Když se účastníci nové reality show pod vedením režiséra Murphyho vydají do virginských lesů, netuší, že kromě kamer je budou sledovat oči zmutovaných kanibalů, toužících po čerstvé mase. Tentokrát půjde skutečně o život a ten, kdo prohraje, nepřežije...  Měla to být skvělá rodinná reality show odehrávající se v západní Virginii. Pod vedením režiséra Dalea Murphyho (Henry Rollins), který kdysi sloužil ve speciálních jednotkách, se skupina odvážlivců rozdělená na dvojice pokusí přežít v divočině pokryté neprostupnými lesy. Ovšem záhy se ukáže, že účastníky soutěže nesledují pouze kamery. Nikdo nepočítal s tím, že se ve stínu stromů skrývá rodina zmutovaných kanibalů, kteří baží po čerstvém mase. A hodlají ho ulovit za každou cenu. Nejbrutálnější reality show všech dob začíná, tentokrát půjde skutečně o život. Ten, kdo prohraje, skončí pod rezavým sekáčkem nenasytných lidojedů... V dalších rolích hrají Erica Leerhsen, Texas Battle, Daniella Alonso, Crystal Lowe ad. (oficiální text distributora)

helloween93

Vcelku slušný slasher se vším co k němu patří, co mi vadilo, byl samotný závěr. Potěšila ale postava mariňáka s tuhým kořínkem, která závěr docela táhla. I tak to ale na víc než 2 hvězdy nestačí. ()

MickeyStuma

Televizní reality show odehrávající se někde v přírodě je zahraniční velice populární. U nás to jedna určitá televize zkusila také, jenom že ne v Česku, ale ve známé zahraniční lokaci, což u českých diváků moc zájem nevyvolalo. Tvůrci si na takové reality show vzpomněli a jeho natáčení použili do dalšího dobrodružství v lese, kde žijí geneticky zdegenerovaní kanibalové. Jenomže tentokrát to nefunguje absolutně nic. Neomaleně už vyznívá fakt, že takové natáčení vypadá jak vojenská drezura. Co se týče geneticky zdegenerovaných kanibalů, tady o žádné překvapení jít nemůže, neboť u nich se jenom opakuje to, co je k vidění už v předchozím snímku. Na něj se však nijak nenarušuje a není na ně ani sebemenší zmínka. Jedná se o samostatný příběh odehrávající se ve stejném prostředí. Scénář vypadá, jako kdyby byl psán za pochodu. Dějový vývoj v mnoha místech nemá absolutně žádnou logiku a přirozenost. O nějakých vratech si divák může nechat jen zdát. Ne. Je to hodně nepovedený snímek po všech stránkách. Jen tak ze zvědavosti se zhlédnout dá, ale poté okamžitě upadne v zapomnění. ()

domirovec

Nesnesitelnej smrad červené tekutiny vrací úder, ovšem tentokrát si dal fuckt záležet na tom góru! To rád vidím. Menší vylepšení jdou od první dílu rozhodně vidět, což je také fajnovka. Prdelo-xichti jsou prostě zpět a jsou pěkně nasraní.. ajajaj. Tenhle filmový počin prostě skvěle poukazuje na to, jak je celá produkce všech možných reality show jeden velký otřes. Fuj. 4/5 ()

kohut

tisickrat prevarene klise na klise, bez naznaku originality alebo invencie. mozno sa pri tom da zabavit s kamaratmi, kde mozete tipovat, ktora postava prezije az do konca. inak ale tento film vela zabavy neposkytuje. v porovnani s minulorocnym Severance sa neda hodnotit inak nez podpriemerne. dve hviezdicky davam za tu trochu napatia, ktoru sa filmu obcas cisto statisticky podari vyludit a tiez za Henryho Rollinsa. Nenechajte sa oklamat zoznamom hercov tu na csfd, Henry hra v podstate hlavnu ulohu :-) a odkaz pre divakov prveho dielu - je to horsie ako jednotka. rovnako ako v pripade Hills Have Eyes. ()

illy.cz

Velmi příjemné překvapení...sice béčko jako řemen, ale to jsou tyhle filmy všechny..určitě lepší než první díl. Děj je jako skripty v nějaké PC hře a už asi po 30 minutách poznáte, kdo přežije. Přehnané násilí mě nějak moc nevadí, právě naopak...a tohle byly vážně jatka jako prase..kam se hrabnou oba díly Hory mají oči. Po dlouhé době se umělou krví nešetřilo...a to je jenom dobře. ()

Torgal

Ďalší tuctový horror s miliónkrát recyklovaným scenárom a srandovnými kanibalmi. Je to nehorázna kravina, mizerne natočená a predvídateľná. Jediným svetlým miestom je ten borec čo sa hrá na Ramba. Záverečná scéna tomu všetkému nasadzuje korunu, to už som sa rehotal nahlas. 2-/10 ()

Stíba

Opravdu hodně stupidní a to od trapného scénáře až po herecké výkony. Viděli ste už někdy aby na reality show pracovali dohromady 4 lidi? Tady uvidí nejen to, ale ještě mnohem méně... ()

Spiz

Nečekal jsem, že by to mohlo bejt "aspoň" tak dobré jako první díl, ale kupodive příjemně překvapilo. Potoky krve a orgánů zůstali.. Možná o něco sympatičtější postavy.. jako mariňák alá Rambo.. ale přesto.. 55% xD ()

helraiser

Pro mě zklamání, čekal jsem na navázání příběhu z jedničky, ale místo toho jsem dostal uplně jinej slasher se stejným názvem- tak trochu podvod na fanoušky jedničky. Ovšem jinak si nemůžu moc stěžovat , mutanti byli dobří, gore bylo ve slušném množství a komické scénky mi docela sedli takže celkově to vidím na takovej průměr. Nenáročná zábava která svůj účel splní, ale není to to co jsem čekal. ()

Paulusek odpad!

Opět to staré dobré klišé, kde si příběh bere dovolenou. První díl byl pro mě něco nového v tomto žánru, měl i ždibec náznaku realičnosti což se u jeho pokračování říci nedá. Přidání do zmurované rodiny ženy byla spíše snaha o nějaké to spestření stereotipního vyvražďování "vyvolených". Ještě mě napadá otázka čím chtěli tvůrci více znechutit podívanou pohledy na zmutovaný pár v obětí a nebo na porod a zmutované manželky. ()

cerbygerby

Tak oproti prvnímu dílu bylo toto už takové divné..podle mě i víc přehnané, u jedničky by tomu šlo ještě tak nějak uvěřit, ale tohle mi chvílema přišlo i trochu jako směšné, nicméně masakr to byl a to je to podstatné a já dávám 3* a 45% ()

SimonShot

2. díl s pětidílové série se povedl asi nejvíce, tento žanr miluju :hixploitation říznutý slashererem asi nějak tak by to mělo vždy vypadat plno filmů by si mohlo vzít inspiraci, zajímavé je , že tento film je nový horror a ty věčinou nestojí za nic ale tady tomu bylo dost jiné. Docela fajn film doporučuju. ()

tranquill

Všeho moc škodí. Zbytečně moc krve, bez nějakých úleků, podstatně nechutné. Tvrďák Henry Rollins bohužel nepřežil, já film ano, ale příště už na něj nemám žaludek... ()

Al44...

Gore scény a nechutnosti jsou zde ve větším množství než v prvním díle - jednoduchý děj, nelogické chování postav a jistá grotesknost mutantů zůstávají stejné (bohužel) - o vraždících monstrech se nyní dozvíme daleko více - obstojný zástupce okrajového torture žánru. ()

kersten

Táto dvojka sa mi bez debaty páčila najviac zo série Pach krve. Hlavne úvodná scéna. Takéto rozpoltenie človeka som ešte nevidela v žiadnom filme. ()

Kadas97

Akou cestou sa vydala jednotka, tak takou cestou pokračuje aj dvojka. Film odsýpa rýchlo a svižne a divák si ani neuvedomí ako a už vypína záverečné titulky, ale po 10 minútach si z filmu nepamätá zhola nič. 6 z 10 ()

arnost

Pre mňa veľké sklamanie. Pokračovanie je krvavejšie to je dobre ,ale na druhej strane nepríťažlivý herci (jedina sympatická herečka a aj tú fiknú v úvode "not blond") scénar tiež nič moc a čo je horšie hlavný záporaci "neziskali si moje srdce" boli proste nudný. Viem scénar a aj herci neni podstane pri B horore, ale to že záporaci boli pre mňa mdlí tak to bohužial. Jedna hviezda za herca Henry Rollins už sa teším na jeho ďalší film. ()

dave75

Rekl bych, ze dvojka ani z poloviny nepresahuje jednicku. Kdyby to tocil Rob Schmidt, dopadlo by to urcite lepe... ()

BLabaKAn

Skupinka mladých lidí a filmařů se nachází kde si v lesích. Má to být reality show o přežití v přírodě, spousta různých úkolů, zvratů apod. Hlavní uvaděč (namakaný plukovník) pořadu je fakt řízek. Jenže během chvilky se vyloupnou naši oblíbení mutanti a asi mají pořádný hlad. Plukovník byl samozřejmě největší týpek z filmu, ten tam dával pěkně mutantíkům počoudit. Začíná doopravdová hra o přežití, která je plná násilí, krve, zoufalství a trochu i vtipu. Wrong Turn 2: Dead End je o dost zábavnější než jednička, to mi věřte! ()