Komentáře uživatelů k filmu (1 173)

 • POMO
  ***

  Na rovnakú schému ako v Boratovi (podivný Európan ide robiť kariéru do Ameriky a sprevádza ho asistent, s ktorým sa najprv poháda a neskôr udobrí) natiahnutý odlišný a zároveň veľmi podobný typ humoru. Humor v Boratovi sa ale nemotal iba okolo ritných otvorov a malého adoptovaného černoška - a preto mi asi pripadal rozmanitejší, bližší a i nápaditejší. Čo ale nič nemení na tom, že Sacha Baron Cohen je jeden z najlepších žijúcich komikov. A trúfam si napísať, že má talent i na veľmi seriózne charakterné herectvo...(13.8.2009)

 • Galadriel
  ***

  Borat mě pobavil asi o něco víc, ale Brüno zase víc šokuje a ta písnička na konci stojí za to.(1.9.2009)

 • Tetsuo
  ****

  Je to odvážný konceptuální umělec.(1.8.2009)

 • Matty
  ****

  Odvážná komedie, která na rozdíl od Borata tolik netěží z dojmu autenticity (filmovost scén je zřejmá), ale přitom je ještě útočnější, když krom tupých celebrit a narcisistických bijců za lepší svět cení obnažený pyj také na všechny heterosexuály. Brüno brutálními metodami učí toleranci a jelikož sám jakoukoli sebereflexi postrádá, nechává vymezení mantinelů na nás. Nepříliš tolerantně musím podotknout, že být jím „testován“ na živo, asi po pár minutách zbaběle prchnu. Jeho hlavním přínosem ovšem není banální poselství o tom, že nenormální nejsou homosexuálové, nýbrž lidé, kteří je nedokáži akceptovat, ale silné emoce, jenž svou otevřeností vyvolává. Díky různým filmovým databázím mohou veřejnost se svými dojmy obeznámit jak ti, kteří film „nestrávili“, tak ti, které k chlapáckému smíchu ponoukala zejména přehřátost hlavního hrdiny. Film provokuje k odhalování skrývaných slabin - bílý Barack Obama nakonec skutečně něčeho dosáhnul. 85% Zajímavé komentáře: Psema, JFL(16.8.2009)

 • Radyo
  ***

  Brüno für österreich präsident! Natürlich! - No a teď na chvilku vážně, tedy pokud to s nějakým Cohenovým filmem vůbec jde: Ten chlap by měl dostat už teď Oscara (nebo nějakou jinou homosošku) za celoživotní dílo, protože to, co za sebou nechává tenhle nejvíce vydělávající Brit roku 2012 je už teď (u některých scének bohužel) nezapomenutelné a neopakovatelné! Pravda je, že po Alim a Boratovi se mi zdál Bruno trochu (ale fakt jen malinko) mdlejší, to ale mohlo být způsobeno tím, že jsem už přeci jen tušil, co je Sacha zač a čeho je schopen. Jinak finále se závěrečným songem je fakt povedené a mě osobně luxusně pobavil i hetero vtípek se zazděným zadním vchodem. :-D Je to skoro na 70%.(24.2.2013)

 • J*A*S*M
  ****

  Cohen si dělá srandu úplně ze všeho, častokrát velice nevkusným způsobem, ale prostě mu to vychází. Pekelně vtipné, satirické, politicky nekorektní, trapné jen záměrně. Pouze děj, respektive jeho filmovost trochu hapruje. Ale komu by to vadilo, když se divák po celou dobu královsky baví?(29.8.2009)

 • Malarkey
  ***

  Říkal jsem si, že nejhorší problém téhle komedie by mohl být fakt, že by se v tom hrozně viděl Borat, jenže ono tomu tak vůbec není. Scénky jsou absolutně jiné než by člověk čekal, plno toho překvapí, plno toho znechutí, ale nutno dodat, že Sascha Baron Cohen se vším neskutečně zabruslí do autu, že to vlastně vyjde zábavně. Není to totiž ani sprosté, nechutné nebo úchylné. Tohle je, zdá se mi, totiž uplně nová dimenze humoru, jakou ještě neznáme a jakou nám může v současnosti skutečně nabídnout jenom Ali G, Borat nebo právě Bruno. Jde o zvyk a zvládnout se dá všecko. Když jsem nad tím vším přemýšlel, asi bych i teď Boratovi slevil o jednu hvězdičku na tři. Kvalitně si totiž mohou oba podat ruce, protože u tohodle se stopro zasmějete, a některé scénky se stanou legendárními, že na ně jen tak nezapomenete, ale furt je to jenom souhra různých scének, do kterých se ještě občas přimotá nějaká ta citově vypjatá vsuvka...jako v Boratovi, že mi to přišlo vlastně filmové, ale přitom je to jenom takový obal. Už to není ani tak o demenci Amerického národa jako spíš o ponížení jednotlivých lidí, protože jak se zachovat v daných situací, které si sám hlavní herec vytváří, si nedokážu ani sám představit a vtipné chvíli nenechají diváka dlouho čekat. Plno nápadů mi ale přišlo, že to všecko je trošičku moc nucené, ne ze strany Bruna, ale ze strany jeho okolí. Každopádně u tohohle jednou a dost i když je to vlastně nesmírně autentické, každopádně už ne přecijen tolik jako Borat. Sascha Baron Cohen ale stále zůstává komikem 21. století a zůstane už asi na furt.(19.8.2009)

 • Cervenak
  ***

  Mohutný vodopád trápnosti... ktorá je ale často veľmi vtipná a poukazuje na problémy dnešnej Ameriky (a sveta) trefnejšie a smelšie než všetci Stoneovia a Pennovia dohromady.(29.8.2009)

 • Enšpígl
  *

  Ano Saša má velmi specificský smysl pro humor a tady ho projevil v celé své kráse. Ovšem může se stát, že to co Sacha považuje za vtipné já považuju za trapné, ne vždy, třeba pokus usmířit židy a palestince mě pobavil nad míru, ale většina análního a jinak sexuálního humoru mě tedy opravdu neoslovila i když chápu, že v tom byla určitá satira na americkou společnost a její předsudky, tak zvolená forma šla většinou mimo mě.(10.3.2016)

 • Djkoma
  ***

  Škoda, že se Bruno rozhodl místo chytrého napadání americké vztahu k homosexualitě a všem těm nesmyslným paradoxům světa pod vlajkou s pruhy a hvězdičkami, raději věnoval co nejkontroverznější snaze "být hvězdou" a objevit sám sebe. Bruno totiž jako další z alter-eg Sacha Barona Cohena funguje výborně a pro mě je zajímavější i příjemnější než kazach Borat. I potenciál je o hodně větší, protože zmíněný vztah amerika-homosexualita je potenciálem nabité téma, které chvílemi Bruno skvěle kritizuje a předvádí všechnu tu stupiditu lidí, aby pak předvedl stupiditu vlastní. To ani nemluvím o prvních asi 15nácti minutách, v kterých předvede Bruno víc odvážných scén než kdejaká hvězda za celý svůj život nejen na tajných domácích nahrávkách... Podívat se na Bruna nebo ne? Nebo lépe ... ochutnat kontroverzi, který mohla být mnohem chytřejší a zábavnější než perverzní a zvrácená, nebo neochutnat, protože je hodně přehnaná a váš šálek kávy to není? Já se chvílemi smál až mě to samotného děsí a jediné, co si divák odnese je, že Cohen má víc odvahy než homosexuál s tričkem "I love dick" na wrestlingu... (právě tahle parodie a kritika ze strany Bruna na "mužský svět" a Ameriku jako "zemi svobody" tam má opravdu skvělé momenty).Více zde.(3.9.2009)

 • T2
  ***

  Rozpočet $42miliónovTržby USA $60,054,530Tržby Celosvetovo $138,805,831Tržby za predaj DVD v USA $11,960,619 //počet predaných kusov 797,202 ║ Brüno ide za svojim vytúženým cieľom v Boratovej overenej šablóne ale ani z polovice mu nestačí z dychom. Až zbytočne moc sa tu niekedy tlačí na nechutnosti a práve tie z prevažnej časti len zhnusujú tento film a vôbec nezabávajú tak ako asi boli pôvodne pre svoj účel zamýšľané. Samotná postava Brüna akoby nevedela akým smerom chce v tomto polofilme - polodokumente plávať, moc okato sa tu miestami tlačí na pílu a tým niektoré úseky strácajú akúkoľvek podstatu a potom len nehorázne nudia(posedenie s poľovníkmi, rozhovor z Paulu Abdul, súboj v ringu,...), nájde sa tu niekoľko scén do popukania ale celkovo pre otrieštenú kostru príbehu vyznejú v konečnom výsledku do prázdna. /videl v kine: 55%/ ...určite som čakal viac, než tento nevýrazný zlepenec(1.9.2009)

 • Renton
  ****

  Scénář: Sacha Baron Cohen, Anthony Hines, Dan Mazer, Jeff Schaffer .. The Bruno failed. For the second time this century, people chased the most courageous man. Why was only brave enough, to try something new. They turned their backs on Bruno. The first drop ... It will become the most famous Souperstar, after Hitler. ___ Vzhůru do prdele a ještě dááál.(6.8.2009)

 • woody
  ****

  Nikdy bych nedoufal, že to řeknu, ale film, jehož nejvtipnější scéna zahrnuje mluvící penis přes celé plátno se mi líbil. Navíc mám slabost pro umělce, kteří jsou ochotni podstoupit nemožné, jen aby to vyznělo zábavně. Někdy se mu to povede, mnohdy ne (víckrát jak v Boratovi, nutno dodat), ale tak nějak mě to mírní v kritice.(9.8.2009)

 • Anthony
  ***

  Několik scén bylo opravdu velmi humorných, často se mi ale spíše stávalo, že mi celé dlouhé pasáže přišly nevtipné či vtipné minimálně a přitom strašně natahované. Opravdu věřit, že většina filmu je "autentická" tj., natočená s lidmi, kteří netuší oč jde, asi bych se bavil více, ale pořád se mi zdálo, že to je sehrané domluvené, takže to pro mě ten správný efekt tlumilo.(13.9.2009)

 • Radek99
  ***

  Bohužel jen ještě kontroverznější, extrémnější a buranštější opakování Borata. Snad Sacha Baron Cohen nezačal být v Brünovi pionýrem slepých uliček... Tak tudy nééé, přátelé!(23.9.2009)

 • DaViD´82
  *

  Brüno, postav se tomu čelem. Derek Zoolander je prostě hezčí, ale opravdu hezčí klasa chlap. Tvoje smůla je především v tom, že si byl až příliš okatě "ten třetí do počtu" i v dobách kdy byl Sacha Baron Cohen ještě velmi vtipný a originální (tedy v době krátkých skečů s Boratem a Ali G). A co teprve nyní, kdy již pouze recykluje sebe sama a neví co si počít s celovečerní stopáží. V důsledku tak věnuje více času špulení análu na kameru než trefování se do zažitých pořádků. Jinými slovy si myslím, že Cohen již nemá skrze Aliho/Borata/Brüna co říct a měl by začít uvažovat o jiném alter egu.(9.12.2009)

 • Superpero
  *****

  Megaperverzní a opět megavtipné.(9.8.2009)

 • Tom Riddle
  ****

  HOLY FUCK!(28.10.2009)

 • Dever
  **

  Soundtrack Erran Baron Cohen : 1 Scooter - Nessaja ,2. Crazy Frog - Popcorn ,3. 3 Steps Ahead - Thunderdome 'Till We Die ,4. 3 Steps Ahead - Stravinsky's Bass ,5. Showtek - Raver ,6. Alex M. vs. Marc van Damme - Hava Nagila (Club Mix) ,7. Sacha Baron Cohen - Dove of Peace (Middle East Version) ,8. D-Note - For Sho' ,9. Sacha Baron Cohen and Gustaf Hammarsten - Schlaf Kinder Schlaf ,10. K.I.N.D. - Yo Mo-Fo (very short excerpt w- dialogue) ,11. Soft Cell - Tainted Love ,12. The Village People - In The Navy ,13. Pete Scaturro - Divide & Conquer (w- dialogue) ,14. AC-DC - Back In Black ,15. Celine Dion - My Heart Will Go On ,16. Sacha Baron Cohen (feat. Bono, Sting, Elton John, Snoop Dogg & Chris Martin) - Dove of Peace ,17. Erran Baron Cohen and Sacha Baron Cohen - In Oder Heraus ,18. Erran Baron Cohen - Oh Yeah ,19. Erran Baron Cohen - Ich Komme Zum (Ich Bin Im) LA ,20. Scooter - Crank It Up (Theme from 'Funkyzeit')(11.5.2011)

 • kiddo
  ***

  Brunův hlavní problém tkví v tom, že oproti Boratovi si Cohen vybral příliš konkrétní cíl, nad jehož smysluplností by se dalo navíc ještě slušnou dobu přemýšlet. Na jednu stranu tu máme břitké satirické scénky z Blízkého východu, z kanceláře přeléčovatele gayů nebo televizního studia plného homofobních (!) černochů, na tu druhou opravdu nedokážu pochopit, jak má o homofobii Američanů vypovídat svádění Rona Paula (ona vůbec ta zmiňovaná linie o tom, jak snadno popkultura přijímá neschopné a netalentované celebritky, nestojí moc za povšimnutí), trénování obrany proti homosexuálnímu znásilnění nebo celá swingers party (chci vidět někoho, kdo by nezareagoval stejně). O poznání slabší a řidší než Borat, a to i co se humoru týče, ale přesvědčí to člověka o nutnosti bělit si řitní otvor? Na ja, selbstverständlïch.(19.8.2009)

<< předchozí 1 2 3 4 16 30 45 59
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace