Six Degrees (TV seriál)

USA, 2006, 16x41 min

Jay Hernandez, Bridget Moynahan, Erika Christensen, Dorian Missick, Campbell Scott, Hope Davis, Dennis Boutsikaris, Jonathan Cake, Michael Kenneth Williams, April L. Hernandez, Zoe Saldana, Steve Cirbus, Michael Lombardi, Caroline Lagerfelt, Marlon Wayans, Shiri Appleby, Robert Clohessy, Marjan Neshat, Bronson Pinchot, Dominic Colón, Bill Sorice, Jason Lewis, Ronald Guttman, Kristen Schaal, Bridget Regan, Barrett Foa, Jill Flint, Austin Lysy, Ruby Jerins, Michael Ahl, Neal Huff, Natalie Gold, Sophia Rokhlin, Patrick Carroll, Yin Chang, Elizabeth Mathis, Gloria Votsis, Ben Livingston, Robert John Burke, Miles Chandler, Karen Lynn Gorney, Suzanne Savoy, Lisamarie Costabile, Chris Chalk, J. Smith-Cameron, Kate Rogal, Nick Sandow, Ashley Avis, Scott Johnsen, Michelle Romano, Monte Bezell, Vedette Lim, Shari Albert, Sarah Nichols, Laine Rettmer, Cobey Mandarino, Jenny Powers, Francie Swift, Spencer Grammer, Jeremy Rishe, Jenilyn Rodriguez, Neal Bledsoe, Scott Sowers, Olja Hrustic, Robert Myers, Mike Landry, Anna Elizabeth Kendrick, Michael Cullen, Haviland Stillwell, Joseph Latimore, Samantha Buck, Doug Wert, Roger Rathburn, Janet Carroll, Sarah Vowell, Deborah S. Craig, Sebastian Sozzi, Michael J. Burg, Stephen Graybill, Van Hughes, Mark DiConzo, Mark La Mura, Amanda Renee Knox, Tim Ransom, Jenna Stern, Patrick Zeller, Brad Lee Wind, John Cariani, Rosa Arredondo, Christine Toy Johnson, Andre B. Blake, Marsha Stephanie Blake, Gregory Abbey, Kevin Cahoon, Paul Urcioli, Ami Brabson, Junes Zahdi, Tijuana Ricks, Ursula Abbott, Louis Carbonneau

Margo Myers

Scénografie:

Dan Davis, Christina Tonkin Noble (set dekoratér), Jennifer Greenberg (set dekoratér)

Kostýmy:

Patricia Field
  • honajz

Moc mě to nechytlo. Postavy mi nepřišly totiž uvěřitelné, jejich problémy samotné už byly mimo obyčejný svět. A když do toho ještě přijde řada setkávacích náhod, bylo toho moc. Nejuvěřitelnější snad byla postava fotografa, ale i u ní platilo, že je zde zastoupený určitý druh klišé, a u těch ostatních mi to klišé vadilo úplně nejvíc (když černoch, tak s gangsterskou minulostí, když manažerka, tak rovnou šéfka public relations, když tajuplná dívka, tak po ní rovnou někdo jde, když hezký chlap, tak podvádí, když vdova, tak jí manžel umřel při Pouštní bouři...)(20.11.2009)

ist,e najde saplno drobnych chybiciek, ale mne sa v cleku tento serial paci. niekolko ludi, nieolko zivotov, niekolko nahod a nieco v popredi, tusenie, ze to vsetko nei je tak. napriek tejto zahade, ide skor o bezny zivot ako o tajomstva vesmiru.(12.11.2006)