Jimmy Monroe a Paul Hodges jsou newyorští policisté, kteří byli po nepovedené akci na tři měsíce suspendováni a byl jim pozastaven plat. Jimmymu se to vůbec nehodí, protože potřebuje zaplatit svatbu své dcery. Proto se rozhodne prodat unikátní baseballovou kartu z roku 1952. Když ji ale nabízí k prodeji, je obchod přepaden a kartu mu ukradne zloděj Dave. Jimmy a Paul se vydávají po stopě baseballové karty, Dava dopadnou, ale on ji už nemá, protože s ní zaplatil za drogy. Dealer jim je ochoten kartu vrátit, pokud najdou jeho ukradené auto. Vůz se jim podaří po krátké době objevit, ale v jeho kufru je spoutaná Mexičanka Gabriela, manželka zavražděného drogového bosse. Osvobodí ji a žena jim dá flashku s cennými informacemi o prodeji drog. Aby získali ukradenou kartu zpět, rozhodnou se zaplatit kauci za Dava a nutí ho, aby ji dealerovi ukradl. (TV Nova)

Guthix

Už podľa coveru a obrázkov mi bolo jasné že film úplná nuda nebude,a mal som pravdu .Skoro stále som sa smial ,aj keď to nieje najdokonalejšia komédia.Milujem žáner akčná komédia ktorý tento film na 100% spĺňa.Obidvaja hlavný herci majú rozdelené vlastnosti a navzájom sa dopĺňaju pričom Tracy Morgan je hlúpy ale vtipný ,Bruce Willis je iba inteligentný čo je najväčšia chyba filmu .Keby tu nechýba Willisov vtip určite má film lepšie ohlasy a možno by prekonal aj Smrtonosnú pascu .Celkový dojem : 70% ()

complex

od kevina Smitha by som čakal niečo iné, akčná komédia mu neprischla teda... Ale čo ma prekvapilo tak to bol soundtrack, s tým celkom ze zabodovali, pár frkov sa tiež dalo popočúvať, ale od bruce willis som čakal inteligentný humor. Inak táto komédia je ako stvorená iba tak na akčný piatok na markíze. A ešte posledná vec, pripomínalo mi to štýlom Križovatku smrti. ()

jakup57

Priemerné a tak neskutočne moc...Od scenáru, cez réžiu, herecké výkony...Keď si ho nepozriete o nič neprídete... ()

Deth

Z tohto filmu mám veľmi rozpačité pocity. Keď sa zdá, že sa nejaká vtipná scéna podarí nakoniec to celé zhatí úplná blbosť a tým celý vtip vyznie do prázdna. Čo sa týka hereckého osadenstva treba uznať snahu, ale tiež nič svetoborné nepredviedli. Je to škoda začínalo sa to sľubne. ()

P@\/EL

Povedená akční komedie, jež mě zejména dostala parádními hláškami a dialogy, které byly plné sprosťáren a vulgárností, ale rozhodně neurážely. Za zmínku určitě stojí i některé srandovní scénky, kterými je děj celkem slušně zastoupen. Co se týče akčních scén, tak ty byly taky na docela obstojné úrovni. ()

martvir

Mne to prišlo akoby nepodarená snaha vytvoriť komédiu z akčáku Die Hard. Nebyť Willisa film by dostal ťažké KO už v deň premiéry ak by vôbec bola. Ani Willisove vtípky ala John McClane či Joe Hallenback nestačili na lepšie hodnotenie pretože som už niekde v polke filmu s napätím očakával jeho koniec. ()

Treatys

Spojení akčního krimi a komedie není vůbec špatná záležitost. Smith ví, jak prokombinovat tyhle dva žánry, aby vznikl skvělý film, jako jsou Poldové. Navíc neporazitelná trojice Willis, Morgan a Scott tomu dávají jakýsi třetí rozměr a tak můžu s klidem říct, že snímek Cop Out patří k jednim z nějlepších v žánru. 100% ()

Mr.Hackels

Ani nenadchlo, ani neurazilo. Ale od takto obsazeného kousku bych čekal víc. Morgan nic moc, Willis si jede to svoje stabilní a SWS má příliš málo prostoru na to to vylepšit. Ikdyž je ovšem nejvtipnější. Ode mne 55%. ()

Tominko12

Dvaja bláznivý poldové idú vyšetrovať bláznivý prípad. Takých filmov už veru bolo, ale napriek tomu to bolo fajn. Nebolo to síce veľmi akčné ani veľmi vtipné, ale dalo sa to prekusnúť. ()

Jurcekk

A bola tam na začiatku scéna jak vyraziť zo zanoviteho svedka priznanie. A nabehol tam Tracy Morgan ... Tak to bol chvíľu Kevin Smith. Inak je to cover smrtonosnej zbrane. Zopár fórkov sa nájde. ()

Pavlo

Pohodová oddychovka s pár dobrými funny scénami a dialógmi, ktorej kvalitu o celú triedu zvyšuje len účasť Brucea Willisa. ()

Lou_Pagi

Nooo.... jako filmu dvě hvězdy, v průměru jsme se nebavili, film jsem ani nedodíval :(. Asi jednou za deset minut něco vtipného. Jednu hvězdu navíc z principu a kvůli Willisovu charisma. ()

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

22.10.2018

Oscarový skladatel Hans Zimmer (Temný rytíř, Počátek) a Harold Faltermeyer (Top Gun, Tango a Cash) budou společně skládat hudbu k vysoce očekávanému pokračování Top Gun: Maverick. Pro Faltermeyera,… (více)

Johnny Depp jako kanadský superpolda

Johnny Depp jako kanadský superpolda

20.08.2014

Pokud znáte hrubozrnnou tvorbu Kevina Smithe (Clerks, Clerks 2), dobře víte, že je mimo Poldů s Brucem Willisem prostá velkých hvězd. V několika Smithových filmech se sice objevil jeho kamarád Ben… (více)

Další smithovka bez Jaye a Boba

Další smithovka bez Jaye a Boba

08.07.2010

A taky bez vulgárního humoru a popkulturních odkazů. Po krimikomedii Poldové zkusí Kevin Smith další nový žánr – horor. Přesněji řečeno – politický horor. Projekt Red State není žádnou novinkou,… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010