Rozhodne sa nepovažujem za fanúšika Hip-Hopu,techna,dance a tak podobne. Ale seria StepUp sa mi paci čoraz viac a to nie len ako film,ale hlavne ako kvalitní Soundtrack.(co je celkom počuvatelná výberovka daného žánru.) Film určite neoplýva novými nápadmi a rozhodne nie kvalitným príbehom. A kto čakal opak bude sklamani,ale silne pochybujem žeby tento film niekto pozrel prave kvôli tomu. Ale ak sa na tento film pozriem ako na Celovečerný Hudobne Tanečný videoklip je viac nes vydarený. A ako čerešničku na torte to krásne dokresľuje 3D ktore tim dava tomuto Videoklipu nevy rozmer.(20.8.2010)

příběh je průhledný až běda,všemožných klišé je tu až po okraj a za některé dialogy by autor zasloužil na holou.Na druhou stranu má ale Step Up 3 velmi dobře zvolené obsazení a hlavně maximálně vypilovanou choreografii tanečních čísel a o tu jde,alespoň mě,především.Právě kvůli tomu mám podobné filmy rád a s čistým svědomím jim nějakou tu hvězdu přiám...(2.12.2010)

• teutates

Ach jo... toš koment od srdca, rád by som povedal, že tanec bol úžasný a úprimný, ale fuu takpovediac ani ten tanec ma obzvlášť nevzal a to som mal v sebe 1l "kagoru" tzv. "Kagor - slaďáček z východu" :D Unikátne tipové víno, vzniklo na objednávku z ruskej pravoslavnej "cerkvi"(kostol) - fakt dobrota, momentálne v globuse (neviem či len v globuse:) odroda 16%, ktorá zanechá v človeku pocit... no ale opäť k snímku, Luke je tanečník a vážne mu to ide... k tomu "myšlienka" niečo dokázať + neskutočne romanická zápletka... úžasné, skoro som nezaspal 3/10 a to tak tak.. na pokraji smrti. PS: nebyť kagoru tak sa ani nezačnem dívať, no po pár dúškoch som nabral odvahu...(2.12.2010)

• Matyeos

Efektně?: pět hvězdiček, tanečně?: nula hvězd. Příběh jsme jako vždy mohli odhadnou od začátku až do konce. Film ušitý na míru laickým divákům, co se týče tance. Pro mě, jako pro člověka věnujícího se těmto stylům naprosto nezajímavé :-). Real hip hop is not on radio or TV. Tak to bylo, je a i asi zůstane. Dvě hvězdy za ten efekt ;-)(5.9.2010)

Nápaditý taneční film, který třetí rozměr nezneužívá jenom kvůli marketingu. Čekal jsem, že řeknu, že příběh je tak zbytečný element, že kdyby se o něj vůbec nepokoušeli, vyznívalo by dílo jako taneční přehlídka lépe. Ale vyvedli mě z omylu, když kompletně schematický děj vyzníval lépe než v mnoha čistě romantických komediích. Je to klišé o dvojí identitě a láskyplném happyendu, ale díky zajímavým a přirozeným "hercům" funguje a nepůsobí ani jako laciný rádoby realistický seriál z dílny MTV. A taneční představení jsou vážně úžasná. Pokud budeme film zahazovat kvůli příběhu složeného z klišé, snižte si každý dvě hvězdičky i u Avatara :-).(27.8.2010)

• - Po tom, čo sa Muse dozvie, že mu schválili kombinované štúdium, má pri rozhovore s Kamilou na chrbte vak pri zábere zozadu, ale pri pohľade z predu nie. (tarponko)

• - Jedná se o první film série, který nezmiňuje Maryland School of Arts ani město Baltimore. (Cheeker)

• - Během prvního víkendu film vydělal 15,8 milionu amerických dolarů, což byl nejmenší výdělek filmu z trilogie. Ale celosvětově vydělal více než 159 milonů, což jej v trilogii naopak nejvíce. (Cheeker)