Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Každý den nové tipy na zajímavé recepty přinese TV Nova v novém pořadu Tescoma s chutí, který se začal natáčet 1. května. Vaření se chopí zkušení kuchaři a kuchařky, pořadem Tescoma s chutí provází herečka s kulinářskou vášní Markéta Hrubešová. Poprvé se nový pořad Tescoma s chutí objeví na obrazovkách na konci letošního května. Tescoma s chutí, to je spoustu praktických rad od uznávaných gastronomických poradců, nové recepty na chutné, zdravé a rychlé pokrmy, také tipy, jak se snadno a rychle vypořádat s různými druhy surovin, přinese divákům nový pořad o vaření Tescoma s chutí. Zaměřovat se bude i na stolování, exkluzivní pokrmy či správné vybavení kuchyně. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (87)

honajz2 odpad!

všechny recenze uživatele

Paní rychlá občerstvení se musí vrátit pro tescomu.Abych se nevracel k tančícímu nádobí,budu vyprávět.Ty jídla jsou obyčejné pokrmy,které se podávají vedle v knajpě. Říkám si : to by nemuselo být špatné.Čumím na to z bezpečné vzdálenosti.Říkal jsem si : vždyt tam vaří,ale nějak jsem to nepochopil.Druhý díl jsem také nepochopil.Po třetím si řeknu že musím pořádně sledovat.Když jsem chtěl pochopit děj,tak jsem měl smůlu,jelikož jsem po obědě usnul.Pak jsem měl poslední možnost.V pátém dílu jsem pochopil,co to je za blbost.Úplně obyčejná jídla tam byla (třeba svíčková s brusinkami)ale záhadou zůstávalo,proč se to jmenuje tescoma s chutí.Tescoma je totiž jdna značka kuchynských potřeb.Pak mi to došlo.Nešlo o jídla.Šlo o ty výrobky.Prodávali tam ti jejich fujvařečky. ()

kingik odpad!

všechny recenze uživatele

Tak opět tu máme výpotek televize Nova, který disponuje stejně šíleným pojetím jako příšerné Babicovy dobroty. Jenže tentokrát tu nemáme Babicu, ale Markétu Hrubešovou, která moderuje dost křečovitě a povětšinu pořadu jen strnule stojí, nehýbe se a mechanicky odříkává nebo opakuje text. Prostě katastrofa. Vrcholem jsou díly, kdy s Vodochodským předvádějí, na co se používají některé pomůcky v kuchyni. Je to asi přednáška pro dementy, protože jinak si to nedovedu vysvětlit. Recepty nejsou dvakrát zajímavé, je to celkově uspěchané a silně nedovařený pořad o vaření a radách v kuchyni, a to vše servírováno polopatickou formou. Tak tohle teda ne vážená paní Hrubešová. Do jakých spodních vod jste to klesla? Nejsou role? ()

Reklama

blackrain odpad!

všechny recenze uživatele

Je sice moc pěkné, že každý den na nás z obrazovky vyběhne Markéta Hrubešová s nějakým novým a do jisté míry i zajímavým receptem, ale když na začátku neřekne nebo respektive nepředvede všechny ingredience, které bude divák potřebovat, tak je všechno špatně. Na začátku rovnou vybalí, co se bude připravovat a pak to rovnou začne s dalším člověkem dávat do kupy. Takhle si pořad o vaření nepředstavuju. Potom si musím všechno hledat na internetu, ale ne všichni jsme se světem spojeni tímto geniálním způsobem. ()

ivishka odpad!

všechny recenze uživatele

Kdybych chtěla vařit podle téhle tescomy s chutí tak nejen, že si musím pořídit celou výbavičku jejich výrobků, ale také bych měla nakoupit nepřeberné množství neskutečných cípovin, které snad v těhle končinách ani neseženu...Ivan Vodochodský se dal ještě přežít i když s těma jeho feťáckýma kecama....Ale Markéta Hrubešová je hrubě nemožná moderátorka čehokoliv...Všechny tyto novácké sračky o vaření jsou nejenže nekoukatelné, ale hlavně nepoužitelné!! ()

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

Značka Tescoma je registrovanou ochrannou známkou českého výrobcu kuchynských potrieb pre domácu a profesionálnu gastronómiu. Mimoriadne široká a ucelená ponuka. Prvotriedna kvalita použitých materiálov a dokonalé spracovanie výrobkov. Originálny desing. Priaznivé ceny. Viac ako dvadstať ročná tradícia. To sme my, Tescoma s.r.o.! Čo by nám ešte tak pomohlo zvýšiť predaj našich skvelých produktov? No predsa televízna kuchárska relácia s Tescomáckym logom priamo v názve. „Tescoma s chutí“ na TV Nova. Odpad! ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama