Reklama

Reklama

A-Team sleduje odvážnou skupinku bývalých členů speciální vojenské jednotky. Hannibal Smith je protřelý plánovač vynalézavých misí, na jejichž realizaci je minimum času, vyžadují mimořádné schopnosti a velmi zdatné vojáky. Templeton 'Hezoun' Peck dokáže sehnat kdykoliv cokoliv. B.A. Baracus je řidič a největší svalovec v týmu. A H.M. 'Šílenec' Murdock je zdatný pilot a kvalifikovaný potápěč. Společně sloužili své vlasti celých osm let, načež byli posláni do vojenského vězení za zločin, který nespáchali. Poté, co se jim relativně snadno podaří z vězení utéct, se pouští do nebezpečného pátrání, aby dokázali svou nevinu a očistili svá jména. Během toho je napříč zeměkoulí pronásleduje vysoce postavená vojenská důstojnice Charisa Sosová (jedna z bývalých Hezounových milenek). A právě když už se zdá, že mají všechny potřebné důkazy k prokázání neviny, zjišťují, že jejich nejnovější mise právě začíná. (HBO GO)

(více)

Videa (6)

Trailer 2

Recenze (1 275)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"To chce sestřelit tu stíhačku? - Ne, snaží se pilotovat tank." Pilotování tanku, startování sanitky defibrilátorem a neustále dobrá nálada - to jsou chlapci z A-Teamu a já se bez mučení přiznávám, že mi s nimi bylo dobře. Jasně, že je to hrozná kravina, ve které není nikomu podezřelý ani černoch umývající ve Frankfurtu okna s raketometem v ruce, ale té zábavy nabízí opravdu hodně. Za mě je proto trošku škoda, že ke konci akce nekompromisně rozstřílela humor a všichni se statečně zatvářili, že to bylo míněno vážně. Nebojte, nebylo, to já poznám. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

Svoje druhy ve zbrani nikdy nezklamu. Statečně předvedu světu, že jsem voják z nejvybranějších. Rázně se utkám s nepřáteli mé země. A BUDU BOJOVAT JAK JEN BUDU MOCI...... Jako každej tým (akční), má i A-Team problémy. S důvěrou šéfů, s vnitřními záležitostmi, ale hlavně se zrádci vlasti, kteří mají ještě tu drzost ušít na ně boudu. Úvodní 20ti minutovka plná bláznivé akce nedá prostor ke spekulacím ani mezi příznivci komorních snímků, že tady budou odlehčený i titulky. Letecká akce, slaňování, výbuchy a spousta více či méně šílených nápadů jde velmi často na vrub příběhu. Ale co, většinu času se na tenhle ,,mančaft“, od kterýho by se každá .......no to je jedno – mohla učit, jak ochránit svoji nevinnost dobře dívá, protože i já mám rád, když plány nakonec vyjdou. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Jsem pravidelným návštěvníkem leteckých dnů. 2.) Pochopím, proč si nechat poslat do vězení kubánskej doutník napuštěnej 5 ml tetrodotoxinu. 3.) Zjistím, jak vypadá maximální 3D efekt. PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE *** NAPĚTÍ * ()

Reklama

Xmilden 

všechny recenze uživatele

A-Team má u mě tu smůlu že jsem již dříve viděl Losers. Takže tato týmovka u mě již neměla takový zvuk. Tím pádem se značně obávám Expandables. A to i přesto že Stallona rozhodně můžu a jeho comebaku tleskám ve stoje. Tyhle týmovky letos mají jeden veliký nedostatek a tím je věková přístupnost filmu. Ve filmu se nefuckuje a krve by se člověk nedořezal. Ano A-Team je velice vkusně složený. Velitel Liam Neeson super. Nový objev Sharlto Copley je borcem, který dokáže ve filmu spolehlivě táhnout humornou složku. Podobně jako je tomu u Bradleyho Coopera. Nelze si nevšimnout jasné narážky od Copleyho na Hangover. Jeho testování rotoru vrtule nemá chybu! Poslední do party je řízek Rampage. Přesto film ač je kvalitní nemůže mě donutit k vyššímu hodnocení. Pardon hoši. PS: Druhá projekce a vše v pořádku. Nevím kde jsem prvně nechal oči a na co jsem myslel. Skvělé, nebýt slabší poslední půlhodinky tak maximum, 80% ()

TheDarKnig 

všechny recenze uživatele

Další buddy akčnák tohoto roku a znovu dost povedený. některé hlášky nemají chybu, samotný A-Team nemohl dostat lepší členy, hlavně takový Neeson je charismatický jak... a bere si celou show pro sebe, přičemž ale chemie funguje mezi všemi taky a na výbornou. Co trochu zamrzí je neskutečně na akční film opravdu překvapivě debilně udělána akce.. Ne, nápady v ní jsou a často opravdu zběsile zábavné, o obsah tedy nejde, ale o formu. A musím říct, že kamera a hlavně střih jsou opravdu tragicky špatné. Jak si mám plně užít akční film s tak nepřehlednou, zběsile nastříhanou akcí, si fakt nedokážu představit.. No, protentokrát ale budiž tato "rozhodně ne maličkost v tomto žánru" odpuštěna, protože A-team není B-team a všichni si to uvědomují a podle toho taky hrají. A Biel je k sežřání. ()

Nathalie 

všechny recenze uživatele

Over the top, over the gun, over the Top Gun:) Takhle nějak by vypadali Dannyho parťáci bez kravat. Nebo teamová Die Hard mezi armádními mozky. Nebo...Ne, přirovnání jsou k ničemu. A-team stojí a padá s vlastní výlučností, s vědomím, že tohle je těch pár správných chlapů, kteří patriotismus nepovažují za mizernou ctnost, s nekorektním, klukovsky rozpustilým humorem a zakutaným staromódním sentimentem, jenž je usazen v podhoubí nekompromisního drivu. Chemie ctí zlaté pravidlo týmovek "suma je víc než celek částí" a přemíra nápadů (nejreálnější 3D projekce ever, fantasmagorické pokusy šíleného pilota) potěší každého správného blázna. Daní za tu ohromnou švandu je Carnahanův akčnědigitální Kocourkov, pro který by se hodilo několik párů očí navíc, retardér záběrů a rozplétavač končetin, ale když se jede na turboobrátky, občas se okolní svět slije v jednu barevnou šmouhu. Tuhle káru ale kočíruje ta nejzábavnější čtyřka na letošním filmovém nebi, takže odložte fobii z létání a proleťte se tankem. ()

Galerie (69)

Zajímavosti (53)

  • Insignie na baretech Alfa jednotky (A-Team) přísluší "7th Special Forces Group", která je velením určena pro oblasti Střední a Jižní Ameriky. Přesto byla hojně nasazena i během operací v Iráku a v Afghánistánu. (c.tucker)
  • Mr. T byl osloven, zdali si nechce zahrát ve filmu cameo, ovšem odmítl s tím, že má postavy B.A. už vážně plné zuby. (Othello)
  • V jedné scéně Murdock předstírá, že je jihoafrický kameraman. Jeho představitel Sharlto Copley je původem z Jižní Afriky. (Othello)

Související novinky

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Pokud jste viděli Sejmi eso, A-Team nebo Mezi vlky, dobře víte, že se Joe Carnahan vyžívá v dobré akci. Jeho filmy vždycky mají říz a většinou jsou napůl šílené, určitě vás tedy potěší, že by… (více)

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (více)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Joemu Carnahanovi se sice nepovedlo rozběhnout úspěšnou sérii s A-Teamem, ale letošním Mezi vlky dokázal, že jako filmař má co říct a ví, jak to říct. Naposledy jsme o něm psali v souvislosti s… (více)

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (více)

Reklama

Reklama