• Chajimwitz

Pořady a reality show o vaření zamořily v poslední době snad všechny evropské komerční i veřejnoprávní televize.Moje hodnocení těchto programů je vesměs negativní,je to všechno pořád dokola na jedno kopyto.Markétu Hrubešovou jsem si celkem oblíbil,když jako sedmnáctiletá hrála ve filmu,,Oznamuje se láskám vašim" a to nejen kvůli její tehdejší postavě a postelovým scénám.Od té doby jsem ji viděl hrát jen v těch nejhorších sračkách,které vyrobili polistopadoví producenti:Peklo v řetězech,Divoké pivo,Žiletky, co film,to septiková záležitost.Chudák Markéta asi nemá do čeho píchnout,musí brzo ráno vstávat(pokud není pořad předtáčený) a asi v osmiminutovém pořadu,(který začíná otřesnou znělkou,která po ránu probere snad každého) se šmudlí s kastrolama,pánvema a sporákem a monotoním hlasem tam blekotá něco jako pracovní postup nebo recept.Tak to je kulinářská část raního vysílání Snídaně s Novou(možná už ne,letos jsem se po ránu na Novu ještě nedíval).To je osmiminutový,ale jednoznačný odpad!(11.4.2011)

• Ydrosten

Já vařím rád. Rád si klidně nechám poradit i co bych měl zkusit. Jenže kdy je tam docela nesympatické osazenstvo, a navíc tam vaří z takových přísad a ingrediencí na které padne půl výplaty, není to zrovna to pravé ořechové. Pořadů o vaření se tady poslední dobou vyrojilo tolik že je těžké se v nich vůbec vyznat, natož aby jeden tušil který z nich je lepší nebo horší. Netroufám si hodnotit něco z čeho jsem viděl asi 10 ( čistě odhaduju, protože ztrácím přehled v tom množství dalších podobných pořadů ) dílů, ve kterých dělaly gastronomickou ostudu jak sobě, tak i těm jídlům - aneb Babica by se z tím tak nesral ( možná jeden bod za Hrubešovou, ale to už bych nehodnotil pořad )(1.4.2015)

• kingik

Tak opět tu máme výpotek televize Nova, který disponuje stejně šíleným pojetím jako příšerné Babicovy dobroty. Jenže tentokrát tu nemáme Babicu, ale Markétu Hrubešovou, která moderuje dost křečovitě a povětšinu pořadu jen strnule stojí, nehýbe se a mechanicky odříkává nebo opakuje text. Prostě katastrofa. Vrcholem jsou díly, kdy s Vodochodským předvádějí, na co se používají některé pomůcky v kuchyni. Je to asi přednáška pro dementy, protože jinak si to nedovedu vysvětlit. Recepty nejsou dvakrát zajímavé, je to celkově uspěchané a silně nedovařený pořad o vaření a radách v kuchyni, a to vše servírováno polopatickou formou. Tak tohle teda ne vážená paní Hrubešová. Do jakých spodních vod jste to klesla? Nejsou role?(8.12.2009)

• Hejtmy

,,Jmenuji se Markéta Hrubešová a poradím vám, jak si udělat vynikajicí banánový koktejl s mlékem. Hoďte do mixéru banán, přilijte mléko a mixér zapněte. Pokud chcete, můžete přidat i cukr, ale bez něj je to dietnější." No musel kvůli tomuhle vznikat televizní pořád? Markéta Hrubešová nemá v negativním smyslu slova konkurenci... 0%(31.1.2010)

• Foxhound#1

Hrubešová její banda jsou vesměs vegani a podle toho taky ten pořad vypadá. Ne že by se tam neobjevily recepty z masa, ale slovo "zdravé" se tam vyskytuje až nechutně často. Prostě hnus, oproti tomu i Babicovy zbytky musí chutnat jako delikatesy. V 80 % receptů je buď hromada zeleniny, tofu nebo bio a podobný nesmysly. Markéto promiň, ale radši zas nafoť nějakej kalendář a vaření nech jiným.(13.4.2010)