• tom88

Čo som prepáčil dvojke a kde všade som prižmúril oko, tu sa už jednoducho nedá. Je to najslabší diel, to je očividné. Slabší herci a toho brčkatého v hlavnej úlohe dosť nemusím. Dej obyčajný, podpriemerný natiahnutý na vyše 100 minút. Nech mi niekto povie, prečo to nemá nejakých 80 minút. V kine som to nevidel, takže 3D ide mimo mňa, ale počúvam, že to 3D tiež nedopadlo moc dobre. Tanečné scénky mohli byť aj lepšie, postavy zaujímavejšie. Nejaký výraznejší herec/herečka. No proste slabota, ani hudba nebola nejak zvlášť oslnivá. Zaujímavé, že táto séria ešte stále zarába pomerne veľké peniaze, takže sa asi dočkáme aj štvorky, no dúfam, že bude kvalitnejšia po všetkých stránkach. 42%(19.5.2011)

Nejlepší z Let's Dance vůbec, škoda že mu nejde udělit více hvězdiček, zasloužil by jich asi tak deset! Zbožňuju všechny díly, jednoduše proto, že tanec má pro mě velké kouzlo. Příběhy v těchto filmech moc neřeším, důležité jsou pro mě sympatie k jednotlivým postavám, jejich schopnost něco zahrát a v tanečních filmech samozřejmě schopnost zatancovat. Ve 3D to všechno podle mě dokázali nejlépe, vybrali i super hudbu. Navíc jako jedna z hlavních postav je tady Moose (Adam G. Sevani), který si mě bez výhrad získal už v Let's Dance 2. Pro milovníky tance jednoznačně doporučuji a to rovnou všechny díly. Podle oblíbenosti si u mě vedou takhle: 1.místo Let's Dance 3D, 2.místo Let's Dance 2, 3.místo Let's Dance a místo poslední patří Let's Dance Revolution, jednoduše proto, že vybraná hudba k tomuto filmu je pro mě bohužel v některých scénách (restaurace) neposlouchatelná - to však nic neubírá originalitě a propracovanosti tanečních scén.(5.1.2013)

Celá škola sme sa vybrali do kina na film Znovu 17, ale našťastie pre technické problémy (ružový obraz), nám pustili Step up (bohužiaľ) 3D ... Dámske osadenstvo publika nadšené, to pánske ani moc nie. Ja osobne som s týmto filmom nemal problém, a keďže som ho nevidel uvítal som ho ako primeranú alternatívu, i keď by som v archíve vyhrabal aj niečo lepšie. Tretí Step Up nepadá pod úroveň predošlých dielov ale ani ich nijako neprevyšuje, v podstate ide o to isté s tým istým vyvrcholením a kto čaká niečo trochu odlišné má smolu. Skvelé choreografie (i keď v ČSMT vidím lepšie :D), hudba, občas sa tam zjavila nejaká sympatická dievčina a viac som nepotreboval. Vypnite mozog a nechajte sa unášať rytmom ...(17.11.2010)

Tezko na cvicisti, lehce na bojisti... taky mam rad tenhle RPG styl ... kdy je velke finale uz jen takova nutnost. ale teprve na ceste na vrchol same teprve zalezi a o tom to take cele tak nejak i je. Zajmavi jsou i mimoradne dobre podane battle strety kdy nemate pocit ze sledujete bezny hudebne tanecni film jako ty dva predesle, ale opravdovy akcni souboj v matrix stylu. :) Na pribehove vate uz mi tak asi neseslo... stacilo mi ze jsem se bavil. Jako ze ja temhle podobnym filmum zrovna neholduju, takze jsem se tez zdrzel i komentare. I tak mi to stacilo, nevim co by od toho lidi jeste chcely? To prostredi, obvlaste pak prostredi doupejete luxusni. :) Obdivuji tyhle lidi, i kdyz nejsou buh vi jaci herci... prenest svuj vnitrni boj do podoby reci tela... to se proste musi umet. Ja si akorad umim slapnout na vlastni ruku. :D(9.3.2014)

příběh je průhledný až běda,všemožných klišé je tu až po okraj a za některé dialogy by autor zasloužil na holou.Na druhou stranu má ale Step Up 3 velmi dobře zvolené obsazení a hlavně maximálně vypilovanou choreografii tanečních čísel a o tu jde,alespoň mě,především.Právě kvůli tomu mám podobné filmy rád a s čistým svědomím jim nějakou tu hvězdu přiám...(2.12.2010)

• - Natáčelo se v Los Angeles a New Yorku. (Cheeker)

• - Jde o druhý film v historii, který byl natočen s prostorovým zvukem 7.1. První byl Toy Story 3: Příběh hraček (2010). (Cheeker)

• - Během prvního víkendu film vydělal 15,8 milionu amerických dolarů, což byl nejmenší výdělek filmu z trilogie. Ale celosvětově vydělal více než 159 milonů, což jej v trilogii naopak nejvíce. (Cheeker)