Na začátku filmu vidíme, jak se ve zdroji pitné vody probral znetvořený muž, ze kterého odpadávají kusy těla. Tohoto muže pak zabil autobus plný studentů místní střední školy. Na tu samou školu je toho dne dovezena pitná voda, která ale pochází ze zdroje, kde ležel nakažený muž. Nikdo nic neví, proto všichni vodu pijí. Toho dne také vrcholí přípravy na ples. John a Alex jsou dva kamarádi, kteří nepatří mezi populární osoby, a tak na ples nemají žádné partnerky. John je zamilovaný do dívky jménem Cassie, ale ta chodí s Marcem a ten je dosti majetnický. Alexovi se podaří v den plesu svést jednu dívku a dočká se orálního sexu, ale netuší, že je dívka nakažená neznámou nemocí z vody. John se stále snaží získat Cassie, nevypadá to však dobře, takže se nakonec rozhodne na ples nejít. Alex na ples chce, protože mu ona dívka slíbila, že se na plese možná ukáže. Alex tedy Johna přemluví a na ples jdou. Ples se ale změní v noční můru. Lidé, kteří se napili vody nebo punče, který je vyrobený z nakažené vody, začnou brzy zvracet krev a jeden po druhém umírají. V tu chvíli už školu obklíčili ozbrojení muži, kteří chtějí všechny pozabíjet, aby zabránili nákaze... (TV Prima)

darek kartac

Podle mě lepší a zábavnější než prní díl. Virus se tentokrát dostává na maturitní ples. To co se tam stane je opravdu děs. Té krve :/ no hrůza. Film má jakýsi otevřený konec, který je dodělán tak trochu animací, ale trojka by být mohla :) ()

lykan9

Rozhodně o poznání lepší než jednička. Tvůrci již pochopili, že tomuto tématu sluší spíš vtipná rovina a díky tomu se člověk v mnoha místech může i bavit. Nadprůměrné béčko, který si rád pustím znovu. ()

KASUGI

Taková milá nechuťárna. Hlavní hrdina - výrazný sympatický týpek. Poliš s jedničky dobře hláškuje a je tam spousta výborných situací ze (školního) života (zejména ta, kde hlavní hrdina trefně kritizuje ženskou mentalitu). Pochopit vkus hororových fans je asi nadliské síly, u žádného jiného žánru se tak zvysoka nesere na originalitu jako právně u hororů. Stopadesátkrát omleté slashery tu běžně získávájí nad 60%, no neotřelé a málo profláklé témata nikdo nevyzdvihne. 42%? Nebudu si kazit večer sprostými výrazy. ()

Wbcko

Sračka, sračka, sračka a ještě jednou sračka. Tam kde byla jednička komedialněstrašidelná je druhý díl jen nechutný a zvrhlý. Naprosto zbytečný film, vše stokrát natočeno buď lépe - strašidelnějí, nechutněji, směšněji (pokud to byl tedy pokus o komedii? Skutečně těžko říct) nebo hůře, takže ani pokud si chcete opilí nad třetí raní pustit nějaký shit alá Gatoroid vs megapython, film není dobra volba. Ikdyž první část nebyl kdovíjaký zázrak, byla alespoň správně komorní, místy nahánějící hrůzu nebo kouzlící úsměv na rtech. Zde jsem se nedočkal ani jednoho. Rozhodně tedy nebrat! ()

Jello Biafra

Zatiaľ čo jednička mala celkom slušnú atmosféru a sympatických hercov, tu je to fakt otras. Z mrazivého hororu o zákernom víruse sa stala teenagerská paródia s nulovou atmosférou. Je to fakt škoda, pretože začiatok nie je vôbec zlý. Sledujeme hlavného hrdinu z prvého dielu Paula, ktorý sa už značne znetvorený vírusom snaží utiecť do bezpečia a nakoniec ho zrazí autobus. Vírus sa však prostredníctvom kontaminovanej vody šírí ďalej. Po nápaditých úvodných titulkoch však prichádza na rad nuda. Nechutností a gore efektov je tu síce o dosť viacej než v jedničke, ale tento film je fakt jeden prúser a prítomní aktéri sú neznesiteľná sebranka vhodná leda tak do pokračovania seriálu Dawsonov Svet. Jediný komu som tu fandil bol fízel Winston z jedničky, ktorý bol vtipný a sympatický, ale to bola vedľajšia postava. Z postáv okolo ktorých sa točí celý dej sa tu nikomu ozaj fandiť nedá. Ani scénky ako rezanie si infikovanej ruky cirkulárkou, odporná scéna krvácania z penisu či scéna hromadného zvracania krvi nezakryje fakt, že Cabin Fever 2 je podpriemerná záležitosť. Fakt zbytočné pokračovanie, ktoré pochovalo zaujímavý nápad. Nebyť tých skvelých úvodných 10 minút, tak dám Odpad! ()

jefff

Jednička byla konina, ale zábavná a měla slušný brakový nádech, který dělal film koukatelným. Dvojka je ale hovadina bez nápadu, děje, herců a smysluplných scén. Od totálního odpadu ho dělí jen pár zajímavějších gore sén. ()

Soweek

Dal jsem Tiovi šanci v House of the Devil a poměrně mě nezklamal. On jediný byl také důvod proč jsem se pustil do tohoto na první pohled levného braku představující volné pokračování Rothovo Cabin Fever. Udělal jsem ale velmi špatně. Chápu, že to Ti nemyslel vážně a že to celé měla být parodie na hnus, ale bohužel jsem nesmál, ani jsem se nebál a velmi pěkně jsem se nudil. Cabin Fever 2 se ničím neliší od tuny amatérských rádobyhororů, kterých každý rok vycházejí jak na běžícím páse. ()

folklorman

Předem bych chtěl říct, že se řadím mezi fanoušky prvního dílu. Na tento druhý díl jsem se nějak zvláště netěšil, protože to už nerežíroval můj oblíbenec – Eli Roth. Nakonec tomuto druhému dílu byla dána velká šance, ale po zhlédnutí už mám jasno. Ti West velice zklamal. Jeho minulé dva počiny (House of the Devil, The Roost) nastavily laťku trochu výš. Herecké obsazení absolutně selhalo. Až teda na malé cameo Ridera Stronga z jedničky. Filmu uškodil přesun ze samoty do školy, kde se z filmu stává trapná teenagerská komedie. Jediné plus vidím v použití více krve, nechutností a průměrných gore efektů. Ale i tak nemůže toto pokračování konkurovat skvělé jedničce. Ty animace na začátku docela ušly. Ten nápad ovšem už byl využit ve starších filmech. ()

sedm.1

Pořád si kladu otázku, jestli se jednalo o záměrnou parodii, nebo šlo jen o skutečně tak špatný film. Nevím, jestli mám označit za naprostý výkal nejdříve herecké výkony, či snad děsivě sračkovité dialogy, o zápletce se tu pak radši nebudu ani zmiňovat, musel bych totiž použít velice vulgární výraz,prostě to celé bylo odporně nekoukatelné a stupidní. Všechno to bylo vážně tak do očí bijící brakově natočené, že si skutečně myslím, že to musel být snad záměr. Co se jinak týče efektů,těch bylo poměrně hodně a popravdě byly i slušně zpracované, zároveň ale musím nutně poznamenat, že ačkoliv mám brutalitu, násilí, krvavé orgie a všeobecně gore festivaly v hororech rád, něco tak samoúčelně vyprodukovaného, zbytečně explicitního a pouze k znechucení vytvořeného, jsem už dlouho neviděl. První Rothův Cabin Fever sice také není žádné veledílo, ale obsahuje vše, co správný horor má mít a nyní mohu tvrdit,že je to oproti tomuto pokračování úplně jiná liga. Toto je pouze stupidní sračka, kde si tvůrci dali za úkol diváka pouze znechutit zbytečnými nechuťárnami a kde nedokážu posoudit, co bylo horší. ()

Jane18CZ odpad!

Pro pána Boha, proč tohle ten vůl natočil? Tohle do Cabin fever má daleko doslova světelnými roky. Větší krávovinu jsem pěkně dlouho neviděla. Jednička byla skvělá, výborně zpracované "nechutné scénky" ale tohle? tohle byla jedna trapná nechuťárna za druhou a absolutně to postrádalo smysl. Škoda slov :-/ ()

iXtr3m3

Totálny úlet a v žánroch evidentne chýba komédia, pretože tou to bolo predovšetkýchm. Inak celkom fajn rozvetvenie deja z jednotky, ale do slepej uličky. ()

MareT.

Takovou nechuťárnu aby člověk pohledal. Místama opravdu k nevydržení, ale celkově to na mě zapůsobilo strašně jednoduše, krátce a urychleně. ()

MaaaR@

Jak amputovat ruku snadno a rychle ve třech krocích. V jedničce mi víc seděla "práce" viru, tady se to omezuje víceméně na zvracení proudů krve. ()

mazadlo

Sladká odpočinkovka, která ze začátku velmi dobře buduje příběh i charaktery postav. Ve chvíli kdy ale všechno vypukne se jakoby na všechno zapomene a jede se dokonce alter závěr, který nemá nic moc společného s původním příběhem daným první hodinou filmu. Ale nevadí i tak to byla docela zábava. ()

Wancohoff

(9.2.2010 DVDRip) noooo, eliho jednotka mala akotaku atmosferu, aj ked vsetci tvrdia ze nie...a bolo vsetko podavane tak pomali, postupne sa to stupnovalo...toto mi pride ako keby sa to chcelo uberat smerom ako FEAST .. no kazdopadne nechutnosti tam bolo dost ..hlavne pipik :-D 55% ()

Standic1

Pro mě je CB 2 kvalitou asi na stejné úrovni jako první díl. S tím, že tehle je fest nechutnej... Co musim vychválit, je konec (jak stačí málo k přenosu... ty chlapi jsou ale prasata:D ) a úvodní a závěrečné animované titulky. Herecké výkony nic neprozradí, v podstatě se jen takové tři hlavnější postavy protloukají celým filmem, takže na tom neni nic obzvlášť těžkého. Nikomu tady nefandíte, takže je vám jedno jestli všichni chcípnou nebo ne. Stačí se jen dívat na všechno to chcípání a mnohé nechutnosti což je vlastně náplň filmu. Slabším povahám bych nedoporučoval u tohoto filmu jíst:)))) ()

Ronaldo79

Jednička byla perfektní, nechutná, atmosférická jízda s dobrými hláškami, a proto jsem docela dost zklamán z mdlého pokračování. Do rukou ho dostal schopný Ti West, který má můj respekt i obdiv, ale že je výsledný film taková pitomost není jeho vina, zde bych spíš vinil neskutečně ubohý scénář s nulovými charaktery herců, nulovou atmosférou a rádoby samoúčelnou nechutnostní, která mě přišla k smíchu a vůbec jsem z ní nepociťoval šimrání v oblasti žaludku a jícnu. Kdyby to celý nekočíroval Ti West, šel bych s hodnocením o stupeň dolů. 30% ()