Každý den nové tipy na zajímavé recepty přinese TV Nova v novém pořadu Tescoma s chutí, který se začal natáčet 1. května. Vaření se chopí zkušení kuchaři a kuchařky, pořadem Tescoma s chutí provází herečka s kulinářskou vášní Markéta Hrubešová. Poprvé se nový pořad Tescoma s chutí objeví na obrazovkách na konci letošního května. Tescoma s chutí, to je spoustu praktických rad od uznávaných gastronomických poradců, nové recepty na chutné, zdravé a rychlé pokrmy, také tipy, jak se snadno a rychle vypořádat s různými druhy surovin, přinese divákům nový pořad o vaření Tescoma s chutí. Zaměřovat se bude i na stolování, exkluzivní pokrmy či správné vybavení kuchyně. (oficiální text distributora)

Fraktální odpad!

tenhle pořat si může podat ruku se SAMA DOMA. Co je spojuje? Taková ta tupost... Moderátoky vypadaj jak blbky který neřešej nic jinýhoho než kolik je v jídle tuku, vitamínů,konzervatů a podobnejch ptákovin a tvařej se u toho asi tak jako Saša z Comebacku. Hlavně jestli je to BIO. ()

Barney odpad!

Bezkonkurenčně nejhorší pořad o vaření, kopřivka mi naskakuje už když slyším jen ten "hudební" podklad... ()

Kosir

Tenhle pořad by se měl hodnotit podle jeho určení. Jde především o reklamu Tescomy, zejména v poslední době. S Romanem Paulusem však o úterkách úroveň stoupla a jeho vaření je inspirující. Jinak je neuvěřitelné, co dokáže Kristýna Kalinová spatlat bez masa a nepochybuju, že je schopna si vymyslet ještě tisíc vegablafů, které bych bral do huby s velkou opatrností. Pavlína Berzsiová je na tom v dezertech podobně. Největší kšeft je to ovšem pro Vodochodského, neb se předvádí dvakrát týdně. Je vidět, že papá i vaří rád, často mě však jeho kreace nezaujmou. Začíná "vařit z vody." ()

DeRoyce odpad!

Já asi nikdy někoho tak strašně anti-schopnýho, než Lady Gondíkovou, v kuchyni ještě neviděl... ta opravdu tenhle brak svým účinkováním doslova vylepšuje :D ()

710.cz

Podezírám tvůrce tohoto programu, že za speakery vybírají idiotky, abychom si my ostatní mohli připadat chytře. Jakou motivaci mají někteří hosti, že se v tomhle objevují, se můžu jen dohadovat.... ()

Redyx1 odpad!

Kdyby jim Tescoma necpala prachy za reklamu tak se Tento odpad plný exotů a trapného vaření nikdy nevysílá.Je to naprosté dno a žumpa! ()