S Italem v kuchyni

(pořad)
  • Slovensko S Talianom v kuchyni

Zábavným pořadem o vaření se zajímavými hosty provází italský šéfkuchař Emanuel Ridi. Kuchařinu má v genech, už jeho prarodiče provozovali restauraci. Emanuel pochází ze středomořského ostrova Elba, v Čechách žije už patnáct let, má českou ženu a syna Giacoma. Má vlastní restauraci a stolování považuje za příležitost k setkání s přáteli nad dobrým jídlem a pitím - a takové chvíle teď zprostředkuje i divákům. Poznáte jeho krajany, kolegy z branže, podnikatele, sportovce, právníky a celebrity. Objevte s Emanuelem i vy potěšení z vaření! (TV Prima)

giovanni3

,,Ital,, umí vařit, ale jako čeština s příměsí Itálie přestává být po pár dílech zábavná = zbývá kvalitní vaření, ale za ten projev a snahu upoutat na Itálii jen 3z5 ()

korndaddy

V porovnání s dementním Babicou, tak musim říct, že na tohle se aspoň dá koukat. Nevím kde nova sehnala takovýho kreténa. ()

Michelle75

Ono to neumělo skloňovat, a skloňuje to čím dále hůře. Nee, já se na tohle vážně nemůžu dívat. Některé recepty vypadají náramně a jistě tak i chutnají, ale Emanuel je pro mně nestravitelná osoba. Jeho gesta, funění a celkový projev mi jsou nesmírně protivné. ()

Romario

Emanuel Ridi je sympatický týpek s roztomilou češtinou, který dělá osvětu na téma jídlo. A že je to u nás zapotřebí ,viz zkušenosti z kuchyní v pořadu Ano,šéfe! Těmto dvěma pořadům opravdu fandím. ()

B4TM4N

Velmi sympatické podání italské gastronomie pro nás, domácí patlaly, pod taktovkou fanouška své babičky Manu Ridiho. ()

Paity

Emanuel Ridi umí vařit a to je základní pro takovýto pořad, stejně jako o tom umí vyprávět a celkově to udělat zajímavé. Ovšem ze začátku se jeho úsměvný česko-italský přízvuk změní pro vás v otravnou položku. Sice ne nijak zásadní, ale najednou budete na pořadu hledat chyby a najdete je. ()

Wishkah

Italské jídla nejím. Vůbec celá italská kuchyně mi nesedí. Nicméně se musí uznat že tenhle pořad má svoje jedinečné kouzlo. Jednak je to tím, že se pořad odehrává v domácím prostředí a ne ve studiové kuchyni a jednak je to i samotným průvodcem. Emanuel Ridi se svým silným italským přízvukem učí české kuchařky vařit italská jídla sympaticky a jednoduše. Tohle je snad první kulinářská show, která se opravdu povedla. Snad se kvůli tomu naučím jíst i špagety:-) ()

Prochy38

Vám se to opravdu líbí? Nechci se nijak nechat ovlivnit tím, že nesnáším kuchařské pořady, ale ač to může být originální, nepřijde mi šťastná volba, aby takový pořad vedl cizinec... Ač se snaží sebevíc... ()

PetkaW.

Jeden z mála pořadů tohoto typu, kde konečně vaří někdo, tomu jídlu a gastronomii rozumí a nedělá ze sebe něco, co není. Emanuel je nejenom skvělý kuchař, podle kterého se dá konečně upachtit poživatelná večeře, ale navíc je to sympaťák, na kterého je radost se dívat a nemám chuť si po pár minutách strčit prst do oka. To, že je Ital, navíc omlouvá i jeho chyby v češtině, na což se třeba takový Babica vymlouvat nemůže (jeho "vopejkání, vosmahování" a "dávání tohodle na tohle a tohodle do tohodle" mi rve uši). ()

Charon11

Pořady o vaření zrovna nemusím, ale na Itala se vydržím koukat od začátku až do konce. Velmi přirozeně vypráví (kouzelnou češtinou) o vaření, prokládá to rodinnými citacemi a příběhy z rodné Elby a dobrými radami (rodinné tajemství...). Pořad jak má být, vynechám ho jen zřídka. P.S. konečně Italové pustili fintu s přidání vody ze špaget do pánve a světe div se špagety konečně chutnají tak jak mají :) Jo a ještě mě moc baví znělka ze seriálu Profesionálové k reklamě na jeden nejmenovaný řetězec-dobrý nápad. ()

Chajimwitz odpad!

Češi jsou zřejmě hodně neschopný národ,když každý den si musí nechat několikrát v různých televizních pořadech radit,co a jak uvařit.Jako by nestačilo,že nám radí tzv.celebrity a týpkové jako Babica,už si musíme zvát do svých kuchyní Taliány,zítra to budou rákosníci,pozítří Arabové a za chvíli už si nebudeme schopni sami uvařit svůj žvanec podle svého vkusu. ()