Chuckyho kult

• USA Cult of Chucky (více)

Poslední čtyři roky strávila Nica (Fiona Dourif) v ústavu pro duševně choré zločince poté, co byla nespravedlivě obviněna, že to byla ona, ne Chucky, kdo zavraždil celou její rodinu. Když ale její psychiatr na skupinové terapii představí nový léčebný prostředek – “hodnou” panenku – léčebnu postihne série děsivých úmrtí a Nica začne o své diagnóze pochybovat. Andy (Alex Vincent), Chuckyho nyní již dospělá oběť z původního snímku Dětská hra, spěchá Nice na pomoc. Aby ji ale zachránil, bude muset obelstít Tiffany (Jennifer Tilly), Chuckyho dávnou nevěstu, která udělá cokoliv, aby pomohla svému milovanému protějšku. A je jí jedno, jak smrtící a zvrácené to bude. (Bontonfilm)

Kingjiri

Díky větší porci hlášek, černýho humoru a většímu prostoru pro Chuckyho o fous lepší než minule. Menší spokojenost však nakonec vzala za svý kvůli (navzdory očekávánim) nezajímavýmu prostředí blázince a zejména dost překombinovanýmu příběhu (plést do něj čtyřku bylo uplně zbytečný). Scénář byl navíc bohužel spíš přehlídkou scénáristický bezmoci bez snahy o jakoukoliv invenci, dvě silnější hvězdy. ()

Likan7 odpad!

Po konci filmu jsem si vzpomněl na, dnes už legendární, Batman a Robin. Tehdy to bylo tak špatný, až to bylo v mnoha ohledech vtipný. O to větší škoda, že Chuckyho derniéra (pevně doufám) je prostě neskutečně špatný, tupý a nezajímavý film bez špetky humoru. Nemůžu říct ani, že je nechutný, protože ani to není. Krve tu je sice dost, ale celý to je prostě divný. Má to strašně moc šílených wtf scén, který prostě nebudete chápat. Ahoj, já jsem Pepa..Ahoj, já Tereza..*střih* a už si to spolu rozdávají. A ve výsledku na to jen čumíte, protože tahle scéna je totálně mimo a nemá na film pražádný význam. A toho je ve filmu milion. Celá ta dějová linka s Andym, co se jede půl filmu pomstít, působí ve finále naprosto šíleně. A ono celý to finále, atmosféra léčebny o snad 4 pracovnících bez mozku, a fakt, že z Chuckyho je něco mezi Arnoldem s Komandu a Predátorem, je prostě HROZNÝ. Jestli někdy v minulosti měla panenka Chucky něco jako respekt, nějakého fanouška a několik ucházejících filmů, timhle se to celý odpravilo. ()

Psycho.R

Ještě lepší, než předchozí film. Příběh se zajímavě vyvinul, překvapivě konci a zároveň propojil původní hrdiny se současnými. To bych opravdu nečekal. PS. Když Chucky potká paní, ktera se ptá, jestli ji vidí, přijde vtip, u kterýho jsem se upřímně trhal smíchy. ()

karlosss18

Trochu zklámání, čekal jsem víc. Když se takhle Chucky kopíruje tak to ztrácí kouzlo. Chuckyho kletba se mi líbila rozhodně víc...55% ()

Clark_Kent

Co to s tebou udělali Chucky? Ty jsi vždycky prosperoval! Ten kult to solidně pohnojil, nějak jsem to nechtěl ani dokoukat a konec stál za prd. ()

Knor

Chucky se nám opět vrátil na scénu a v tomto případě to není nic moc. Jediným tahačem je ,,jenom" náš starý dobrý hláškující Chucky a slušný gore. Takže dokud bude Chucky hláškovat a brutálně masakrovat svý oběti, tak se budu dívat rád :-) ()

GameboyNES

A tak, co by ne, vraždy byli slušně udělaný, atmosféra blázince taky fajn. Chucky hláškuje jak zamlada, slušné jsou i debaty s klonama. Suprová hudba, tož dobré 4. A těším se na další díl. PS: kurva jak to ta Jennifer dělá, že i v 60. vypadá opíchatelně :D ()

elimS

25% - komentář 20ti slovy: Jako béčkový horor, s béčkovýmí herci, který si hraje na parodii, tak ok. Jinak bez atmosféry, mrazení a pořádného scénaře. ()

celticek odpad!

Prvních 5 minut je to ok. Absolutně nesmyslný děj, víc panenek, 2 jakési příběhové linky, no hrozný shit. ()

mark9th

Tohto by sa ani moja sestra nezľakla a to je čo povedať vzhľadom na to akú ma z Chuckyho fóbiu. Takže ako horor za mňa nie :) . Ale aspoň sa pobavíte, takže treba skúsiť. ()

Olafsson

Slabej průměr, občas jsem se leknul, gore je vtipnej celkem, Chucky moc nehlásí ale je klasicky výborně namluvenej... Co mě úplně drtilo byl často naprosto tupý a nelogický chování postav, kterým nic nedocházelo i ve chvílích kdyby naprosto mělo, a který se chovaly prostě jako nemyslící kulisy... ()

Honzulik

Cult of Chucky - filmová klasika, která stejně jako všechny ostatní filmy o Chucky "panenka zabiják" uspokojí diváka. Zajímavý, dobře natočený horor, výborné herecké výkony a skvělá profesionální práce Dona Manciniho, plná parádních efektů.... ()

WeeLass

Tak v první řadě bych chtěl podotknout, že se nejedná o remake, ale jakési navázání na události z téměř všech předchozích dílů. Je to sice o něco lepší, než Chuckyho kletba, ale napětí je hodně slabé. Což o to, převážně na humor se sázelo už od Chuckyho nevěsty, ale vtipné to taky není. Zachránil to trochu uspokojivý závěr a trocha akce, ale stále hodnotím těsně pod průměrem. ()

DonBraso

Když vlastně vemu rozdíl mezi tímhle a předposledním filmem od Mancini produkce Chuckyho kletba,tak je tu sám velký Andy,což je pěkná zjišťující zpráva hned z fleku a pak,že tu nejsou tak příšerný voloviny jako minule,kdy to vážně trhalo mozek na kousky.Bohužel je to jinak opět zabalená hra,která se i tady snaží trochu navodit pocit,že někdo i psal scenář nebo spíš,že teďka víc fungovala hlava a po vzoru série SAW za pět minut dvanáct se snažit naházet všechno do pěti minut.Šok to tedy nebyl.Opět menší gore,místama i dobrá atmoška,ale prostě už to je hrozně vyčuchaná sérka.Vlastně se začátek či skoro až do konce opakuje stejná nemohoucnost režiséra,udělat i něco navíc a nenechávat Chuckyho jen tak si zahláškovat a opět dělat,že ta panenka je doopravdy jen tou panenkou.Už je to hrozně ohraný a tři panenky už je zkrátka moc.Tohle byl přešlap jako kráva,která jenom musela zapadat do toho scenáře,aby byl malinko jinej,ale v důsledku přijdete o všechno.Na to,že to bylo odehrávající v šaškárně,tak naprosto nulová invence.Chápu,že budget na tohle je těžký špáz,ale ono v úvodu studio,který s tímhle jde na trh,je tuze zvláštní,protože to vypadalo jak ingame nějaký hry při sněhu.Zkoušet ještě rozdělovat obraz,zpomalovat ho na efekt,né to prostě je špatná cesta pane Mancini.Za nostalgickou notu 50%. ()

Dixieboy

Obrovská škoda nevyužitého potenciálu... Odkaz na první a jediný kvalitní díl byl potěšující, ale bohužel to nestačilo. Chucky je zpět ve velmi zmateném spletenci nelogičností... ale nakonec... bavíme se o živoucí a vraždící panence, kterou nikdo není schopný odkopnout z cesty. Samotný Chucky vypadá jak po botoxu a už není vůbec děsivý... prostě se do tohoto dílu narvalo úplně všechno a bohužel tone úplně fungovalo. Horší než příběh sám je snad už jen Jennifer Tilly, která je tak patetická, že to až mlátí o futra. Ale pidi cameo Christine Elise po titulkách bylo fajn. ()