• Chajimwitz

Pořady a reality show o vaření zamořily v poslední době snad všechny evropské komerční i veřejnoprávní televize.Moje hodnocení těchto programů je vesměs negativní,je to všechno pořád dokola na jedno kopyto.Markétu Hrubešovou jsem si celkem oblíbil,když jako sedmnáctiletá hrála ve filmu,,Oznamuje se láskám vašim" a to nejen kvůli její tehdejší postavě a postelovým scénám.Od té doby jsem ji viděl hrát jen v těch nejhorších sračkách,které vyrobili polistopadoví producenti:Peklo v řetězech,Divoké pivo,Žiletky, co film,to septiková záležitost.Chudák Markéta asi nemá do čeho píchnout,musí brzo ráno vstávat(pokud není pořad předtáčený) a asi v osmiminutovém pořadu,(který začíná otřesnou znělkou,která po ránu probere snad každého) se šmudlí s kastrolama,pánvema a sporákem a monotoním hlasem tam blekotá něco jako pracovní postup nebo recept.Tak to je kulinářská část raního vysílání Snídaně s Novou(možná už ne,letos jsem se po ránu na Novu ještě nedíval).To je osmiminutový,ale jednoznačný odpad!(11.4.2011)

• haffen

Varenie, kde sa nevarí, ale tliacha o blbostiach. A TO DOSLOVA! Pomedzi to nejaké predstavovanie úžasných kastrólov z ktorých sú hostia tak na vetvy že nechápu ako to mohlo vzniknúť. To ani ja! A najlepšie sa varí v plaste. Pozrel som diel kde varili šunku. Už to, že ju varili vo mne zvyšovalo veľké rozpaky čo to na konci relácie pristane na stole a bude to vhodné len ako plašič divej zvere a na strašenie malých detí aby neliezli do chladničky... pridali do toho nejaké éčko, varili to v igelitovom sáčku, áno ľudia, v IGELITOVOM SÁČKU ktorý mal pôvodne plniť úlohu výplne smetného koša. Vie aj malé dieťa, že keď varíš v igelite, tak to lepšie chutí. A po dvoch hodinách týrania a dehonestovania mäsa z toho vznikla nejaká bledá hmota podobná tej, ktorá sa predáva v akcii v Tescu, len ju ako by viac osmahlo Slnko. Tu sa to dámy a páni AKO BONUS drobilo ako rezina! To snáď ani nemyslia vážne?! Neviem či má význam pozrieť ďalšie diely, ale patrne aj v ďalších Vodochodský čaruje až sa z hlavy parí, že by si to nezadalo s Babi... nie prd! Hruškom. Jasne druhá najhoršia relácia o var... kurvení surovín akú som kedy žiaľ videl. Toto budem dlho rozdýchavať. 0%(22.4.2015)

• MM_Ramone

Značka Tescoma je registrovanou ochrannou známkou českého výrobcu kuchynských potrieb pre domácu a profesionálnu gastronómiu. Mimoriadne široká a ucelená ponuka. Prvotriedna kvalita použitých materiálov a dokonalé spracovanie výrobkov. Originálny desing. Priaznivé ceny. Viac ako dvadstať ročná tradícia. To sme my, Tescoma s.r.o.! Čo by nám ešte tak pomohlo zvýšiť predaj našich skvelých produktov? No predsa televízna kuchárska relácia s Tescomáckym logom priamo v názve. „Tescoma s chutí“ na TV Nova. Odpad!(5.4.2012)

• Johny303

Příšerná reklama na Tescomu, ve které střídající se trojice - Hrubešová, Gondíková, Vodochodský působí neskutečně nesympaticky. A do toho ještě ta příšerná (jakože čínská?) hudba v pozadí, ta se dá po těch pár minut vydržet taky jen s hodně pevnými nervy. Tescoma s chutí je prostě jen takovej hodně špatnej teleshopping. Navíc bez Horsta Fuchse, který by to možná alespoň na tu hvězdičku vytáhl. :)(26.2.2015)

• kingik

Tak opět tu máme výpotek televize Nova, který disponuje stejně šíleným pojetím jako příšerné Babicovy dobroty. Jenže tentokrát tu nemáme Babicu, ale Markétu Hrubešovou, která moderuje dost křečovitě a povětšinu pořadu jen strnule stojí, nehýbe se a mechanicky odříkává nebo opakuje text. Prostě katastrofa. Vrcholem jsou díly, kdy s Vodochodským předvádějí, na co se používají některé pomůcky v kuchyni. Je to asi přednáška pro dementy, protože jinak si to nedovedu vysvětlit. Recepty nejsou dvakrát zajímavé, je to celkově uspěchané a silně nedovařený pořad o vaření a radách v kuchyni, a to vše servírováno polopatickou formou. Tak tohle teda ne vážená paní Hrubešová. Do jakých spodních vod jste to klesla? Nejsou role?(8.12.2009)