Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ZkuKol
  **

  Klasika, 50 minut tance a deset minut děje by bohatě stačilo. Jenže, producenti chtějí celovečerák, tak se cucá z prstu děj i dialogy a vy nevíte, zda se máte smát nebo držet za hlavu. Navíc Chu neumí vůbec pracovat s emocema, takže jediná fungující scéna je "reunion," naopak závěr je horší než potřetí zalitý lógr. Je jedno kolik tanečníků, kamer, efektů a beatů na scéně máte, když to nemá srdce - a tom by měl ten tanec být, ne? Takže nejzásadnější poselství filmu je; nekaž vodu, když lemtáš víno. 70 minut koukat na to, jak ti co by měli tančit, se snaží hrát, je celkem vyčerpávající a těch 40 "akčních" minut není natolik dobrých, aby se na to dalo zapomenout. Prostě, musí se dát dohromady, stát za svými sny a vyhrát spoustu soubojů, aby byli ti nejlepší - i takhle to zní líp, než jaké to ve skutečnosti je... 30%(3.2.2011)

 • Terez.S
  ****

  Další z tanečních filmů, který (speciálně tady na čsfd) budou lidi buď milovat a nebo nenávidět. A já patřím spíš k té první skupině. Vždycky mě mile překvapí, že vymyslí další úžasné choreografie, že se neopakují .. Herci/tanečnící byli sympatičtí, talentovaní a (samozřejmě) krásní, potěšilo mě propojení s prvním (Camille je sestra Tylora Gage) i druhým dílem (MSA crew) a celkově se na to příjemně koukalo. Jedničku to v mých očích "nepřekonalo", ale líbilo se mi to víc než dvojka. Plus mě velmi potěšilo původní znění!!!(5.9.2010)

 • GILLWANDER
  ***

  Nie je to film o dokonalosti ani sa k nej veľmi nepribližuje, nemá dobrých hercov, ktorý by film statočne viedli, ani bohvie aký dej, ktorý by zaujal, ale má hudbu, ktorá i u hluchého rozprúdi krv. Adrenalínovú krv, krv výzvy, ktorá udrží na nohách hocikoho. Bavil som, nie po filmovej stránke, dokázal ma tento film akosi odreagovať a cítil som sa po pravde pri ňom dobre. Určite jeden z tých lepších hudobných filmov. Tri hviezdičky sú pre tento film absolútne stvorené. Odporúčam. 65%(22.12.2012)

 • klerik
  ***

  Na mňa to trochu kolísalo v tempe. Tým myslím aj finálne súboje, kde som mal pocit, že to najlepšie nebolo na konci ... Nevidel som v 3D, takže to môže byť aj tým. Scenár je klasické klišé, ale samotný záver sériu ako keby uzatváral, čo mi prišlo sympatické, aj keď je jasné, že prídu ďalšie filmy...(30.6.2014)

 • Bety88
  ****

  Ano vážení přítelé, Step up 3D je velmi naivní a prostoduchý film, kde to chvílemi vypadá, že tanec je jediným pohonem amerického národa a každý správný američan tančí. Ale na druhou stranu, ty tanečmí sekvence jsou prostě skvělé, takže proč ne. Jako přiznivec tanečních soutěží a filmů ráda nadhodnotím.(2.9.2010)

 • - Během prvního víkendu film vydělal 15,8 milionu amerických dolarů, což byl nejmenší výdělek filmu z trilogie. Ale celosvětově vydělal více než 159 milonů, což jej v trilogii naopak nejvíce. (Cheeker)

 • - Ve finále, když Julian dává kolem krků tanečníků řetězy, má na sobě střídavě bundu a tílko. (Aknah)

 • - Jedná se o první film série, který nezmiňuje Maryland School of Arts ani město Baltimore. (Cheeker)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace