Krokodýl: Návrat do krvavé laguny

• Česko Krokodýl (více)

Pete je americký novinář, který píše o cestování. Tentokrát ho jeho práce zavedla do Austrálie, kde se zúčastní vyhlídkové plavby na lodi, při které se budou pozorovat krokodýli. Kate je kapitánka a průvodkyně. Vše jde hladce, ale když už chce Kate otočit loď k návratu, zahlídne jeden z pasažérů vystřelenou světlici. Kate se rozhodla v plavbě pokračovat a najít lidi, kteří světlici vystřelili. Cesta je zavedla do laguny, kde byla potopená loď. Do jejich lodi téměř okamžitě narazil krokodýl a udělal v lodi díru. Kate mohla přistát jen na ostrově uprostřed laguny, jinak by se loď potopila. Jeden z pasažérů si všiml, že je řeka přílivová, což znamená, že s přílivem ostrov zmizí. Kate se snaží sehnat pomoc vysílačkou, ale jediní, kdo dorazí, jsou dva chlapíci, které potkali už při plavbě. Neil má asi Kate rád, ale dobírá si ji. Neil nejprve krouží kolem ostrova, ale i jejich loď krokodýl převrátí a Neilův kamarád je sežrán. Krokodýl do té doby zabil i jednoho z přeživších. Neil navrhuje, že přeplave na břeh a natáhne lano mezi dvěma stromy, ostatní pak přeručkují. Neil to skutečně zvládne, ale pak zpanikaří ostatní a lano pod vahou tří lidí praská. Opět umírá další přeživší a nakonec zemře i Neil. Pete pak přichází s plánem na lovení krokodýla. Kotva od lodi připomíná rybářský háček, takže na ni napíchnou zabitou drůbež, kterou měl Neil v lodi... (TV Prima)

pend

V roce 2007 vzniklo několik kvalitních krokodýlích filmů. Rogue je jedním z nich. Napětí, krásná australská příroda., slušné herecké obsazení, dostatečně realistický krokodýl. ()

johnymdoe

Samotná 4tá hvězda je za závěrečnou scénu z jeskyně, ta byla nadprůměrná a film dost vyzdvihla,ale jinak film jen lepší průměr. ()

Vaiollet

Šílený dabing, některé postavy mě hrozně štvali. Narazila jsem na to díky Michaelovi Vartanovi, ten mě rozhodně nezklamal. Nakonec to ale byla celkem příjemná podívaná. ()

optimus0s

Až na ten konec to byl celkem skvělej thriller. Nevidět před tim ukázky, tak se toho krokodýla na začátku i budu bát. A to se mi u těhlech filmů nestává. Jedinej ten konec to celý pos*al. Ten souboj byl tak trapnej ()

issoumaila

Filmov s podobnou tématikou ja naozaj moc nemusím a priznám sa, že i tento som pozrel hlavne koli Samovi Worthingtonovi.:) No ostal som i tak prekvapený. Krokodíl prekvapujúco (reálne) uveriteľný, herecké výkony hheh nooo o to tu ani tak nešlo a vlastne celí ten priebeh ma nenudil ba práve naopak; zořral som to McLeanovi asi všetko.;) ()

mala_kea

Nic nového, nic, co by pořádně překvapilo. Banda tupců a histerek snažící se o nemožné. Jen ten Michael trošku ví, o čem je řeč. Kamera dobrá, digitalizace krokodýla proběhla úspěšně bez zbytečných čarování. Není to ani nijak přeplácené a násilí nechybí. Jen škoda, že myšlenka tu již byla, tudíž nelze dát více, jak dvě. ()

DHDV

No docela podprůměr, až na některé scény kde byla nějaká ta atmosféra anebo dobrý záběr kamery… Ale nějak nemohu pobrat, že tohle má větší hodnocení než Po stopách zabijáka a přitom je to skoro podobné téma (a dle mého názoru lépe natočené). Co se týče v té době ještě neznámého Sama W. Kladu si jednu otázku, umí i jiný pohled? Průměrná televizní tvorba... ()

Downloader

Vážně jsme všichni viděli ten stejnej film? Nevěděl jsem jestli se smát nebo brečet. Strach? Napětí? Kde? Chvílemi naprosto nezvládnutý (no říkejme tomu třeba) horor. Půl hvězdičky za psa, který to měl bohužel jako jedinej přežít a půl hvězdičky za chlapa s klackem na konci. Ten by dostal i víc ale nepostřehl sem jeho herectví, když sem byl nucen válet se smíchy po tom, co se snažil rybařit, tohle bylo moc i na mě..... ()

Hapretor

Brak! Ale z filmů o krokodýlech, vyjma National Geographic, to bylo dost záživné, nepřišlo mi to úplně stupidní a místy dokonce to bylo i vtipné. (kdybych již neznal z jiných počinů Wasikowskou a Worthingtona, ani si jich nevšimnu). ()

Ombak▼Penari

Chytil jsem to onehdy v TV a chtěl přepnout už při úvodních titulkách, než mě v nich na poslední chvíli zaujalo jméno Sam Worthington. Chyba, měl jsem to přepnout. Je to amaterská hovadina, Sam tam fungoval asi tak dvě minuty, normálně bych se aspoň smál, ale na to to bylo až moc mizerné a hloupé. První Anakonda je proti tomu majstrštyk... ()

Rathalos

Konecne nejaky animal horor,ktory stal za to,vyborne spracovanie,skvele triky,napinave a krokodil bol perfektny,tomuto filmu musim dat 5 hviezdiciek,lebo vo svojej kategorii patri k spicke...:-) ()

Johny M.

Žádná zběsilost typu Anakonda (ap.; nebo horší), ale poctivá práce, z který vzešel parádní krokodýlí kousek. [PS: Hezkej koment na Rogue od Rogue :)]. ()

bif

První půlka je naprosto fenomenální, ale druhá půlka z počátku pokulhává a ke konci už fim lapá po dechu úplně, škoda. Jinak se jedná o skvěle koukatelný snímek, který jsem určitě neviděl naposled. ()

Stíba

Film o krvežíznivých zvířatech, kterých je k mání nespočet nikterak výrazně z tohoto množství nevybočuje. Nenadchne ani neurazí a jako televizní dojezd od 22:00 do půlnoci přijde celkem vhod. ()

Torgal

Prvé dve tretiny je film zručne natočený a atmosférický thriller, ktorému by som aj vďaka veľmi dobrému obsadeniu v pohode dal tri hviezdy. Nanešťastie v poslednej tretine sa ale zlomí do maximálne nelogického blivajzu, kde je všetko podriadené záverečnému happyendu. Atmosféra je v čudu a človek sa len diví scenáristickým failom. 4-/10 ()

Alice02

Podle mě by se člověk měl při hororu bát, nebo by měl mít aspoň husí kůži, pocit stísněnosti... Tohle mi spíš přišlo k smíchu, hvězdička navíc patří věrohodnosti krokodýla. ()

RobLord

Po několika prvních záběrech jsem měl obrovskou chuť sbalit si kufry, odejet do severní Austrálie a proříhávat se líným dnem spolu s místními. Později jsem usoudil, že raději zůstanu mezi kapry, raky a užovkami. Rogue je zabijácký celuloid z překrásného prostředí. ()