• kingik

Tak opět tu máme výpotek televize Nova, který disponuje stejně šíleným pojetím jako příšerné Babicovy dobroty. Jenže tentokrát tu nemáme Babicu, ale Markétu Hrubešovou, která moderuje dost křečovitě a povětšinu pořadu jen strnule stojí, nehýbe se a mechanicky odříkává nebo opakuje text. Prostě katastrofa. Vrcholem jsou díly, kdy s Vodochodským předvádějí, na co se používají některé pomůcky v kuchyni. Je to asi přednáška pro dementy, protože jinak si to nedovedu vysvětlit. Recepty nejsou dvakrát zajímavé, je to celkově uspěchané a silně nedovařený pořad o vaření a radách v kuchyni, a to vše servírováno polopatickou formou. Tak tohle teda ne vážená paní Hrubešová. Do jakých spodních vod jste to klesla? Nejsou role?(8.12.2009)

• Johny303

Příšerná reklama na Tescomu, ve které střídající se trojice - Hrubešová, Gondíková, Vodochodský působí neskutečně nesympaticky. A do toho ještě ta příšerná (jakože čínská?) hudba v pozadí, ta se dá po těch pár minut vydržet taky jen s hodně pevnými nervy. Tescoma s chutí je prostě jen takovej hodně špatnej teleshopping. Navíc bez Horsta Fuchse, který by to možná alespoň na tu hvězdičku vytáhl. :)(26.2.2015)

• blackrain

Je sice moc pěkné, že každý den na nás z obrazovky vyběhne Markéta Hrubešová s nějakým novým a do jisté míry i zajímavým receptem, ale když na začátku neřekne nebo respektive nepředvede všechny ingredience, které bude divák potřebovat, tak je všechno špatně. Na začátku rovnou vybalí, co se bude připravovat a pak to rovnou začne s dalším člověkem dávat do kupy. Takhle si pořad o vaření nepředstavuju. Potom si musím všechno hledat na internetu, ale ne všichni jsme se světem spojeni tímto geniálním způsobem.(14.8.2010)

Tenhle pořad by se měl hodnotit podle jeho určení. Jde především o reklamu Tescomy, zejména v poslední době. S Romanem Paulusem však o úterkách úroveň stoupla a jeho vaření je inspirující. Jinak je neuvěřitelné, co dokáže Kristýna Kalinová spatlat bez masa a nepochybuju, že je schopna si vymyslet ještě tisíc vegablafů, které bych bral do huby s velkou opatrností. Pavlína Berzsiová je na tom v dezertech podobně. Největší kšeft je to ovšem pro Vodochodského, neb se předvádí dvakrát týdně. Je vidět, že papá i vaří rád, často mě však jeho kreace nezaujmou. Začíná "vařit z vody."(17.2.2014)

• Chajimwitz

Pořady a reality show o vaření zamořily v poslední době snad všechny evropské komerční i veřejnoprávní televize.Moje hodnocení těchto programů je vesměs negativní,je to všechno pořád dokola na jedno kopyto.Markétu Hrubešovou jsem si celkem oblíbil,když jako sedmnáctiletá hrála ve filmu,,Oznamuje se láskám vašim" a to nejen kvůli její tehdejší postavě a postelovým scénám.Od té doby jsem ji viděl hrát jen v těch nejhorších sračkách,které vyrobili polistopadoví producenti:Peklo v řetězech,Divoké pivo,Žiletky, co film,to septiková záležitost.Chudák Markéta asi nemá do čeho píchnout,musí brzo ráno vstávat(pokud není pořad předtáčený) a asi v osmiminutovém pořadu,(který začíná otřesnou znělkou,která po ránu probere snad každého) se šmudlí s kastrolama,pánvema a sporákem a monotoním hlasem tam blekotá něco jako pracovní postup nebo recept.Tak to je kulinářská část raního vysílání Snídaně s Novou(možná už ne,letos jsem se po ránu na Novu ještě nedíval).To je osmiminutový,ale jednoznačný odpad!(11.4.2011)