Let's Dance 3D

Step Up 3D

Let's Dance 3D

Drama / Hudební / Romantický / Taneční

USA, 2010, 107 min

Oproti prvním dvěma dílům je ten ústup kvality znatelný. Rick Malambri je jen slabým odvarem Hoffmana a Tatuma. Nicméně stálo to má svoje kouzlo a stále mi zůstává rozum stát nad tím, co tam ti lidé bez kostí a úponů provádějí. Závěr jsem doufal, že bude v poněkud větším stylu, ale tvůrci dali přednost hře barev. Škoda, alespoň, že tam potom nastoupily malý děti. Soundtrack je taky slabší než u předchozích dílů, ale přesto všechno nevidím důvod, proč by čtyřka neměla být kvalitní.(16.3.2012)

Nejlepší z Let's Dance vůbec, škoda že mu nejde udělit více hvězdiček, zasloužil by jich asi tak deset! Zbožňuju všechny díly, jednoduše proto, že tanec má pro mě velké kouzlo. Příběhy v těchto filmech moc neřeším, důležité jsou pro mě sympatie k jednotlivým postavám, jejich schopnost něco zahrát a v tanečních filmech samozřejmě schopnost zatancovat. Ve 3D to všechno podle mě dokázali nejlépe, vybrali i super hudbu. Navíc jako jedna z hlavních postav je tady Moose (Adam G. Sevani), který si mě bez výhrad získal už v Let's Dance 2. Pro milovníky tance jednoznačně doporučuji a to rovnou všechny díly. Podle oblíbenosti si u mě vedou takhle: 1.místo Let's Dance 3D, 2.místo Let's Dance 2, 3.místo Let's Dance a místo poslední patří Let's Dance Revolution, jednoduše proto, že vybraná hudba k tomuto filmu je pro mě bohužel v některých scénách (restaurace) neposlouchatelná - to však nic neubírá originalitě a propracovanosti tanečních scén.(5.1.2013)

Nie je to film o dokonalosti ani sa k nej veľmi nepribližuje, nemá dobrých hercov, ktorý by film statočne viedli, ani bohvie aký dej, ktorý by zaujal, ale má hudbu, ktorá i u hluchého rozprúdi krv. Adrenalínovú krv, krv výzvy, ktorá udrží na nohách hocikoho. Bavil som, nie po filmovej stránke, dokázal ma tento film akosi odreagovať a cítil som sa po pravde pri ňom dobre. Určite jeden z tých lepších hudobných filmov. Tri hviezdičky sú pre tento film absolútne stvorené. Odporúčam. 65%(22.12.2012)

• Kamca_

Od tohodle filmu jsem nic nečekala a opravdu jsem ani nic nedostala. Žádný zážitek se nekonal. Byla to hrůza od začátku až do konce. Nelíbilo se mi herecký obsazení, hudba se nedala moc poslouchat a celý to bylo takový bez nápadu. Let´s dance pro mě furt vede. Tohle je jen špatnej pokus o kopii, která se vážně ani trochu nepovedla, takže musim dát odpad. Hledala jsem celou dobu na filmu nějáký pozitiva, ale bohužel jsem vůbec žádný nenašla. A nemůžu si pomoct, ale ty taneční kousky prostě nebyly čistý, to bylo hodně průhledný, že se tomu počítačově pomáhalo. I takovýhle drobnosti film srážej k zemi. A tolik trapnosti na konci filmu si mohli vážně odpustit.(31.1.2012)

Zase o něco tupější a klišovitější, ale na druhou stranu o dost zábavnější než předchozí díl. Příběh je od prvního dílu prakticky pořád stejnej, změnilo se prakticky jenom prostředí. Herci jsou možná krásní, jak v podobném typu filmu být musí, ale kousek hereckého talentu by jste u nich nenašli ani lupou. Naštěstí to má celkem spád, některé scény nepostrádají nápad a taneční čísla se od minula ještě zlepšíla a sem tam přijdou i s nějakou vychytávkou. Solidní reklama na Nike, u které na rozdíl od druhého dílu, neusnete.(3.12.2010)

• - Po tom, čo sa Muse dozvie, že mu schválili kombinované štúdium, má pri rozhovore s Kamilou na chrbte vak pri zábere zozadu, ale pri pohľade z predu nie. (tarponko)

• - Jde o druhý film v historii, který byl natočen s prostorovým zvukem 7.1. První byl Toy Story 3: Příběh hraček (2010). (Cheeker)

• - Natáčelo se v Los Angeles a New Yorku. (Cheeker)