StarDance aneb když hvězdy tančí

(pořad)
TV spot 4
Taneční / Hudební / Soutěžní
Česko, 2006, 63x75 min

Režie:

Roman Petrenko

Účinkují:

Marek Eben (moderátor), Tereza Kostková (moderátor), Aleš Háma (moderátor), Mahulena Bočanová, Jan Čenský, Jana Švandová, Roman Vojtek (více)

Známé české osobnosti pod vedením profesionálních tanečníků pilně trénovaly, aby zaujaly nejen porotu, ale především diváky. Předváděly brilantní taneční kreace, které byly v mnoha případech vykoupeny desítkami bezesných nocí, litry potu a modřinami. Těšit se můžete na skvostné taneční výkony, světové hity v atraktivním podání Martina Kumžáka a jeho Moondance Orchestry, luxusní zábavu, výroky nesmlouvavé odborné poroty i hlášky pohotových moderátorů! (Magic Box)

KASUGI

Vykašlete se na tenhle typ soutěží. V česku toto nemá smysl! Slavíka vyhraje vždycky Gott i kdyby byl v kómatu, Talent vyhrála ze soucitu malá holka, do první pětice nejlepší zombie masky v prvním Zombiewalku se dostala ubohá maska mnicha, protože slíbil striptýz a třetí místo Stardance získal tydýt z reklamy, protože je to "ten tydýt z reklamy", byť jeho taneční kreace připomínala dřevěnou loutku. Ani se nedivím Taclíkovi, že po vyřazení ani nečekal na společné foto a nasraně se vytratil. ()

Pedross800

Rok co rok to ze začátku ignoruju abych stejně u toho vždy skončil.......uchvacován, dojímán, fascinován, protože tanec, tanec a zase tanec.....nádhera!! ()

Borat

Pro milovníky tance určitě skvělý sobotní program, který ocení hlavně ženy. Nejzábanější je koukat na kopyta typu Bosák nebo Záruba. Za celkem vtipnou náladu může děkovat Stardance hlavně Marku Ebenovi, který trefnými narážkami a ftípky zaručuje aspoň nějakou zábavu. Sice nejsem úplným fanouškem těchto tanečních souteží, ale chápu, že to někoho může bavit. Plusy+: Marek Eben Mínusy-: Hodnocení:|30%| ()

blixadovan

Sledoval jsem pár dílů a byl jsem unešen krásou tance a bylo mi úplně jedno, zdali tancoval ten či onen, jestliže tancoval hezky, bohatě mi to stačilo. Marek Eben je standardní, instantní, obvyklý, dobrý. ()

U.Tarare odpad!

Všeho moc škodí. U první série by se dala hodnotit alespoň originalita v českých luzích a hájích, ale po čtvrté sérii soutěž zevšední. Je to stejný efekt jako když přišla první řada VyVolených, SuperStar, zkrátka něco nového, co tu ještě nebylo. Mě tento pořad nezaujal, jelikož tanec mě absolutně nezajímá (z tanečních si pamatuji akorát mazurku), humor Ebena mě do kolen nedostává a Kostková zaujme jedině tím, že má oči půl metru od sebe. Do toho všeho hvězdy, po kterých neštěkne ani pes. Tímto si sobotní večery rozhodně nezpestřím. ()

Casablanca

Marek Eben je (nezamýšlenou) hvězdou pořadu... To asi účel nebyl. Tanečníci (zvláště ty "netaneční" typy) mají můj obdiv, to bezesporu, protože sama bych se zamotala po první kreaci, ale jinak mě to za srdce nechytlo. ()

lskala odpad!

Nezlobte se na mně, ale tohle jestli má být zábavnej pořad, tak už nevím. Ebenovi inteligentní humor jde dobře, to víme všichni, ale do takový pořadu se prostě nehodí! Nudní účinkující, suchej páreček moderátorů a žádný emoční ždímání diváků... 5% - Odpad! ()

rozbris

Není to zas tak špatné, aspoň se můžete před plesem ještě něco rychle přiučit. Co je ale pravda, že kdyby to nemoderoval Marek Eben tak je to jasný odpad, dodává tomu tu omáčku, která je na tom to nejlepší. ()

Billie777

Konečně jeden z mála českých pořadů, který má kvalitu a úroveň. Dívám se na něj už od první série a neumím pochopit, jak to, že hodnotím až teď. Ale začala nová řada a ta je stejně dobrá, jako ty předchozí. Skvělá moderátorská dvojice, která se krásně doplňuje a nepokouší se o žádné trapné vtipy, kvalitní porota a různorodý výběr soutěžících. Elegance každým couvem, inteligentní humor, nádherné kostýmy a krásná hudba, na tento pořad se prostě krásně dívá. Právě proto dávám tak vysoké hodnocení a docela se divím, že má tento pořad tak málo procent. Pro mě minimálně 70%. ()

Zagros

Ze StarDance jsem nikdy neviděl v kuse celý díl, přesto si dovolím hodnotit. Protože jsem viděl spoustu jednotlivých fragmentů, obě naše babičky to rády sledují a občas o tom mluví. Také jsem viděl mnoho rozhovorů v různých talkshow, kde se k tomu stočila řeč. Jde o osvědčený koncept ze zahraničí, který se velmi dobře podařilo přenést k nám na obrazovky. Formát pořadu dokáže napnout, Marek Eben jako moderátor je extra třída a známé osobnosti přitáhnou diváky. Vcelku je to velmi dobrý a úspěšný mix. Za mě je tu jeden zásadní problém, moc mě nebere tanec, proto zůstávám na dvou hvězdách. Koho tanec baví a rád jej sleduje, může si připočítat další dvě hvězdy. ()

Bohemák

Po tom, co jsem zvracel ze Superstar, Talentmanií a dalších marešovských obludárií jsem se hodně bál, ale nakonec musím uznat, že se z pevně dané linie soutěže podařilo vytěžit hodně. Bez Marka Ebena v úloze moderátora bych si to ale asi nezapnul. Ať si kdo chce co chce říká, tanec je krásná věc a trochu ho přiblížit masám považuju za užitečné. ()

Paity

Neuvěřitelné k čemu mě Marek Eben donutil. Dát čtyři hvězdičky reality show, to se může u mě stát skutečně max. jednou za deset let. Ovšem Eben je mistr kultivovanosti, vzdělanosti, noblesy a co on uvádí, na to se mohou dívat i královny. Opět potvrdil svou extra třídu, na kterou se nikdo ze současných rádoby moderátorů nikdy nedostane. K tomu ještě kulturní prostředí tance a máme tu skutečně kulturní pořad, na který se dá dívat, přestože jde o realityshow. ()

Wishkah

Celkem v pohodě pořad. Marek Eben je mistr moderátor a s Terezou Kostkovou jim to hraje do noty. Nejvíc sem si užil sérii s Jaromírem Bosákem ()

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál