Když se přerostlý psí puberťák Marmaduk přestěhuje se svou rodinou do nového domova, brzy poznává, že sem příliš nepasuje. Najít se svou extrémní velikostí čtyřnohé přátele není úplně snadné. Naštěstí však má nejlepšího kámoše, kocoura Carlose, který mu hlídá záda. V psím parku se Marmaduk seznamuje s čistokrevnými psy, kterým šéfuje bojový pes Bosco. Marmadukovi ihned padne do oka krásná fenka Jezabel, díky čemuž ho Bosco začne nenávidět. Aby Marmaduk zapadl mezi psí kamarády, když jeho rodina odjede na víkend pryč, doga uspořádá doma mejdan. Ten ale skončí špatně - Marmaduk je ponížen kvůli svému přátelství s kocourem. Po návratu domů ho navíc rodina kvůli nepořádku vyhodí na zahradu do deště, a tak Marmaduk odchází neznámo kam. Všichni ho druhý den hledají a nalézají ho v centru města, kde právě došlo k havárii vody. Jeho psí kamarádka Mazie mizí ve vzniklé díře naplněné blátivou vodou a Marmaduk se vrhne ji zachránit. (TV Nova)

RoryWhite

V podstatě je to "blbina" s naprosto okoukaným námětem, ale na druhou stranu má i něco do sebe! Je tam pár vtipných okamžiků které z hlavy už nejspíš nedostanu... prostě prima oddechovka! ()

Marek.Skalka

Film pro celou rodinu. Tak ho chápu a jako takový splnil očekávání. Mimochodem jestli si snad někdo myslel, že vést poučné debaty o tom, jestli pes dovede mluvit, a pak to tomu filmu vyčítat... někdo takový by se měl nad sebou zamyslet. Nebýt tam těch tanečních scén (byť krátkých), dal bych klidně pět hvězd. ()

PORTER44

Pro dětskou generaci asi dobrá podívaná ale já jsem se dost nudil.Mluvící psi a kočky ani to k zábavě moc nepomohlo humornější je pro mě třeba Garfield. ()

Zrzavakocka

Film určeny především dětem a pro děti tak aby je na nějakou dobu zabavil což se velice dobře povedlo co kdo z nás ví zda si oni a hafani mezi sebou nedokáží povídat, a když k tomu přidáte dokonalý dabing Petra Rychlého tak je o zábavu více jak postaráno !!!! ()