Ze začátku jsem byl překvapený samotným příběhem. Film totiž nenabízí klasický pohled na život Tarzana v pralese, ale začíná momentem, kdy už je Tarzan kultivovaným a spořádaným anglickým občanem s aristokratickou minulostí a chováním pravého obstarožního gentlemana. Začátek tak působí hodně dobře a vysloveně baví. Jenže po asi půl hodině se Tarzan vydá na cestu do své původní domoviny. Příběh udělá twist a vrátí se zase na začátek celého příběhu. Tarzan tak zase lítá na nekonečných liánách, v jedné ruce liánu, v druhé ruce krásnou Jane a bojuje proti kolonizátorům z Británie. V tu ránu celé nadšení začíná chřadnout a už se to bohužel nezlepší. Fajn, ale víc jak tři hvězdičky na liáně si film nezaslouží.(15.12.2017)

Páčilo sa mi skoro všetko. Pravdu povediac nechápem tie nízke hodnotenia, pretože ja som niečo s nadsázkou očakávala. Absolútne mi nevadilo, že dej nebol viac zamotaný, alebo viac sofistikovaný. Páčil sa mi jednoduchší príbeh a aj romantické scény, ale najviac ma uchvátili scény so zvieratami. Jednu hviezdičku som ubrala len kvoli tomu, že Tarzana stále prehlasovali za vládcu zvierat. Možno mi tiež chýbali trochu emotívnejšie vzťahy medzi ním a zvieratami v džungli. Ovšem v 3D to bol rozhodne prekrásny zážitok!(9.7.2016)

• Davies182

Zlatou malinu na tenhle démonicky sestříhanej film plnej nebetyčnejch zhovadilostí (kilometrový liány, lékařští mravenci, sebevražedný buvoli)! Waltz už je únavnej svojí repetitivní škálou hereckejch grimas a úšklebků, a i v tomhle dobrodružným failu bez jediný výrazný akční scény pořád předvádí toho stejnýho tarantinova Němce. Už mě to fakt neba. Vastně nic mě na tomhle paskvilu nebavilo, snad kromě přehršlu wallpejprovejch obrázků z džungle a jejího okolí. A to je hodně málo.(15.10.2016)

Klasický, jednoduchý, dobrodružný príbeh s pekným vizuálom a s nádhernou Margot Robbie. Dejová linka je plná všakovakej akcie od výmyslu sveta a romantiky ako hrom. Len ten Alexander Skarsgård sa mi za Tarzana akosi nehodil. Inak si ale nemôžem sťažovať, nenudil som sa a to je hlavné. Ide o ukážkový príklad oddychového filmu s jemnou prímesou exotiky a slušnou výpravou (páčilo sa mi najmä prostredie viktoriánskeho Londýna). Priemer. 60/100(14.2.2017)

• Disk

Potterovský režisér David Yates to moc nezvládl. Kontaktní souboje jsou filmařsky strašné, má to ošklivou kameru a Christoph Waltz už poněkolikáté jede svou opakovačku. Alexander Skarsgaard je celou první polovinu v košili a postrádá jakékoli charisma. Ke konci mě napadaly myšlenky ve smyslu, že bych si měl sehnat Tarzana s Johnnym Weismullerem. Zklamání.(2.7.2016)

• - Možnosť zahrať si rolu Jane odmietla herečka Emma Stone. (MikaelSVK)

• - Ponuku stvárniť Tarzana dostal aj olympijský rekordér v bazéne Michael Phelps. (MikaelSVK)

• - Natáčanie filmu prebiehalo v londýnskych filmových štúdiách Leavesden, v africkom Gabone a tiež v talianskych Dolomitoch v južnej časti Álp. (MikaelSVK)