• ivishka

Kdybych chtěla vařit podle téhle tescomy s chutí tak nejen, že si musím pořídit celou výbavičku jejich výrobků, ale také bych měla nakoupit nepřeberné množství neskutečných cípovin, které snad v těhle končinách ani neseženu...Ivan Vodochodský se dal ještě přežít i když s těma jeho feťáckýma kecama....Ale Markéta Hrubešová je hrubě nemožná moderátorka čehokoliv...Všechny tyto novácké sračky o vaření jsou nejenže nekoukatelné, ale hlavně nepoužitelné!!(15.4.2012)

• Johny303

Příšerná reklama na Tescomu, ve které střídající se trojice - Hrubešová, Gondíková, Vodochodský působí neskutečně nesympaticky. A do toho ještě ta příšerná (jakože čínská?) hudba v pozadí, ta se dá po těch pár minut vydržet taky jen s hodně pevnými nervy. Tescoma s chutí je prostě jen takovej hodně špatnej teleshopping. Navíc bez Horsta Fuchse, který by to možná alespoň na tu hvězdičku vytáhl. :)(26.2.2015)

Tenhle pořad by se měl hodnotit podle jeho určení. Jde především o reklamu Tescomy, zejména v poslední době. S Romanem Paulusem však o úterkách úroveň stoupla a jeho vaření je inspirující. Jinak je neuvěřitelné, co dokáže Kristýna Kalinová spatlat bez masa a nepochybuju, že je schopna si vymyslet ještě tisíc vegablafů, které bych bral do huby s velkou opatrností. Pavlína Berzsiová je na tom v dezertech podobně. Největší kšeft je to ovšem pro Vodochodského, neb se předvádí dvakrát týdně. Je vidět, že papá i vaří rád, často mě však jeho kreace nezaujmou. Začíná "vařit z vody."(17.2.2014)

• Chajimwitz

Pořady a reality show o vaření zamořily v poslední době snad všechny evropské komerční i veřejnoprávní televize.Moje hodnocení těchto programů je vesměs negativní,je to všechno pořád dokola na jedno kopyto.Markétu Hrubešovou jsem si celkem oblíbil,když jako sedmnáctiletá hrála ve filmu,,Oznamuje se láskám vašim" a to nejen kvůli její tehdejší postavě a postelovým scénám.Od té doby jsem ji viděl hrát jen v těch nejhorších sračkách,které vyrobili polistopadoví producenti:Peklo v řetězech,Divoké pivo,Žiletky, co film,to septiková záležitost.Chudák Markéta asi nemá do čeho píchnout,musí brzo ráno vstávat(pokud není pořad předtáčený) a asi v osmiminutovém pořadu,(který začíná otřesnou znělkou,která po ránu probere snad každého) se šmudlí s kastrolama,pánvema a sporákem a monotoním hlasem tam blekotá něco jako pracovní postup nebo recept.Tak to je kulinářská část raního vysílání Snídaně s Novou(možná už ne,letos jsem se po ránu na Novu ještě nedíval).To je osmiminutový,ale jednoznačný odpad!(11.4.2011)

• Hejtmy

,,Jmenuji se Markéta Hrubešová a poradím vám, jak si udělat vynikajicí banánový koktejl s mlékem. Hoďte do mixéru banán, přilijte mléko a mixér zapněte. Pokud chcete, můžete přidat i cukr, ale bez něj je to dietnější." No musel kvůli tomuhle vznikat televizní pořád? Markéta Hrubešová nemá v negativním smyslu slova konkurenci... 0%(31.1.2010)