Rozhodne sa nepovažujem za fanúšika Hip-Hopu,techna,dance a tak podobne. Ale seria StepUp sa mi paci čoraz viac a to nie len ako film,ale hlavne ako kvalitní Soundtrack.(co je celkom počuvatelná výberovka daného žánru.) Film určite neoplýva novými nápadmi a rozhodne nie kvalitným príbehom. A kto čakal opak bude sklamani,ale silne pochybujem žeby tento film niekto pozrel prave kvôli tomu. Ale ak sa na tento film pozriem ako na Celovečerný Hudobne Tanečný videoklip je viac nes vydarený. A ako čerešničku na torte to krásne dokresľuje 3D ktore tim dava tomuto Videoklipu nevy rozmer.(20.8.2010)

Jedničku ani dvojku jsem neviděl, ale tahle taneční pohádka mixnutá videohrou se spoustou zrychlených záběrů a absolutní rezignací na sebemenší logiku mě docela i chytla. Sice by se mohla tak o třičtvrtěhodinku zkrátit, mohla by fungovat chemie alespoň mezi jednou dvojicí, apod., ale tyto připomínky by se dali vystihnout nejedním přirovnáním o zbytečnosti. Příjemná oddychovka na večer.(4.6.2011)

Zase o něco tupější a klišovitější, ale na druhou stranu o dost zábavnější než předchozí díl. Příběh je od prvního dílu prakticky pořád stejnej, změnilo se prakticky jenom prostředí. Herci jsou možná krásní, jak v podobném typu filmu být musí, ale kousek hereckého talentu by jste u nich nenašli ani lupou. Naštěstí to má celkem spád, některé scény nepostrádají nápad a taneční čísla se od minula ještě zlepšíla a sem tam přijdou i s nějakou vychytávkou. Solidní reklama na Nike, u které na rozdíl od druhého dílu, neusnete.(3.12.2010)

Přesně na pomezí povedené jedničky a slabší dvojky. Ústřední duo sice nedosahuje charismatu toho z jedničky, ale naštěstí nejsou tak odporně nesympatičtí jako ti z dvojky. Děj je lepší ignorovat, protože opravdu mele z posledního a spíš otravuje. Co ale musím vyzdvihnout, je taneční choreografie, která je asi nejlepší ze všech dílů a místy až bere dech. Ať se klidně pustí do čtyřky, tuhle sérii mám nakonec i celkem rád. /viděno na DVD: 65% a 3*/ /PS: Jubilejní komentář s číslem 300!(29.5.2011)

• *Elfík*

No, co vlastně. Je to další taneční průměrný film, který nám vlastně moc neřekl. A proč to pojmenovali jako Let's Dance 3, když tu žádná spojitost s předchozími díly není? A proč se zdržovali točením 3D? Já jsem sice film s brýlemi neviděla (tím nemyslím s dioptrickými), takže to zřejmě nemohu ocenit. Ale co jste tam vy, kteří si ,,užívali 3D formát, viděli zajímavého? Nic, že?! Chachá, já to říkala!! Ale když už nic jiného pochválím alespoň nějaké scény. Tak například začátek a konec, neboli malý film Luka. Nebo jak hlavní hrdinové stojí na stříšce před/pod mostem a pouštějí bublinky/kousky pití do vzduchu. Velice romantické! Ale teď přejděme k taneční stránce. Opravdu nemám ráda tento moderní tanec, street dance, říkejte si tomu jak chcete, takže při tanečních místech jsem se kapku nudila. Ovšem kromě toho, jak Luke cvičí s Natalie. Tam jsou totiž prvky baletu a ten je přeci jen zajímavější než hop skok krok. Takže, radši si pustím jedničku, než se dívat na namachrovaný debílky promenádující se po džemůůů! (Vórld džém!)(23.5.2011)

• - Během prvního víkendu film vydělal 15,8 milionu amerických dolarů, což byl nejmenší výdělek filmu z trilogie. Ale celosvětově vydělal více než 159 milonů, což jej v trilogii naopak nejvíce. (Cheeker)

• - Při taneční scéně Moose (Adam G. Sevani) a Camille (Alyson Stoner) jsou na obrazech, se kterými dvojice tančí, Jindřich VIII. Tudor a jeho čtvrtá manželka Anna Klevská. (Sekyra)

• - Jde o druhý film v historii, který byl natočen s prostorovým zvukem 7.1. První byl Toy Story 3: Příběh hraček (2010). (Cheeker)