Marmaduk

• Česko

Marmaduk

Komedie / Rodinný

USA, 2010, 85 min

Jůůů ten pejsek mluví a nosí černý brejle a jezdí na surfu a prdí a chodí za fenečkama. Prostě povinnost pro všechny pejskomili! Scénář jako kdyby ze zadku vypad všem průměrnejm americkejm dobrodružně rodinnejm komediím ale čtyřnohou roztomilost mu nikdo nemůže upřít.(24.4.2014)

Rozpočet $50miliónovTržby USA $33,644,788Tržby Celosvetovo $84,023,611Tržby za predaj DVD v USA $17,190,928 //počet predaných kusov 1,027,034║ vývarovosť ale občas to bolo aspoň roztomilé a zábavné /45%/(16.1.2011)

Typická infantilní rodinná komedie s mluvícími zvjerřátky, která donutí každého otylého honibrka s lahváčem v ruce pičovat do stratosfér o dementních scénářích a podobně.Člověk s rodinnou, bez komplexu méněcenosti a normálním, logickým uvažováním vpálí téhle natvrdlé veselé taškařici 3* kulaťoučký, za 85 minut děckého mlčení a smíchu.60%.(9.2.2014)

psickarsky film urceny rodinam s malymi školákmi, herci nič moc, ale psíky boli fajn. Miestami aj vtipne dialogy.(31.3.2013)

Znáte to... Outsider přijde do nové společnosti, kde je místní elita vedená v tomto případě nacistou vyznávajícím jen čistokrevnost a za partnerku má krasavici, která hned outsiderovi padne do oka, ale už nevidí, že je to jen přelétavá nána... Hrdinským činem vystřídá nacistu, dostane vysněnou slečnu a odvrhne opravdové kamarády... Pak dostane co proto atd. atd... Aneb tisíckrát omleté téma Hollywoodu, které v této psí formě nepůsobí naštěstí tak blbě a trapně... Člověk to nějak v klidu stráví a i se u toho pobaví některými vtípky... Když jsme ale u těch vtípků, tak u rodinné komedie bych čekal poněkud více vtípků... Spíš takto... Víc vtípků, které dokážou rozesmát... Rozesmát, ne jen se párkrát uchechtnou... Upřímně jsem od toho čekal trochu víc, nicméně zklamán zas nejsem díky pár psíkům, které ten snímek oživily... P.S.: Málem bych zapomněl... Hrozně, ale HROZNĚ, mě iritují taneční scény na konci filmů... Zkazilo mi to každý díl Shreka a tento taky... Škoda...(24.11.2010)