StarDance aneb když hvězdy tančí

(pořad)
TV spot 2
Taneční / Hudební / Soutěžní
Česko, 2006, 63x75 min

Režie:

Roman Petrenko

Účinkují:

Marek Eben (moderátor), Tereza Kostková (moderátor), Aleš Háma (moderátor), Mahulena Bočanová, Jan Čenský, Jana Švandová, Roman Vojtek (více)

Známé české osobnosti pod vedením profesionálních tanečníků pilně trénovaly, aby zaujaly nejen porotu, ale především diváky. Předváděly brilantní taneční kreace, které byly v mnoha případech vykoupeny desítkami bezesných nocí, litry potu a modřinami. Těšit se můžete na skvostné taneční výkony, světové hity v atraktivním podání Martina Kumžáka a jeho Moondance Orchestry, luxusní zábavu, výroky nesmlouvavé odborné poroty i hlášky pohotových moderátorů! (Magic Box)

lekr

První řada byla opravdu výborná. Hláškující Eben, vtipný soutěžící, skvělá porota. Druhá ještě ušla ale ta třetí už ale byla naprosto příšerným odvarem z těch předchozích. Tři hvězdičky za první řadu. ()

Amroth666

VTIPNÝ EBEN, PŘÍJEMNÁ KOSTKOVÁ = ZÁKLAD ÚSPĚCHU. ____ + TANEČNÍ PÁRY A TANEČNÍ UMĚNÍ PÁRŮ + JAKÉ TO JSOU PÁRY A JACÍ TO JSOU VLASTNĚ LIDÉ = ____Slušná show bez větších chyb. ____ ()

Larushka

7. řada za mnou a téměř bezvýhradní spokojenost. Marka Ebena mám ráda, na Terezu jsem si zvykla - v posledním díle předvedla krásný taneční výkon. ()

vesper001

StarDance je ze všech neexistujících inteligentních show ta nejsnesitelnější. :) Tereza Kostková je (bohužel) stále stejně afektovaná a hluboce vydekoltovaná, Marek Eben (naštěstí) stále vtipný a kultivovaný a zírání na tanec mě, která jsem dřevěná jako podlaha, nikdy neomrzí. ()

otík

Díky sympatickým Ebenovi a Kostkové včetně slušně vtipné porotě je tento taneční pořad nadprůměrný všem podobným projektům. Soutěžící někdy zaujmou, jindy ne, ale tak už to bývá. ()

AntonG.

Jelikož patřím k těm, kterým na vlastní kůži zažili hodiny tanečních s panem Chlopčíkem, působí na mně občasné zhlédnutí pořadu celkem příjemně nostalgicky. A to mě tančení tedy jinak rozhodně nebere a slovo ples mi nahání husí kůži:) A s Bosákem není nikdy nuda:) ()

Skuby47

Mám ráda tance ať už na ledě nebo na parketu. Tento pořad jsem si proto velmi oblíbila a sleduji ho už řadu let, jak v naší tak i ve slovenské televizi, kde mě zvláště pobavily nezapomenutelné taneční kreace Maroše Kramára. Tato, jistě v současnosti nejkvalitnější televizní talentová reality šou mne zaujala příjemným prostředím, krásnými kostýmy, nápaditou choreografií i působivou hudbou. Nesmím zapomenout pochválit vybrané chování moderátora Marka Ebena, který byl pro tento pořad velmi vhodně zvolen a svou noblesou pozvedá jeho celkovou úroveň. ()

st.verka

Tahle soutěž na ČT je velmi kultivovaná a oku lahodící. Vždycky obdivuji, když někdo něco umí a ten, co moc neumí, pohne tělem, dá do toho vše a vydá ze sebe často nemožné. Zážitkem jsou kostýmy (oblečky, šatičky), hudební doprovod i samotné taneční kreace i to, jak dokonalý make-up dokáže změnit vizáž a udělá z Popelky princeznu. Zkrátka pastva pro oči (i uši). ()

žvanimírek

Po shlédnutí pár dílů ze 4.série StarDance musím radikálně změnit hodnocení! Smekám před Markem Ebenem-Panem Moderátorem, je to on, který tuhle soutěž "dělá". Uvádí už 4.sérii, ale dělá to stále lépe a lépe, jeho živý, inteligentní humor mě baví! Je otázka, jak by to vypadalo bez něj.....ale kdyby, chyby. ()

Tyny

Když byla premiéra první série StarDance, tak jsem shlédla v televizi snad všechny díly a strašně mně to bavilo.. Asi proto, že to byla prostě novinka. Myslím, že celebrity stálo velké úsilí naučit se tančit a dali do toho všechno, aby to zvládli. ()

Mirokukii

Taneční show plná šarmu, elegance a vkusu, byť s drobnými přívlastky škrobenosti a namyšlenosti. Zdařilá moderátorská dvojice a Zdeněk Chlopčík coby porotce, kvůli kterému se na to dívám. Spousta tance, krásné muziky a ještě krásnějších dam. Taneční soutěž, ve které o tanec vlastně ani tolik nejde. A to je škoda. ()

LadyPupu

Aby bylo jasno - netačím. V tanečních jsem byla všehovšudy 3x. Tenhle pořad jsem sledovala stylem 2 minuty a dost. Na poslední řadu se dívám. Ne pravidelně, ale dívám. Asi stárnu, nebo mě těší, že někteří účastníci vypadají při tanci jako já (čti plácají sebou jak po obrně). A to mě prostě a jednoduše baví. Jo a těm, co jim to jde, tiše závidím. ()

Lachtaan

Mě tenhle pořad vlastně vůbec nikdy nelákal, ale z nudy jsem si letos pustil jeden z úvodních večerů a hle, vskutku mě tento koncept baví a v přítomnosti suprově sehrané moderátorské dvojice ty dvě hodinky hezky utečou a na většinu choreografií se příjemně dívá. Nehledě také na ten nejdůležitější fakt v podobě toho, že letos soutěží spousta známých osobností, které jsou mi sympatické či jejich práci přímo sleduju. ()

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál