Pokračování úspěšného hitu Step Up, který dobyl v roce 2006 americké scény, vypráví o rebelce Andie (Briana Eviganová), která začínala jako pouliční tanečnice, ale poté, co se jí podařilo dostat se na prestižní uměleckou školu v Marylandu, se musí nejen vyrovnat se svým minulým životem, ale najít také způsob, jak začít nový. A co jiného by jí mohlo pomoci než tanec? Nejprve změří své síly s nejlepším spolužákem Chasem (Robert Hoffman) a pak ji čeká boj v baltimorském tanečním klání. Podaří se jí splnit si své sny a postavit most mezi minulostí a budoucností? Režii amerického hudebního dramatu má Jon M. Chu. (oficiální text distributora)

Trailer 3

Vxxx

Možná hodnotím až moc dobře, ale před chvílí jsem viděla film Honey 2 a oproti tomu je tento film hoden Oscara, Ale teď vážně. Choreografie trochu upadá ve srovnání s prvním dílem, kde byl v rozporu balet s hiphopem. Tady jen vzali baleťáky (a jednoho osvětlovače), oblíkli je do padajících tepláků a volných triček a nutili je kroutit se dokola. Každopádně hlavní postava je velmi sympatická, přestože tanečnici mohli vybrat lepší. Hudba není můj šálek čaje, ale hold se asi nedočkám filmu, kde budou tancovat Hip Hop na hitovky z 70's, nebo 80's, co? :D 2* ()

moviesfan

Nechápu komentáře lidí, který píšou, že nesnáší hip hop apod. a koukají na tenhle film. Hodnocení je pak maximálně zaujaté. Ale to je jejich problém (pro mě nepochopitelný). Já musím film hodnotit převážně kladně. Je to taneční film, kde je taneční choreografie zvládnutá na jedničku. Opravdu mě dostala závěrečná scéna. Příběh je typicky Made in USA, ale ten moc neřeším. Film mi za návštěvu kina určitě stál. Hodnocení: 60% ()

Divočák

S přehledem a nadhledem natočený film s úžasnou taneční choreografií. Odložte mozek stranou a nechte ho do vás napumpovat to jediné, kvůli čemu snad vznikl - bezstarostnou zábavu a bandu modelů a modelek vlnících se v těch nejvymakanějších tanečních kreacích, jaké vůbec můžete na multimediálních záznamových nosičích v dnešní době najít. ()

Adman

Pokud jakkoliv a rádi tancujete tak si přidejte jednu hvězdičku. Jinak je to sladký a ucucaný Béčko jak jinak než s happyendem. Choreografové se vyblnuli dosyta a je to znát. Střihači se v postprodukci pomocí svých nůžek snaží taneční scény urychlovat, což sice přidává na dynamice, ale občas je toho vskutu příliš. Dalším důvodem proč toto, bude i zamaskování hereckých a tanečních nedokonalostí. ()

Hismael

V Let's dance 2 vystupují profesionální tanečníci, kteří předvádějí ty nejlepší taneční až akrobatická čísla. Zbytek, kde se odehrává příběh, je na tom o dost hůř a jen vyplňuje prázdná místa mezi jednotlivými tanci, aby se tomu dalo říkat film. Fanouškům tancování to ale může stačit. Fanoušci filmu se podívají na něco jiného. ()

• V závěru filmu je možné si všimnout, že Moose (Adam G. Sevani) má v každém záběru kšilt čepice na jinou stranu. (Roland Sands)
  • Robert Hoffman se učástnil skutečného underground break dance v Baltimore, aby se připravil na roli Chase Collinse. (ČSFD)
  • JabbaWockeez, finalista americké soutěže televize MTV Randy Jackson Presents America's Best Dance Crew, se krátce objevil ve filmu, dokonce se svým poznávacím znamením, bílou maskou. (HappySmile)

Související novinky

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

07.06.2011

Studio Paramount chce za každou cenu dostat příští léto do kin G.I. Joe: Cobra Strikes, tedy pokračování relativně úspěšné akční blbiny z roku 2009. Natáčení by mělo odstartovat už koncem tohoto… (více)