Zkušený lupič plánuje akci, která by mohla být dosud největším úspěchem jeho zlodějského gangu. Přitom se snaží vymyslet, jak se vymanit z pasti svého života i z města a zároveň uniknout agentovi FBI, který se snaží dopadnout jeho i jeho bandu bankovních lupičů. Ben Affleck nejen vévodí vynikajícímu hereckému obsazení, ale je také režisérem a spoluautorem scénáře napínavého, kriticky oceňovaného kriminálního thrilleru, který se odehrává – a často také exploduje – v drsných lokacích Bostonu. (Magic Box)

NormadSoul

Napínavý příběh, příjemný prostý děj, jako ve skutečné události. Zloděj se zamiluje a chce si změnit. Prostě klasika. ()

Tomo

Další film od Bena, kterým potvrzuje své schopnosti coby citlivého režiséra. Jako jeho první film i The town působí jaksi syrově a realisticky, ovšem z tohoto snímku jsem si jako z prvního na zadek nesednul. Kažopádně by vám tohle nemělo uniknout. ()

Viky.05

Proč se po tomhle filmu citim tak špatně? Možná proto, že je tak dobry?? Možna proto, že to tak Affleck chtěl?? Nevím, možna. Každopadně to patři do špičky ve svem žanru. Vic takovych filmu, prosim. ()

the_bitch

Afleck výborne zrežíroval, a výborne zahral. Spolu so svojou partičkou sa postaral o dostatok akcie, a celkovo o zaujímavý príbeh. Rebeca Hall a jej v podstate tajný "vzťah" s Affleckom(Dougom) je zas ako čerešnička na torte, ktorá spríjemňuje temnú stránku Douga. Po dlhom čase niečo, od čoho som nemal chuť v prostriedku odísť, alebo to vypnúť. Pekný nadpriemer. 4* ()

Mashak

Slovy klasika: "No, bylo to hezký, ale že bych to musel vidět dvakrát..." Vcelku uspokojivá žánrovka se spoustou zajímavých myšlenek, které mi však občas přišly nedotažené. Nechci si hrát na nějakého odborníka, takže to shrnu. Skvělý start, velký potenciál, zpomalení, konec. ()

foundation

Nakoniec môže byť. Affleck z toho príbehu vyždímal všetko čo sa dalo a urobil to tak že aj cez ten jasný a predvídateľný dej smerujúci ku ešte jasnejšiemu a dosť klišé koncu to dokáže zaujať. Akcia, rýchle scény a adrenalín to moc takisto Benovi nejde ale ono to aj vyzeralo že si je toho zrejme vedomý. Na druhej strane zasa hercov, tých si on vie postrážil parádne. Navyše on sám zahral podľa mňa ten svoj lepší štandard. A tak je z toho nakoniec dobrá realisticky zrežírovaná krimi ktorá neponúkne nič ,,nové,, ale to ,,staré,, drží pevne v rukách. O 15 minút kratšia stopáž by určite nezaškodil.a 150 minútová SE by bola s najväčšou pravdepodobnosťou s hodnotením nižšie. Nech ma niekto opraví ak sa mýlim. Je to niekde medzi 3 a 4 ale prikloním sa vyššie. 75 percent. ()

bjukenenen

Ukecané, mooooc ukecané, Affleck si dává moc prostoru a kvůli tomu se nedostává na ostatní. Na druhou stranu pěkně zvládnuté akční scény, takže takový průměrný průměr. ()

cogi

Tři nebo čtyři hvězdičky? ...popravdě sama nevím, jestli se mi takový styl režírování líbí, ... spíš na mě působí znudeně. Kdyby Město bylo natočeno víc akčněji, nezlobila bych se ()

truby

Není to nic originálního ani nijak hlubokého, velmi dobře natočený thiller. Ben Affleck tady ukázal, že se zřejmě mezi režiséry neztratí. ()

Hulk Hogan

Nějak jsem nepochopil to všeobecný nadšení ohledně tohohle filmu. Podobnej příběh už jsem viděl několikrát, takže nic novýho. Taky to bylo neskutečně zdlouhavý a ty dvě hodiny času mi fakt připadaly nekonečný. Konec rovněž předvídatelnej, prostě průměrnej film. ()

Shona

Podobnost s Heatem čistě náhodná :) Kus poctivé filmařiny a já držím Benovi palce, ať si jde dál svou cestou. Víc režírovat, míň hrát a raději obsazovat do rolí mladšího bráchu. V budoucnosti by jsme se pak mohli dočkat velkých věcí. ()

studo

Extended verzia utiekla ako voda, predvídateľné to bolo ako telenovely na markíze no zrežírované to bolo na jedničku. Herci boli dobrí (Renner a Lively vyčnievali) postavy boli však strašne ploché, nikomu sa nedalo držať palce a preto bol koniec mierne nezaujímavý, o tom kto zomrie ste vedeli po prvej polhodine filmu. V záplave komédií a comiksov je to však príjemné osvieženie. ()

XR

Čo film podľa mňa mal: dobrú atmosféru, čarovnú Jeremy Renner, Jeremy Renner vhodného pre svoju postavu. Čo film nemal: logicky dej. Občas sa mi zdalo, že pozerám science fiction. ()

cerbygerby

Tak tenhle film mě zajímal už jen z toho důvodu že tam hrál i režíroval Ben Affleck.. a docela se mu to povedlo, jak scénář tak i jeho role... Pěkná akce, dobré obsazení... u mě kvalitní 4* ()

ex.it

Začínám mít pocit, že by byl z Bena Afflecka výborný režisér, kdyby se za kameru stavěl častěji. Další povedený snímek, i když předchozí Gone, baby, gone na mě udělal mnohem větší dojem. Tady je zase více akce a jak píše KevSpa, je to film, který si člověk pustí znovu, zatímco onen předchozí už si znovu asi jen tak nepustím. ()

bararich8

Ne, že by mě to nějak hluboce dostalo/dojalo, ale příběh nebyl úplně standardní a herci dělali seč mohli a tak to má být. Jen mi to občas připomínalo klasické americké seriálové krimi, prostě by to chtělo "hezčí" kabátek. Každopádně jako celek super a určitě doporučuji. 4* ()

jacko

filmove a rezijne opet (prekvapive?) velmi dobre, skoda ale, ze si do hlavni role vybral tentokrat ben bena, ktery na to po herecke strance bohuzel nema, a je tu nejvetsi slabinou; videl jsem extended verzi a porad bylo prijemne stravitelne, vyborne akcni sceny (on uz zacatek se skvele naplanovanym prepadenim banky je pro me zanrova pecka) stridane pomalymi dialogovymi (tam to obcas zabolelo, ale plusem urcite pritomnost Johna Hamma a Jeremy Rennera) ()

dandislav1991

Luxusní podívaná, akční scény se fakt povedly a příběh byl taky dobrej, jen mi trošku vadila ta rovina, kdy vlastně klaďas je shodou okolností donucen dělat voloviny, tohle je prostě ohrané. ()

Jak to vypadá s novým Batmanem?

Jak to vypadá s novým Batmanem?

03.01.2017

Kdo si vyšlápne na Batmana?

Kdo si vyšlápne na Batmana?

09.09.2016

Sólový film s Batmanem stále nemá datum premiéry. Ben Affleck ho zřejmě dodá v roce 2018 nebo 2019, už teď ale známe alespoň záporáka. Čeká nás návrat Jokera nebo Deadshota ze Sebevražedného oddílu?… (více)

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby