Predátoři

• USA Predators (více)

V novém pokračování série Predátor se Adrien Brody představuje v roli Royce, žoldáka, jenž se neochotně ujímá vedení skupiny elitních bojovníků, kteří se nedobrovolně ocitají na planetě pokryté džunglí. Když se ale tihle chladnokrevní “predátoři” s lidskou tváří ocitnou ve válce s novým druhem skutečných vesmírných Predátorů, začíná rozhodující utkání mezi lovci a jejich kořistí. (Magic Box)

Jack_F.

Nuda, blost, nuda, blbost a směšně vyzáblý "pianista"...to se vám bude honit hlavou, když budete mít odvahu si to pustit. A Fishburne by se hodil do filmu Robinson Crusoe...zahrál by si tam ty lidojedy. Kdyby tam alespoň bylo více akce. ()

Ruadek

Po všech stránkách slabé. Nelogické (slunce se nehýbe ale střídají se den a noc). Čerpání z prvního dílu znatelné, originálu nesahá ani po pás. Fishburne příjemně překvapil, až jsem v těch kulisách zavzpomínal na Horizont Události. Chyběly tomu větší nápady, jako ostatně každému volnému pokračování, natočenému v posledních letech. Řemeslně zvládnuté dle očekávání dobře, od poloviny to přestávalo dávat větší smysl. Zklamání - dalo se z toho vytěžit víc. ()

Trilobajt

Miluju film Predátor!!! Ale film Predátoři - velké zklamání. Co tam sakra dělá Adrien Brody? Pořád ho mám zafixovaného v jeho životní roli pronásledovaného židovského pianisty (kde byl výborný) a zničeho nic je to největší tvrďák. Nic proti Brodymu, ale působí, že je tak tvrdý jako medvídek na hraní... Schwarzenegger je Schwarzenegger :D ()

kelet

V prvom rade treba povedať, že klasickú neopakovateľnú jednotku nič neprekoná. Avšak je nutno povedať tiež, že toto prevedenie Predátora je perfektné. Veľmi som bol prekvapený z toho ako dobre to je spravené. Neviem, či išlo o poctu kultovej prvej časti, ale povodné zvučky v tomto filme výborne vykresľovali atmosféru, tak isto ako zasadenie deja opäť tam kam patrí, a teda do džungle (nie ako v dvojke do mesta). Dokonca niektoré scény boli urobené rovnako ako v jednotke a teda napr, chlap pozerajúci do džungle kde nič nevidno, ale tuší že tam niečo je, ako Alice Braga vysvetľuje stretnutie s Predátorom, o ktorom vedia len vďaka Dutchovi (Schwarzeneggrovi), kedy vyrozpráva jeho príbeh. Tak isto si myslím, že Nimród Antal dosadil do postáv deja veľmi dobrých hercov, dokonca som pri prvom zhliadnutí tohto filmu netušil, že postava doktora sa na konci tak vyfarbí. Ak to mám zhrnúť, ako milovník kultu Predátor, tak môžem len povedať, že toto prevedenie filmu oživuje a nadväzuje na jednotku, čo je veľmi dobré. Konečne sa to nejakému režisérovi podarilo stvárniť tak, ako to má byť. Výborná atmosfére (netrpezlivo som čakal na prvé zjavenie Predátora, ktoré bolo famózne a následná scéna tiež), dej je veľmi dobre postavený, napätie a akcia je postupne dávkovaná až vyústi do skutočne dobrého záveru, tiež sa mi páči, že sa to neskončilo happyendom v podaní šťastného návratu na planétu zem. Môžem vrelo odporučiť tento film, každému kto je fanúšikom Predátora, ale myslím, že to zaujme aj nového diváka. Hodnotenie: 90% ()

kouBaMW

Po nejslabším dílu na téma “Predátor“ (Vetřelci vs Predátor 2), velmi milé překvapení, možná kvůli tomu že mám pro tento žánr slabost, se určitě rád podívám na další pokračování. ()

blezg

Nebýt to natočený v Halywůdu v (Juesej) tej kolíbce demokracie a radikálního patriotismu, musel by režisér jednoznačně prohodit osudy pár postav. Jako první by to schytal otravnej Adrian alias nesmrtelnej žoldák US army, pak tupej Rusák a doktorovi??? ustrašenýmu manekýnovi a nejspíš soudě podle skutečnosti psychopatovi Topherovi Graceovi by se radši ani neotevřel padák. A z těch pár charizmatických postav (hlavně Mahershala Ali jako poslední akční hrdina by se mi líbil) by se dal poskládat kvalitní paintbolový snímek z prostředí users-friendly-djungle. Už za výborné entrée bych tomu přiznal tři, které si Adrien tentokrát moc nezaslouží. Slaboučké tfi. ()

Etherium

Po slabších AVPčkach sa prédatori vracajú k starším filmom z 80. rokov, to je dobré. Film som si vychutnal, ale žeby som bol nejak strašne nadšený to nie. Potešili ma Trejo a Fishburne. Masky výborné. ()

Edgerton

První půlka super, má to atmosféru a slušný postavy. Když ale začne vyvražďovačka, ti nejzajímavější zařvou a zbyde nám přepokládaná nudná trojice. ()

Kalda69

S puvodnimi filmy to ma spolecny snad jen hlavni postavy Predatoru (coz me osobne az tolik nevadi) a hodne podobny dej jsem cetl v komixu, takze za me spokojenost. ()

Tuty

Je vidět, že režisér viděl jedničku a spousta scén kopíruje její některé sekvence. Přesto se nemůžu zbavit dojmu, že se z toho dalo vyždímat více akce, lepší akce, brutálnější, temnější, nevím. ()

gpx

První bolest herecké obsazení, druhá bolest nevyváženost akčních scén. Jinak se na to celkem dá dívat. ()

david666

Antal se snažil vrátit ke kořenům. Jenomže je rok 2010 a to již nestačí. Navíc bych řekl, že tady se casting herců nepovedl. ()

kolodej1

pěkný film, rozhodně se mi to líbilo více než třeba Predátor 2. Mělo to dobrou atmosféru, hrál tam můj oblíbenec Brody, bylo to dostatečně napínavé a temné, užil jsem si to. V polovině filmu sice bylo hluché místo, kdy se zbytečně dlouho kecalo, ale finále už opět nebylo marné. ()

kaukola78

Trochu jsem se bál jak dopadne navazující pokračování kultovního filmu Predátor.Nicméně musím uznat,že hlavně díky moc dobrému výběru herců to nad moje očekávání dopadlo mile dobře.Někomu může vadit,že je zde zachována podobná hudba a stejné efekty jako u prvního dílu a nemusí Vás to v dnešní době bavit co už je okoukané.Mě to osobně nevadilo a naopak jsem vzpomínal a bavil se i hláškama. kterých moc ve filmu není a to je moc veliká škoda. ()

blekekeke

Kopie vždycky mívá chyby, tak jako tady. Přitom se to docela slušně rozjíždělo. Pak už to byla jen velká nuda, bez velkého překvapení. Žádný hlášky, žádná rychlost, žádný efekt ... ()

morepower

Zábavný, s nápadem, klasicky odpočinkový. Pivko, kamarádi a vééélkáá televíze. Jeden z filmů, který patří do skupinové zábavy, kdy můžete s klidem pronést na vedlesedícího: "Týjo, viděls to?!" ()

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

21.11.2020

Režisér Dan Trachtenberg (Ulice Cloverfield 10) je nejnovějším tvůrce, který slavného Predátora vyšle na další lov. Studio 20th Century oznámilo pátý film v populární akční sérii, jenž by měl opět… (více)

Predátora čeká další šance

Predátora čeká další šance

14.08.2015

Legendární scenárista Shane Black (Smrtonosná zbraň, Poslední skaut) předloni natočil miliardového Iron Mana 3, takže záhy přehazoval mnoho režijních nabídek. Nakonec si vybral sedmdesátkový noir The… (více)

Predátora čeká další sequel

Predátora čeká další sequel