Brazilský masakr

všechny plakáty

Po úděsné autobusové nehodě zůstane v brazilském městě poblíž pláže bez pomoci skupina dobrodruhů. Zatímco čekají na příchozí pomoc, rozhodnou se zajít do místního baru a užít si tak alespoň nějakou party s místními. V baru si dají několik piv a několik sklenek caipirinha a seznámí se s milým místním mladíkem Kikem. Vše se příjemně vyvíjí. Ráno už není tak pozitivní, když cestovatelé zjistí, že jim chybí všechny věci a peníze. Nejen to, všichni, kteří s nimi v noci popíjeli v baru, se chovají odtažitě a nikdo jim nechce pomoci. Jediný Kiko jim pomoci chce a nabídne jim pobyt u jeho strýce v domě, který leží v hluboké a temné džungli a kde mohou v „bezpečí“ počkat na pomoc... Postupem doby zjišťují, že bělostná písečná pláž a nepropustná džungle kolem ukrývají temné, zatím neodhalené tajemství. (oficiální text distributora)

Luki.V

Hororový diamant vybroušený téměř k dokonalosti opět dokazuje že na dobrý vacancy horror stačí i jedna jediná trochu násilnější scéna která je pak středobodem celého filmu. Společně s Wolf Creek špička tohoto subžánru. ()

R.O.man

Je to taký slušný priemer, ale 4 hviezdičky sú za nedotknutú a jedinečnú brazílsku džunglu a neokukaný scenár. ()

unrocker

Téma docela dobré, škoda ze s tím nepracoval nějaký lepší tým. Teď už se mi do Brazílie fakt moc nechce... :( ()

Cherry_Bomb

Žiadny masaker sa nekonal a do sekcie horor by som to určite nezaradila. Skôr taky priemernejší thriller, ktorý mal v sebe kus pravdy z toho čo sa deje vo svete. Turisti, ktorí idú do Brazílie a šťastie im moc nepraje. Pokazí sa autobus, oni sa rozhodnú zostať na plážovej párty a ráno sa zobudia okradnutí. Využijú pomoc, ktorú im ponúka ich nový ,,priateľ" a idú džunglov k domu na odľahlom mieste. Takto sa zapletú do obchodu s ľudskými orgánmi... No pozrela som si to preto, že tam hrá Olivia Wilde a v podstate sa nebolo čoho báť asi v žiadnej scéne. Väčšinou sa ,,strašné" scény odohrávajú v noci takže ledva vidíme kto tam s kým zápasí. Z celého filmu sa mi najviac páčili tie vodopády a príroda, kde sa to natáčalo. Ale na druhej strane aspoň máme možnosť vidieť ako môže dopadnúť dovolenka, keď si nedáme pozor. ()

Pitryx odpad!

Ten kdo vymýšlí distribuční názvy je KRAVSKÉ vemeno!! Úmyslně píši, vymýšlí = nepřekládá. Masakr? Kde to slovo v originálním názvu viděl? No, ale je zbytečné se rozčilovat, masakr v názvu přitáhne více lidí než slovo turista. Nyní k filmu. No, pokud se ožralé noci a bloncání po pralese a nádherné přírodě dá říkat masakr… Nudný snímek s akčním dějem ke konci filmu. Pár minut gore, pár hezkých dívčích těl to tedy u mne skutečně nevytrhly a snímek „oceňuji“ tím nejhorším způsobem. 1501201185208937 ()

Brano

Klasický scenár novodobých amerických hororov. Partia amíkov si vyrazí do cudziny, kde ich niekto bude chcieť zabiť. Tentokrát ide o brazílskych zločincov, ktorí obchodujú s ľudskými orgánmi. Dosť tu bolo citeľná absencia deja, chýbali tomu emócie a strach. Masaker sa tiež žiadny nekonal a keď odmyslím záverečnú scénu vyberania orgánov, tak by som tento film označil skôr za thriller. Celé je to tiež bez atmosféry a napätia. Po väčšinu filmu som sa skôr nudil. ()

Mire

Začiatok je trochu nudný, ale po tom čo ich okradnú a dostanú sa do pazúrov obchodníkov s orgánmi sa to celkom slušne rozbehne. Ako jednohubkový thriller môže byť. ()

PATWIST

Napínavý film s poriadnou atmosférou. Turisti idú na výlet ale ešte netušia ako skončia. V súvislosti s týmto filmom ma napadá aj film Ruiny (2008), ktorý taktiež odporúčam :-) ()

Hemlock

Přesně díky těmto filmům člověk zjišťuje, že je lepší zůstat doma a pomalu tloustnout... Film je „brazilský” dostatečně, nicméně „masakr” si představuji trochu jinak. Dvě hvězdy za okouzlující prostředí a jednu navíc mrsknu za skvělou volbu kostýmů, kdy hlavní představitelky většinu filmu tráví v bikinách - 55%. ()

MartinTerran

O nic převratného nejde, ale koukat se na to rozhodně dá. Souhlasím s tím co píše POMO, že nejde tak úplně o horor. Příběh klasika, příroda a lokalita krásná a herecky dobře zahrané. A když do Brazílie tak jedině do hotelu! Hodnocení: 63/100. ()

Venom666

Američtí turisté si vyjeli užívat do Brazílie, aby neskončili jako dárci orgánů musí bojovat o holý život. Film má spád od začátku až do konce. Viděl jsem ho teď podruhé 3,5* ()

WeeLass

Masakr to vážně nebyl, ale zato skvěle natočený a poutavý survival thriller v krásném a neprobádaném prostředí. Zvlášť mě zaujala scéna úvodní havárie a potápění ve vodní jeskyni. Ten "happy end" mi sice trochu zkazil výsledný dojem, ale krom toho jsem byl velmi spokojen. ()

martins

Obchod s orgány.. žádný horor, ale poctivý thriller z brazilské džungle, stále aktuální téma. Skupina Američanů dostává pořádně za uši na brazilském venkově. ()

Narkobaroni jdou po krku Owenovi

Narkobaroni jdou po krku Owenovi

31.12.2008

Jižní Amerika je v kurzu. Včera jsem se rozplýval nad mimořádně šťavnatě obsazeným Stalloneovým The Expendables, které se brzy začne natáčet v Riu, a dnes je tady Cartagena. To není jen název… (více)

Béčkové horory útočí

Béčkové horory útočí