poster

Legenda o Tarzanovi

 • USA

  The Legend of Tarzan

 • Velká Británie

  The Legend of Tarzan

 • Slovensko

  Legenda o Tarzanovi

 • Nový Zéland

  The Legend of Tarzan

 • Austrálie

  The Legend of Tarzan

Dobrodružný / Akční / Romantický / Drama

USA / Velká Británie / Kanada, 2016, 110 min

Externí recenze k filmu (10)

 • AVmania.cz (Marek Čech) **

  "Režisér smíchal tradiční elementy tarzanovských příběhů s moderními hollywoodskými trendy (emancipovaná hrdinka) a přidal přesah v podobě vyjádření se ke koloniální minulosti evropského kontinentu. Nevznikl ale organický celek, který by byl pro dnešního diváka něčím zajímavý." (více)

 • CinemaView.sk (Martin Zielosko) ***

  "Môžeme povedať, že tvorcovia išli na istotu. Dej vyslovene nenudí, 110-minútová dĺžka vám ubehne rýchlo bez toho, aby ste sa dívali na hodinky. No nevidím dôvod, prečo by tento jednorazový výlet po džungli mal byť nasledovaný pokračovaním, či dokonca dvomi. Diváci si všeobecne myslia to isté, o čom…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Karolina Benešová) ****

  "Legenda o Tarzanovi je poctivý dobrodružný film, který oko diváků i divaček potěší atraktivními a zároveň talentovanými herci, ale také nespoutanou africkou přírodou. Jde sice o odpočinkovou, přesto kvalitní podívanou, a těch už se moc nevidí." (více)

 • Dailyoffline.cz (Anna Brandejsová)

  "Nakonec však tento film předčil má očekávání, celek dával smysl a když jsem se povznesla nad všechny výtky, tak se mi film líbil. Tento film určitě neurazí, ale zároveň ani nenadchne. Takových filmů je dnes mnoho, ale podívat se na Tarzana v novém vám připomene dětství." (více)

 • FandimeFilmu.cz (Mojmír Sedláček) **

  "Zcela zbytečný blockbuster, který potěší oku lahodícími efekty, ale zklame čímkoli dalším. Tolik promrhaných peněz a potenciálu se nevidí každý den, takže pokud nejste zarytí příznivci příběhu o opičím muži, nemáte jediný důvod s touhle slátaninou ztrácet čas." (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) **

  "Celkově je ale Legenda o Tarzanovi vyloženě podprůměrná až v příliš mnoha ohledech na to, aby ji šlo doporučit. Poslední záchranou tvůrců by bylo argumentovat, že se pokusili o zreprodukování naivní brakové atmosféry dobrodružných románů z dvacátých a třicátých let, což by ledacos vysvětlovalo.…" (více)

 • Generace21.cz (Kristina Roháčková) ***

  "Ani ta nejpohlednější povrchní krása nezalepí křivdy, které adaptace v necelých dvou hodinách napáchala na původním příběhu. Potenciál holt není vždy všechno. Legenda o Tarzanovi se tak jako mnoho filmů před ním zapíše na seznam děl, která zní lépe na papíře než zrealizované." (více)

 • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) **

  "Džungle vypadá pěkně, ale ta avatarovská je o pár úrovní výš, stejně jako to, co jsme viděli v Knize džunglí. Bitka s gorilím samcem nebo útěk před hrochem taky měly akční potenciál, ovšem čekat, že střety se zvířaty, na něž koukají lidi v zoo, vyvolají u diváků nějaké extrémní nadšení, bylo hodně…" (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) **

  "Tak to je docela průšvih. Yates ukazuje, že to s jeho režijním umem nebude tak horké jak se zdálo. Jak jsem tvrdil už po některých Harry Potterech v jeho režii - jak dokáže tenhle chlap utopit tak nehorázné peníze za takovou nudu mi zůstává záhadou. Legenda o Tarzanovi je film o který nikdo vlastně…" (více)

 • TotalFilm.cz (Petr Račko) ***

  "Co tedy od nového Tarzana čekat? Na rovinu, žádné zázraky. Není to vůbec špatný film, má spád, své vrcholy a i pár nádherných vizuálních momentů – když se zrovna nestojí před zeleným plátnem. Takže pokud si chcete zase jednou zařádit v džungli, je Tarzan snímkem právě pro vás." (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace