A-Team sleduje odvážnou skupinku bývalých členů speciální vojenské jednotky. Hannibal Smith je protřelý plánovač vynalézavých misí, na jejichž realizaci je minimum času, vyžadují mimořádné schopnosti a velmi zdatné vojáky. Templeton 'Hezoun' Peck dokáže sehnat kdykoliv cokoliv. B.A. Baracus je řidič a největší svalovec v týmu. A H.M. 'Šílenec' Murdock je zdatný pilot a kvalifikovaný potápěč. Společně sloužili své vlasti celých osm let, načež byli posláni do vojenského vězení za zločin, který nespáchali. Poté, co se jim relativně snadno podaří z vězení utéct, se pouští do nebezpečného pátrání, aby dokázali svou nevinu a očistili svá jména. Během toho je napříč zeměkoulí pronásleduje vysoce postavená vojenská důstojnice Charisa Sosová (jedna z bývalých Hezounových milenek). A právě když už se zdá, že mají všechny potřebné důkazy k prokázání neviny, zjišťují, že jejich nejnovější mise právě začíná. (HBO GO)

SKreyn

Veľa akcie, občas aj vtipné ale je to riadna kravina! Kam sa hrabe Rambo. V tomto filme je toľko absurdností a nereálnych situácií, až som sa nestačil čudovať, že sa toto "zmestí" do jedného filmu. Pri pohlade na celkové hodnotenie rozmýšľam ako je možné, že je to tak vysoko hodnotené a jediné, v čom to môže byť je to, že je to slušná akcia, rýchly dej a sem tam aj sranda ale bohužiaľ k realite to má strašne ďaleko. Škoda, tento film mal veľký potenciál. Najprv som mal v pláne hodnotiť tento film ako ODPAD (to by bolo asi kruté hodnotenie medzi toľkými nadšenými fanúšikmi filmov, ktorým sa toto páčilo) ale potom som to prehodnotil a dávam mu za tie akcie a vtípky jednu hviezdičku. ()

Sollozzo

Ten film je taková pitomina, že ani heslo "ber to s nadhledem", které mi v hlavě znělo dřív, než jsem si A - Team pustil, prostě nestačilo. Někdy je to tak moc šílený, že ani béčkové filmy s céčkovým Steven Seagalem jsou proti tomu dokumentem. To je ale ke kritice asi tak vše. Jasně, na finiš zbylo peněz málo a např. při scéně se znovuobnoveným, ďábelským tupé napuchlého, (prý) 106 kilového hromotluka, jsem se málem schoval do pračky. Ale to už k takovýmto filmům patří. Hlavní je, že se figurky A - Teamu od Mattela (či kdo to chrlí do světa) budou prodávat, a americké děti zase budou moci na chvilku odložit hamburgery s coca - colou. 50%. P.S. Liam Neeson by se neměl zahazovat v takových filmech - na to je až moc dobrý herec. Naopak potěšil Sharlto "hmyzák" Coprey. ()

Zajija

V kostce a stručně, povedená akční filmová pochoutka. Dobrý dojem zde dělá i kvalitní herecké zastoupení. **** . ()

stiewe

Svůj účel splněn na jedničku. Střeštěnými kousky nacpaný film jenom nutí k tomu si ho pustit znova. V polovině filmu přestanete přemýšlet nad stupidností některých scén a jiným druhem fyzických zákonů který platí pouze a jen pro A-Team a budete si jenom užívat bláznivou jízdu. ()

godspeed

Podivně sterilní. Jedna akce za druhou, střelby jak na střelnici a .... krve kde nic tu nic. Kucí jsou furt v dobré náladě, vtipkují, opálení, gel ve vlasech a i při totálním nasazení vyrelaxovaní a nezadýchaní. Příběh o hovnech, navíc se táhl jak smrad. Hodně rozpačité dílko. ()

Doomer

Tak pokud to mam hodnotit jako akcni komedii a jako nekdo kdo v detstvi stejnojmeny serial sledoval tak musim dat 5*. Dobra akcni komedie a jako zajimavost ze BJ Barakuse hraje hvezda UFC Rampage Jackson - coz mam i vyhradu protoze jeho bojovy potencial mohli vyuzit vice ()

Gromit

Velmi příjemné překvapení! Celovečerní verze slavného seriálu (který jsem nikdy nesledoval) není vůbec hloupá, dokonce bych řekl, že její zápletka je poměrně rafinovaná. Akce je svižná a přehledná, dialogy vtipné a ústřední herecký čtyřlístek (Neeson je opět zatraceně "cool") perfektně sehraný. Rád bych časem viděl další díl, ale pouze se stejným obsazením. ()

Čiban

tento film byl úžasný splnil mé očekávání.Herecké obsazení taky úžasný.Dost se mi to líbilo a je to můj oblíbený akčnák. ()

Zombiepod

Napínavá akčná nálož s prekvapivo plnohodnotným a nepredvídateľným dejom a parádnym vyvrcholením dokonca v mojich očiach valcuje aj do nebies vychvalovaných Expendables. Skvelí herci a prvotriedna réžia, originálny seriál je v porovnaní s týmto filmom len nevydarená paródia. ()

Paviozo

Suprovej film plný akce a perfektních scén (únik helikoptérou, únik z vězení), který kazí jenom zbytečně přeplácaná závěrečná sentence. Jessica Biel nádherná, 4 hvězdy. ()

Ogrb

Neskutečně trhlá věc, ve který válí Neeson, Copley a nejvíc jasně ční štramák Cooper. Carnahan zvládl dát A-Teamu super akci, která je přesně tak cheesy, aby to nebylo ještě trapný, mezi to sází hlášky jak z kulometu a ještě dokázal celej film orámovat nejlepší parťáckou chemií za hooodně dlouhou dobu. Nic zásadního, ale super zábava. 8/10 ()

kyLuke

Příliš přeplácaná krimikomedie která je ovšem povedená.Dobré efekty,herecké výkony,celkem obstojná zápletka,ale přehnaná délka.To je to co má A-Team.Vyjímečné ne,ale také ne špatné.60% ()

Bounded

Tak dlouho se kombinuje, až se zlomí i kombinačky. Charaktery a samostatné scény jsou funkční. Finále a zbytek už bohužel ne. Tichá melodie originálu a jiné odkazy jsou třešnička na dortu pro znalce, ale opravdu to bylo blboučké. ()

alldo.raine

Tak tohle má humor a akci od začátku až do konce. Ideální kombinace obou, kdy si ani jedno nepřekáží, ale vždy tam alespoň jedno z toho je. A-Team je, co se týče herců skvěle složen (určitě ale vyčnívá Sharlto Copley v roli šíleného Murdocka). Herci spolu hrají, jako by tento tým doopravdy tvořily a to, že jsou dle někoho až moc dokonalí?? Vždyť je to A-Team :) Doufám, že se dočkáme pokračování. ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (více)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (více)