• honajz2

Paní rychlá občerstvení se musí vrátit pro tescomu.Abych se nevracel k tančícímu nádobí,budu vyprávět.Ty jídla jsou obyčejné pokrmy,které se podávají vedle v knajpě. Říkám si : to by nemuselo být špatné.Čumím na to z bezpečné vzdálenosti.Říkal jsem si : vždyt tam vaří,ale nějak jsem to nepochopil.Druhý díl jsem také nepochopil.Po třetím si řeknu že musím pořádně sledovat.Když jsem chtěl pochopit děj,tak jsem měl smůlu,jelikož jsem po obědě usnul.Pak jsem měl poslední možnost.V pátém dílu jsem pochopil,co to je za blbost.Úplně obyčejná jídla tam byla (třeba svíčková s brusinkami)ale záhadou zůstávalo,proč se to jmenuje tescoma s chutí.Tescoma je totiž jdna značka kuchynských potřeb.Pak mi to došlo.Nešlo o jídla.Šlo o ty výrobky.Prodávali tam ti jejich fujvařečky.(15.4.2012)

• kubilov

Když je tam Vodochodský, je to alespoň na tu jednu hvězdu, to je aspoň kuchař. Hrubešová? Její křivej a nehezkej úsměv to taky moc nevylepší, za odpad. No a když je tam Gondík, kterej je mimochodem bez svýho bratra ještě zoufalejší než s ním, je to asi tak na mínus deset. Už jen za tu znělku bych zabíjel!(15.10.2013)

• ivishka

Kdybych chtěla vařit podle téhle tescomy s chutí tak nejen, že si musím pořídit celou výbavičku jejich výrobků, ale také bych měla nakoupit nepřeberné množství neskutečných cípovin, které snad v těhle končinách ani neseženu...Ivan Vodochodský se dal ještě přežít i když s těma jeho feťáckýma kecama....Ale Markéta Hrubešová je hrubě nemožná moderátorka čehokoliv...Všechny tyto novácké sračky o vaření jsou nejenže nekoukatelné, ale hlavně nepoužitelné!!(15.4.2012)

Tenhle pořad by se měl hodnotit podle jeho určení. Jde především o reklamu Tescomy, zejména v poslední době. S Romanem Paulusem však o úterkách úroveň stoupla a jeho vaření je inspirující. Jinak je neuvěřitelné, co dokáže Kristýna Kalinová spatlat bez masa a nepochybuju, že je schopna si vymyslet ještě tisíc vegablafů, které bych bral do huby s velkou opatrností. Pavlína Berzsiová je na tom v dezertech podobně. Největší kšeft je to ovšem pro Vodochodského, neb se předvádí dvakrát týdně. Je vidět, že papá i vaří rád, často mě však jeho kreace nezaujmou. Začíná "vařit z vody."(17.2.2014)

• Foxhound#1

Hrubešová její banda jsou vesměs vegani a podle toho taky ten pořad vypadá. Ne že by se tam neobjevily recepty z masa, ale slovo "zdravé" se tam vyskytuje až nechutně často. Prostě hnus, oproti tomu i Babicovy zbytky musí chutnat jako delikatesy. V 80 % receptů je buď hromada zeleniny, tofu nebo bio a podobný nesmysly. Markéto promiň, ale radši zas nafoť nějakej kalendář a vaření nech jiným.(13.4.2010)