hutným príbehom. Toto je skôr jedenapolhodinová predĺžená epizóda. ()

MarekT

Přišlo mi to stejné jako většina epizod seriálu, styl humoru, který sklouzává k záchodové komice, nijak nevybočuje z běžných epizod. Ale je pravda, že na některé geniální momenty z původního seriálu to nemá, už kvůli oné jmenované pokleslosti, na ty nevzpomínám příliš rád (proto jsem také původní sérii udělil jen čtyři hvězdy). ()

Pajky3

Další z příběhů Family Guye, kterému nechybí jeho klasické prvky. Stewie potká své budoucí já a zjistí, že budoucnost není taková, jak si ji představoval. Některé vtípky jsou povedené a jiné zase vůbec ne. Obyčejná "epizoda", není ničím zajímavější... ()

majo25

Myslím, že oproti seriálu o trochu slabšie. Aj keď má tento celovečerák spád a nemá slabšie momenty, predsa len sa nie je čomu zasmiať. Hodnotenie: 65% ()

Twil

Oproti serialu slabota. Family Guy by mel zustat na 20-ti minutach. Sice jsem se u toho zasmal, vtipne to rozhodne je, ale cekal jsem od toho daleko vic. 65% ()

tomeek

Miluju zápletky s cestováním v čase a proto mě vždycky potěší, když se ve FG objeví něco takového. Beru a hodnotím jako samostatný film. ()

Hafran

Vtipné, ale je to prostě seriál natažený na celovečerní film. Bez slušného příběhu a s tempek které ke konci ztrácí dech. Od South Parku, nebo od Simpsonových by se mohl hodně učit. ()

Redswif

Jak už to tak bývá tak celovečerní film podle seríálu nedosahuje kvalit originálu. Přesto film Family Guy je perfekt není to sice seriál, ale přece to ani nemá být. Vtipy jsou dobrý, příběh je blbej a Stewie je furt stejnej a tak to má být! ()

demented

Brutálna kadencia ešte brutálnejších gagov. Keďže je toto moje prvé stretnutie s Family Guyom a zanechalo to vo mne veľmi silný dojem, neviem si predstaviť čo so mnou urobí seriál :) ()

masw

Spousta nezapomenutelných scén a Lois řekla v televizi/kině fuck. (nebo fuck jen chtěla a ještě na červeném koberci na slavnostní premiéře :) ). ()

P1tr

Výtečná záležitost, která mě přivedla k seriálu. Typický Family Guyovský humor nechybí samozřejmě ani zde a opět si tvůrci neberou žádné servítky. Kupodivu vše funguje na jedničku i na filmové stopáži, což jen potvrzuje geniálnosti Griffinovic rodiny. ()

Soweek

Jako je to Family guy a jako takový si zalouží 5 hvězdiček, ale tento humor je výborný doopravdy na seriál, tedy na těch 20 minut, u celovečerního filmu vás to ormzí po 40 minutách. ()

I.AM.NOT

Překvapivě dobře navazující díly seriálu pospojované do filmu, přičemž mě neseriálově dlouhá stopáž nenudila. Což třeba u Futuramy nefunguje. A Family Guy a jejich neuvěřitelnou primitivnost a absurdnost mám prostě rád. Takže proto (jednoznačně!) 5/5 ()