poster

Marmaduk

 • Česko

  Marmaduke

 • USA

  Marmaduke

 • Slovensko

  Marmaduke

 • Slovensko

  Marmaduk

 • Velká Británie

  Marmaduke

Komedie / Rodinný

USA, 2010, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marek.Skalka
  ****

  Film pro celou rodinu. Tak ho chápu a jako takový splnil očekávání. Mimochodem jestli si snad někdo myslel, že vést poučné debaty o tom, jestli pes dovede mluvit, a pak to tomu filmu vyčítat... někdo takový by se měl nad sebou zamyslet. Nebýt tam těch tanečních scén (byť krátkých), dal bych klidně pět hvězd.(15.12.2013)

 • korbitch22
  ***

  Typická infantilní rodinná komedie s mluvícími zvjerřátky, která donutí každého otylého honibrka s lahváčem v ruce pičovat do stratosfér o dementních scénářích a podobně.Člověk s rodinnou, bez komplexu méněcenosti a normálním, logickým uvažováním vpálí téhle natvrdlé veselé taškařici 3* kulaťoučký, za 85 minut děckého mlčení a smíchu.60%.(9.2.2014)

 • Jeremy.jk
  ***

  Nevim, o co místním hlavounům jde, ale pokud nepochopili, že je Marmaduke určený hlavně pro mladší diváctvo, bude jim asi jen těžko pomoci. Jedno americký klišé vedle druhýho, ale který dítě by tohle ( i v dnešní době ) řešilo. 100x omletá rodinná '' komedie '' bohatší o roztomilé zvířecí ksichtíky. Jo, na tohle bych své děti ( chraň bůh ) do kina klidně vzal - 50%.(21.8.2010)

 • unclejack
  **

  Ono nejde ani tak o zápletku s hovoriacim psom, čo pripomína Scoobyho vyťahaného o desať cenťákov, ale skôr o to, ako sa príbeh uberá dalej. Tvorcovia sa nezabudli vybúrať do každého známeho klišé súvisiaceho s školskou hierarchiou, rodinnými vzťahmi alebo dileme najlepšia kamoška versus miestna kráska. Všetko krásne poskladané, iba vyladené do hafkáčskeho obalu. Takže divák už asi od polovice filmu vie, čo bude a ako sa to stane, hlavnému hrdinovi sa teda zákonite nedarí prekvapiť - čo je však určite ešte horšie, nedarí sa mu ani zaujať, pobaviť alebo dojímať k slzám. Sprevádza ho totiž nemiestna hudba, kopa nezaujímavých fórkov, ktoré v slovenskom dabingu znejú obzvlášť hlúpo, ale uvediem aspoň jeden príklad - Do toho ťa psie hovienko! A čo sa týka ľudskej časti castu, bavíme sa o hereckých výkonoch v škále od rutinérskych až po podpriemerné - schválne kde by ste zaradili tentoraz nevýrazného Williama H.Macy??? Vo výsledku tu teda máme film, na ktorý sa dá pozerať na pol oka - miestami diváka irituje - Marmadukov tanec - a miestami nudí, Asi jeden z mála plusových bodov - a to bolo koniec-koncov aj dôvodom tej mojej druhej hviezdičky - je, že sa tvorcovia popásali s efektami celkom zdatne a tie nepôsobia tak umelo ako napr. v seriáli Pes a jeho blog - jedinú výnimku tvorí scéna fackovania kocúra - ale na dve hviezdy s odretými ušami to stačí.(5.8.2014)

 • chaosteory
  ****

  Marmaduke, německá doga, moula, hromotluk a taky pes s velkým srdcem, který se musí vypořádat s novým prostředím a novými přáteli. Můžete nadávat jak chcete, můžete namítat že je to hovadina. Ale je to hlavně film o rodině, přátelství, zklamání a základních morálních hodnotách, který je naservírovaný hlavně těm nejmenším. Za mého dětství to byla trojice mluvících chlupáčů, co hledájí domov a já na Neuvěřitelnou cestu rád nostalgicky koukám dodnes. Marmaduke je pěkná pohoda pro všechny děti a i pro ty, kteří najdou dítě v sobě.(24.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace