Přesně na pomezí povedené jedničky a slabší dvojky. Ústřední duo sice nedosahuje charismatu toho z jedničky, ale naštěstí nejsou tak odporně nesympatičtí jako ti z dvojky. Děj je lepší ignorovat, protože opravdu mele z posledního a spíš otravuje. Co ale musím vyzdvihnout, je taneční choreografie, která je asi nejlepší ze všech dílů a místy až bere dech. Ať se klidně pustí do čtyřky, tuhle sérii mám nakonec i celkem rád. /viděno na DVD: 65% a 3*/ /PS: Jubilejní komentář s číslem 300!(29.5.2011)

Ta choreografie, ten talent a tahle scéna ( http://www.youtube.com/watch?v=1IWjSicmZxA&feature=related ) = ♥ ... Zbytek filmu nic neříkající :o)(27.8.2011)

První díl z celé série, co jsem viděl. Choreografie super, tancování bylo dobře natočené, sestříhané a dělané jednoznačně na efekt. Ale ten děj, příběh a dialogy...co k tomu dodat? :)) Prostě špatné. Ale musím uznat, že je to atraktivní film, na který zejména slečny koukají s otevřenými ústy :) 60% (with J.)(30.8.2012)

• Lord.Jim

Tenhle film by mohl být úplně parádní, kdyby někdo vystříhal dějovou linku a ponechal pouze taneční kreace.(11.4.2011)

Ani tento film mě nezklamal. Předchozí dva filmy se mi líbily. Kvalitní tance se objevují i zde a samozřejmě mě zaujala i hudba. Hodně lidí dává odpad snad jen pro "zábavu", ale z hlediska čistě moderních tanečních filmů za poslední roky je tahle série pro mě asi nejlepší, protože choreografie nemá odfláknuté. Na příběhové linii to kolísá, ale i tak mám chuť dát o jednu hvězdu více.(2.9.2010)

• - Natáčelo se v Los Angeles a New Yorku. (Cheeker)

• - Po tom, čo sa Muse dozvie, že mu schválili kombinované štúdium, má pri rozhovore s Kamilou na chrbte vak pri zábere zozadu, ale pri pohľade z predu nie. (tarponko)

• - Jedná se o první film série, který nezmiňuje Maryland School of Arts ani město Baltimore. (Cheeker)