Parodie na sci-fi, ve které je prostě všechno! Karikatura na nacisty, karikatura na srandovní bezdomovce z Armageddonu či Dnu poté, karikatura na morálně založené a hrdinské americké prezidenty nebo na moudré ministry obrany.... A takřka všechny jsou perfektní. Má to své mouchy v lacinosti některých triků či střihových sekvencí, ale takhle šíleně zábavná story, nádherně postihující rozpolcenost dnešního politického světa, pro který jsou mimozemští náckové mnohem menší hrozbou než vlastní ego a mocichtivost, si kvůli tomu nezaslouží znehodnotit. Vizuál navíc ve většině případů vypadá opravdu draze, závěrečná akce má spád a dokonce i lehce dramatický efekt a dva kladní hrdinové jsou výborní, jeden svým překvapivě snesitelným černošským vtipem a druhý neskonalým půvabem a roztomilostí (Julia Dietze by si zasloužila prorazit i v Hollywoodu). Jenom ten Adolf mi tu chyběl, jeho karikatur není nikdy dost...(9.1.2017)

Překvapení. Příjemné. Totální vykašlání se na představu o klasické komedii/satiře/parodii. Pro mě skvělá myšlenka, mnoho bodů pro zamyšlení, mnoho klišé, geniální hudba Laibach, dotáhnutý design, hezky někdy až dojemné postavy. Za mě jasných 5 hvězd!(2.7.2013)

• tequillaole

solidni odpad ale pri udelovani hvezd takto odvazny nebudu(11.7.2013)

Energie sbalená nacisty.(23.7.2013)

• Corek

Hezká nacistka, pár vtípků a dál...... Skoro nic. Efekty nebyly k zahození a dál už opravdu nic.(10.8.2013)

• Volos

Skvělý nápad, který sliboval královskou zábavu. Po shlédnutí sem zjistil, že nejlepší na filmu jsou nejspíš jeho trailery. Stručné shrnutí: minimum vtipných scén, jakási marná snaha režiséra udělat za každou cenu umělecký film a průměrné herecké výkony. Klasický případ filmu s velkým potenciálem, který se nepodařilo naplnit. Dvě hvězdy alespoň za nápad...(29.8.2013)

Pro mně kvalitní bečkový film , satiristicky pojatý s velice příjemnou myšlenkou a lehnou davkou humoru :)(9.9.2013)

Po obrovských robotoch a iných výtvoroch deduška Večerníčka sa nám predstavil film kde (prekvapivo) sú na odvrátenej strane mesiaca ukrytý NACISTI!!! Nie nechcem tento film zhadzovať. Aj keď nemám v láske germánske filmy tak tu som sa kráľovsky bavil. Toto totiž nie je komédia v pravom slova zmysle. Toto je číra satira. Režisér sa perfektne pohral z dohadmi o nacistickom výskume aj s faktom že nacisti svoj výzkum viedli neobvyklým smerom. Takže rozdiel medzi ich "pokrokovými technológiami" a našimi je priam priepastný. Albinium, Einstein, lietajúce taniere to všetko tu dáva dokonalý zmysel a pre nejedného konšpiračného teoretika sa film stane modlou. Prichádzame v mieri. A ja vám nadeľujem rovných 5*.(14.9.2013)

Poměrně vtipná parodie na náckovskou tématiku....(22.12.2013)

Pokud se u tohoto filmu chcete dobře pobavit, tak ho vůbec neberte vážně. Finové vytvořili výborný koktejl z ingrediencí, které dohromady možná každému nesednou, ale fungují velmi dobře. Ať už prostředí skryté nacistické přípravky na Měsíci, jednotlivé hlavní postavy, vesmírná bitva (oj ty zepelíny!) a další přísady z filmu činí pastvu pro duši fantasy-scifi-steampunkového fanouška.(16.3.2014)

• flouny8

Pojem sračka právě dostal nový rozměr. Až do teď jsem měřil debilitu filmů podle Stmívání, ale tohle je můj nový favorit. Němci na Měsíci, vybělený černoch, spousta stupidních keců...Filmaři museli být sjetý.(8.12.2014)

Kdyby ten příběh nebyl tak plytký, dal bych o hvězdu víc, ale pár vtipů se tam najde, holky taky docela hezké a famózní ozvučení. Škoda těch děr ve scénáři..65%(11.1.2015)

Amíci dostaly pěkně na prdel.(8.3.2015)

• analnosorog

úplný zneuctění jedné z nejelitnějších armád,která kdy byla. Film nestoji ani za zmíňku...(29.3.2015)

• copterfish

Docela nudná píčovina a hlavně ke konci už je to nelogická sračka.(13.9.2015)

... mě to bavilo, já mám takové steampunkové šílenosti prostě rád :-) A Julie Dietze je prostě Zum Verspeisen!(28.12.2015)

Úžasný film plný metafor, narážky na Pád třetí říše, vtipné, přitom hořce pravdivé a s šokujícím závěrem. Jediný důvod, proč nedávám 5. hvězdičku je nelogika, jak měsíční civilizace schopná vyvynout lodě na zničení Země může zůstat zaostalá a používat gigantické počítače. Chápu to jako nadsázku.(24.2.2016)

Nejdřív jsem četl zdejší komentáře a potom se koukal. Očekával jsem spíš zábavu "prd prc" ve stylu Leslieho Nielsena, ale film mě dost mile překvapil, místo prd prc humoru na mě vykoukla docela inteligentní politická satira, která sice čas od času ztratí tempo, vzápětí ho ale zase najde. Pár skvělých nápadů, mňam soundtrack od Laibachu, skvělé efekty... u mě dobré, 4* si to zaslouží.(25.4.2016)

Blbost to teda byla. Ale ty vtipy mě opravdu dostaly. Hlavně mě pobavil korejec v OSN, americká prazidentka a ta obr německá technika, které chyběl už jenom počítač z mobilu. Velmi orgnální a už se těším na dvojku.(31.5.2016)

• DarkSikorski

Myšlenka byla asi celkem dobrá, ale její provedení nestojí ani za to lejno. Mě stačilo se na toto "dílo" podívat jednou a už nechci. NIKDY!!!(7.9.2016)

Když jsem viděl trailery, tak jsem se těšil na něco ve stylu nacistických hvězdných válek... Nebýt to komedie, tak bych dal více, super nápad, ale bohužel nedotažený a nasměrovaný špatným směrem. Dávám 3 hvězdy za snahu a za fakt, že to není film od velkých spoolečností.(23.3.2017)