A-Team sleduje odvážnou skupinku bývalých členů speciální vojenské jednotky. Hannibal Smith je protřelý plánovač vynalézavých misí, na jejichž realizaci je minimum času, vyžadují mimořádné schopnosti a velmi zdatné vojáky. Templeton 'Hezoun' Peck dokáže sehnat kdykoliv cokoliv. B.A. Baracus je řidič a největší svalovec v týmu. A H.M. 'Šílenec' Murdock je zdatný pilot a kvalifikovaný potápěč. Společně sloužili své vlasti celých osm let, načež byli posláni do vojenského vězení za zločin, který nespáchali. Poté, co se jim relativně snadno podaří z vězení utéct, se pouští do nebezpečného pátrání, aby dokázali svou nevinu a očistili svá jména. Během toho je napříč zeměkoulí pronásleduje vysoce postavená vojenská důstojnice Charisa Sosová (jedna z bývalých Hezounových milenek). A právě když už se zdá, že mají všechny potřebné důkazy k prokázání neviny, zjišťují, že jejich nejnovější mise právě začíná. (HBO GO)

Dantte..

Zatím určitě nejlepší Blockbuster, nejvíce film pobaví dobrým situačním humorem a opravdu skvělím nádechem původního seriálu. Jedinou výtku bych měl na kameru, která v některých chvílích byla až moc zbytečně trhavá a divoká. Škoda, že film zatím nemá komerční úspěch, na dvojku bych se těšil. 65 % ()

boo-boo

Veľmi sympatická akciou nabitá pocta všetkému, čo kedy akčnému žánru priniesli osemdesiate roky. Hláška strieda hlášku, za vlasy pritiahnuté scény sa pretekajú ktorá vás dostane do kolien skôr a keď si k tomuto pripočítate nehorázne sympatickú štvoricu hrdinov, čo asi dostanete? Zábavnú oddychovku, ktorá nebolí a nedotiahnutosť záveru jej beztak nemôže ublížiť, lebo ujde ako voda. Solídnych 80%. ()

JohnVodka

Ač jsem v to nedoufal, stále se dá natočit skvělou akci bez zbytečných keců, bez vztahů a dalších nesmyslů. Tenhle film se prostě nezastaví, a já si ho fakt užil. ()

BadWolf

Má to spád a švih. Na nic si to nehraje. Perfektní vtípky ze kterým mi některé utkví v hlavě na hodně dlouho dobu. Ale nebudu tady spoilerovat. Výborně jsem se bavil celé dvě hodiny a to že těchto odlehčených akčních filmů začínám mít v poslední době plné zuby. ()

adekcz

Kdyby byla možnost zvolit mezi touto verzí filmu a verzí bez posledních cca 15 minut, tak bych volil druhou i za cenu absence závěru. To stejné bych poradil i každému, kdo si film raději 100% užije od začátku do předčasného konce, raději než koukání i na nemastný, neslaný, nepřehledný a ne moc vtipný závěr. ()

apollines

Bylo tam více akce, než jsem předpokládal. Velmi promítavý děj a když člověk chvíli nedával pozor, ztratil se. Celkově však propracovaný děj a za každou zradou byla zrada daleko větší. Film hned zestartu nabere tempo a neskončí až do posledních vteřin filmu, kdy už běží závěrečné titulky. Zvrat na konci byl zcela jiný, než se dalo předpokládat. Směle doporučuji. 4 a1/2 hvězdy. Dal bych 5 hvězd, ale poslední animace mě moc reálností nepřesvědčila. ()

LakiyL

Tak toto je jeden z tých uvoľnených filmov kde nelogičnosť a klišé ruka v ruke kráčajú. No ale to nám v tomto prípade vôbec nevadí, veď sa jedná o A-Team :D ... Celkom vydarená pohodová akčná komédia kde všetko lieta a vybuchuje :) ()

john.h

Taková přijemná chujovinka, kde potěší hlavně Liam Neeson v pro něj hodně netypické roli. Za týden si na ní už ale ani nevzpomenu. ()

chicab8

Vážně skvěle nadupaný akčňák oplývající dostatkem konspirací, zvratů, únikových plánů, výbuchů, kulek, dobře sekundující hudby, správných chlapů a neuvěřitelných scén, které s radostí baštíme i s navijákem. ()

Shredder

Velkolepo zakumoflavany priemerny akcny BLOCKBUSTER, ktory je v porovnani s konkurencnymi The Losers jednoznacnym vitazom. Rovnaka snaha posobit MegaCool, ale A-Team neposobi tak trapne a predstavitelia su sympatickejsi. Niektore sceny su obzvlast vydarene - zbavenie sa navadzanych striel ci let tankom ale ako celok A-Team neohuri. ()

BaronX

Prostě parádní akce, tak jak to má u akčňáku být ... škoda jen trochu těch laciných efektů, to si mohli odpustit. ()

TSZ

Popcornová akční jízda protkaná cool hláškami, které tvrďáci s dobrým srdcem pronáší při službě své vlasti - přesně takovéto očekávání jsem před shlédnutím filmu měl a taky bylo beze zbytku splněno. Jistě, je to jedno velké klišé, ale to rozhodně neznamená, že to nemůže být zábava (protože to zábava je, a jaká!). Leda blázen by od A-Teamu čekal složitý děj a psychologický pohled na život žoldáků (z této oblasti se tu jen chvíli mluví o Ghándím), takže pro A-Team platí prakticky totéž, co lze říct o Iron Manovi, Postradatelních, RED a podobných snímcích: slušně odvedené řemeslo, pyrotechnici se určitě vyřádili a akce je víc než slušná.Bohužel, za pár týdnů si z celých dvou hodin budu pamatovat maximálně úvodní sekvenci o skládání celého týmu (i když i tato část by se dala natočit líp). Každopádně případnou dvojku bych rozhodně skoukl rád. ()

web-dat

Poslední dobou moc nemusím ryze akční filmy, kde jednotka specialistů zasahuje proti korupci, teroristům nebo jiné vládní straně. Sice jsem všude slyšel samou chválu na tento film, ale moc mi po chuti nebyl (pouze z důvodu předsudku). Něco mě ale včera udolalo, a mě spadla čelist až k nohám. Současné akční filmy jsou totální braky !!! Nutí mě to , ale dávám tomuto filmu 95% !!! Rozhodně skvělé !!! ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (více)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (více)