Babicovy dobroty (TV pořad)

Reality-TV / Rodinný

Česko, 2008, 30 min

Zuzana Fialová
  • Tsunami_X

Proč mi nikdo neřekl, že se Bohuš vrátil, má zase peníze, volí sociální demokracii a inzerenti Novy z něj šílí?(2.3.2009)

• Jacinda

Radši budu vařit podle komunistické kuchařky.(4.10.2009)

• Djoker

Myslím si, že není dobře, když lidi učí vařit prodavač lyží. Ano, šéfe! se skutečným profesionálem Zdeňkem Pohlreichem je zábava a ponaučení v jednom. Babicovy dobroty jsou jen zbytečnou parodií na televizní kuchařskou show.(14.10.2009)

• sepp

No tak jestli si nekdo mysli, ze kritika Babicy je hysterie, protlak kydnuty na olej a zality dvema litry vody bolonska omacka, michat veprovej kotlet s protlakem a nivou (protlak ma pan Prasnica vubec hodne rad) je v poradku ci snad ze jeho "vesely segedin" je neco normalniho, tak ocividne nikdy nevaril a jedine co v zivote zvladl je asi tak leda ohrat si parky. Obcas je jen demagog, nekdy vylozene lze - nebo je jen proste tak hloupy. Viz priprava lilku do jeho "ratatule" apod. Hanba vam, pane Babica!(22.2.2009)

• LiVentura

Skutečně tolik nesympatického člověka už jsem dlouho nespatřil na obrazovkách komerčních tv.!!!(31.1.2009)

• - Jiří Babica je fanouškem pražské Sparty. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Jiří Babica se kromě výuky vaření pro široké veřejnosti věnuje též prodeji lyží. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - O Jiřím Babicovi složila píseň "Jirka Babica" skupina Težkej Pokondr. (Zdroj: ČSFD.cz)