VOD (1)

Luke je osiřelý streetový tanečník, který se zoufale snaží vyhnout vystěhování z jediného domova: starého skladiště v New Yorku, které je rájem pro mladé tanečníky z celého světa. Tato de facto rodina má taneční skupinu (dance crew), House of Pirates. Aby skupina přežila, musí porazit své dlouholeté rivaly, House of Samurai, v blížící se soutěži World Jam Competition, kde nejlepší týmy z celého světa soupeří o obrovskou finanční odměnu. Luke v různých undergroundových tanečních scénách ve městě hledá nové talenty, které pomůžou Pirátům vyhrát World Jam. Nakonec najde přesně dva tanečníky, které potřebuje: NATALIE, tajemnou streetovou tanečnici a MOOSA, komediálního tanečníka z druhého dílu filmu, který je nyní v prvním ročníku na New York University. Natalie má tajemství, o kterém Luke neví, a které může zničit jejich začínající romanci a vše, co Piráti vybudovali. Piráti dají dohromady úžasnou taneční sestavu, kterou jim ale Samurajové ukradou. Jak se čas krátí, Moose se obrátí na svou starou skupinu MSA o pomoc. Budou Piráti a MSA schopni dát dohromady nové taneční číslo na poslední chvíli? A bude to dost dobré, aby porazili nejlepší streetové tanečníky světa? (oficiální text distributora)

Trailer

tom88

Čo som prepáčil dvojke a kde všade som prižmúril oko, tu sa už jednoducho nedá. Je to najslabší diel, to je očividné. Slabší herci a toho brčkatého v hlavnej úlohe dosť nemusím. Dej obyčajný, podpriemerný natiahnutý na vyše 100 minút. Nech mi niekto povie, prečo to nemá nejakých 80 minút. V kine som to nevidel, takže 3D ide mimo mňa, ale počúvam, že to 3D tiež nedopadlo moc dobre. Tanečné scénky mohli byť aj lepšie, postavy zaujímavejšie. Nejaký výraznejší herec/herečka. No proste slabota. Pozitívom bola jedine originálna hudba. Teda konkrétne fakt, že použili klasickú hudbu a spojili s ,,Letsdensovským,, moderným štýlom. Zaujímavé, že táto séria ešte stále zarába pomerne veľké peniaze, takže sa asi dočkáme aj štvorky, no dúfam, že bude kvalitnejšia po všetkých stránkach. 45% ()

playboxguest

Příběh není žádné terno, já se každopádně bavila pekelně, na čemž ani tak nemá podíl film samotný, jako jeho 3D:***** které je jedno z nejlepších, jaké jsem u 3D filmu viděla. Step up 3 totiž předvádí snad všechny vychytávky známé z demíček tv výrobců, takže vám po místnosti létají bubliny, balonky, tekutiny, třpitky, z obrazovky vyskakují ruce, nohy, nebo i celé postavy, prostě masakr, u kterýho jsem slintala, jak bezzubej dědula nad šestnáctkou v minisukni. První kousek ze série, který chci vidět znovu. Film 50%, 3D 100% ()

Spooner

Zase o něco tupější a klišovitější, ale na druhou stranu o dost zábavnější než předchozí díl. Příběh je od prvního dílu prakticky pořád stejnej, změnilo se prakticky jenom prostředí. Herci jsou možná krásní, jak v podobném typu filmu být musí, ale kousek hereckého talentu by jste u nich nenašli ani lupou. Naštěstí to má celkem spád, některé scény nepostrádají nápad a taneční čísla se od minula ještě zlepšíla a sem tam přijdou i s nějakou vychytávkou. Solidní reklama na Nike, u které na rozdíl od druhého dílu, neusnete. ()

kaylin

A máme tu třetí taneční pecku ze série "Step Up", kterou jsme si přejmenovali na krásné české "Let's Dance". Co od takového filmu očekáváme? Rovnou si asi můžeme říct, že to nebude nějaký velký příběh. Možná v tom bude trochu romantika, ale v první řadě se bude jednat o film, kde by měl prim hrát právě tanec. "Let's Dance 3D" nám ukazuje, že takový bude od začátku a od začátku do nás pere zajímavá taneční čísla, při kterých je mnohdy využívána celá ulice. Že by trochu příprava na čtvrtý díl? Ano, fanoušci už samozřejmě vědí, že jsme se dočkali i čtvrtého dílu a ani bych se moc nedivil, kdyby přišel pátý. V téhle sérii totiž nejde o postavy, které se většinou objeví jen na jeden díl a pak zase mizí, nebo si střihnou nějaké pěkné cameo, aby trochu zahrály na city diváků, kteří si tuhle taneční sérii oblíbili. Ne, určitě to nikdy nebude taková pecka jako "Hříšný tanec", ale pokud se týká tanečních čísel, vždycky to bude mít něco do sebe. Street, který je zde předváděný, je skutečně inovativní, místy se sice prvky opakují, ale to nic nemění na to, že vás svými kousky tanečníci dokáží zaujmout. Problém je ve chvíli, kdy se snaží hrát. Přijde mi, že hrát neumí snad ani jeden, kromě postavy Moose jsou všichni neskutečně toporní, jako kdyby nám chtěli dát najevo, jak je tanec důležitý. Když slyším větu, že tanec dokáže změnit svět, tak se mi chce sednout na zadek. Film je místy prostě až moc hezký, až moc chce citově strhnout, že to vůbec není pěkné, ale nedá se nic dělat. Nic moc jiného jsme asi čekat nemohli. Snažte se vnímat taneční čísla a ne zbytek, no a dočkáte se vlastně celkem zajímavého vystoupení. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/01/divosi-10-years-divoka-stvoreni-lets.html ()

Vxxx

Jsem nadšená. Kde jsou sakra stupidní, trapné a hloupé scény? Nějak vymizely. Celý ten film provází dynamičnost. Mnohem lepší než druhý díl. A podle mě i než první. Celý film se soustředil na tanec a celou zápletku "zamilovaného páru" odsunul do pozadí, což bych nikdy u tohoto filmu nečekala. Spousty originálních nápadů (světýlka, lítající limonáda, zkoušení v lunaparku) a velmi málo klišé. Opravdu mnohem lepší než jsem čekala. 4* ()

• Během prvního víkendu film vydělal 15,8 milionu amerických dolarů, což byl nejmenší výdělek filmu z trilogie. Ale celosvětově vydělal více než 159 milonů, což jej v trilogii naopak nejvíce. (Cheeker)
  • Po tom, čo sa Muse dozvie, že mu schválili kombinované štúdium, má pri rozhovore s Kamilou na chrbte vak pri zábere zozadu, ale pri pohľade z predu nie. (tarponko)
  • Jedná se o první film série, který nezmiňuje Maryland School of Arts ani město Baltimore. (Cheeker)

Související novinky

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

07.06.2011

Studio Paramount chce za každou cenu dostat příští léto do kin G.I. Joe: Cobra Strikes, tedy pokračování relativně úspěšné akční blbiny z roku 2009. Natáčení by mělo odstartovat už koncem tohoto… (více)