cmman

Noha to vysílá jako show a jedině prvky tohoto tam lze občas naleznout... Nicméně nedá mi to nezmínit vtip, že zatímco MacGyver udělá z ho*na vrtulník, Babica pomazánku! ()

J.M.Kubik odpad!

Ano, nikdy jsem sice žádný z jeho "receptů" nezkoušel, ale i jako amaterský kuchař a člověk který má rád dobré jídlo vím, že takhle vařit může už jen pejsek s kočičkou a zkoušet to ani nebudu. Možná je to hodnej chlap, ale mě spíš přijde jako legračně vypitej moula... nicméně, vtipů už jsme o něm slyšeli dost, co takhle se pohnout dál? ()

lenny71 odpad!

Když náhodou vidím v televzi tenhle pořad, musím se mu opravdu smát. Jak může tenhle člověk vůbec něco moderovat? ()

myst3ry odpad!

Babica už by podle mě neměl chlastat. Pak by si možná uvědomil, že na televizní obrazovce jako šéfkuchař nemá co dělat. ()

Mikuš

Jedna hvězda za to, že jsme se s kámošem na pana Babicu dívali o zkouškovém a skvěle nám nahrazoval Mr. Beana. Jeho faux pas stylu: "Tabasco, no to je takový pepřový sós co ho maj rádi kovbojové" nás dostával do kolen. Jeho lehký letní salát s jelitem a bramborovo-octovo-špekovou zálivkou doporučuji zhlédnout všem, kteří ještě nepochopili potenciál velmistra babici. Bylo nám do smíchu a někdy do pláče. Rozhodně zábavný počin, který snad nikdo nemůže brát vážně. ()

Yaan2 odpad!

°° Trapné, až je to k pláči. Tak mě napadá, že televize v ČR na tom nejsou zase až tak špatně, když točí i takovéto braky... ()

Skruzka odpad!

Pane Babica, moc se omlouvám, ale styl jakým se snažíte předvést své speciality veřejnosti je strašný. Ne tohle fakt nejde! ()

Axlle

Tu jednu hvězdičku dávám čistě z úctě ke svojí babičce :D Nebýt jí tak samozřejmě nekompromisně ohodnotím tento pořad odpadem! ale babička to jistí :D ()

Traktorista odpad!

Osobně jsem měl tu čest vidět jen jeden celý díl, ale stačilo mi to k tomu, abych se málem poblil. Jako završení jsou pak rozhovory s Jiříkem a pak samosebou jeho pecky na youtube. Naneštěstí se těch jeho sraček chytaj starší generace, což je bohužel výsledek televizního konzumu a chybějících peněz. Každopádně vařit jako prase v televizi, to chce rozhodně silnější náturu a žaludek, než to sledovat... ()

JARDAHONDA odpad!

No Jirka to bastlí, jak se dá.. Vždy si nějak poradí a něčím jiným to vše nahradí :) Otrlým zedníkům se zvedá kufr, při tak težkých "žrádlech" ()

nalevka odpad!

Parodie na vaření. Ještě tam ten Babica skoro nevaří, vždycky si tam pozve někoho jiného, kterej to za něho udělá. A ten výsledek jídel? Normální, obyčejný. Kdyby radši vymysleli něco zábavnějšího, s jídlem si trošku pohráli a zapracovali na prezentaci, ne to normálně kydnout na talíř a řídit se pravidlem:,,Radši kvantitu než kvalitu." ()

KopTiK

Je to komik... A nejhorší je, že už to není ani tak zábavný pořad o vaření. ani už Jirka nevypráví vtipy nastojáka, ale je to prahobyčejnej teleshopping :( ()

lukaskon1 odpad!

Klasický pořad o vaření, kterých je na našich TV stanicích plno. Nova vsadila na jednodušší přístup a vaření poměrně levných jídel. Ostatně ne každý má na to aby za jeden oběd utratil pomalu tisícovku. Navíc hlavní důvod proč něco vařit je přece se najíst a ne sledavat jak pěkná je na talíři ta hromádka čehosi co stálo třetinu platu. Bohužel Babicův buranský přístup není do takového pořadu vhodný. Ono totiž inteligence a společenská úroveň člověka se neodvíjí od obsahu peněženky ale to si málokdo uvědomuje. Co mě však na tomto pořadu vadí nejvíce a co ho zahrabává pod zem je neustálá Babicova snaha vnucovat diváků jeho kuchařky, panvičky a všelijaké jiné blbosti. Chápu, že je za to placený a že mu asi nic jiného (chce-li v pořadu pokračovat) nezbývá ale úroveň pořadu se tím snižuje na prachprostý teleshoping, což je jedna z největších ubohostí, kterou můžete v TV najít. Než se dívat na tento pořad a poslouchat za každou jeho druhou větou: "kupte si tuto pánev, se kterou budete vařit úžasná,skvělá a dokonalá jídla, která zachutnají každému" , tak radši budu sledovat vypnutou televizi, z toho alespoň nehrozí takové psychické poškození. ()