Funny or Die uvádí... (TV seriál)

Funny or Die Presents...

Komedie

USA, 2010, 22x25 min

Rich Fulcher, Rob Huebel, Paul Scheer, Maya Rudolph, Kevin Grevioux, Malin Åkerman, Rachael Harris, Ed Helms, Thomas Lennon, Kate Walsh, Will Ferrell, Fred Willard, David Koechner, David Spade, Matt Lucas, Rob Riggle, Steve Little, Dale Dickey, Derek Waters, Maxim Knight, Christine Scott Bennett, Lou Wagner, Tim Heidecker, Eric Wareheim, Elijah Wood, David 'Shark' Fralick, Toši Toda, Ben Stiller, Jake Johnson, Robert Ben Garant, Zooey Deschanel, A.J. Culp, Creed Bratton, Lennon Parham, Zach Woods, Matt Walsh, Peter Jason, Retta, Steve Berg, Andrea Savage, Jimmie Walker, Kristen Wiig, Alison Becker, Clint Culp, Ron Roggé, Sergio Calderón, Andrew Feltenstein, John Nau, Stacey Oristano, Brooke Shields, Maria Menounos, Brian Huskey, Bob Odenkirk, Eric Edelstein, Brennan Bailey, Kenneth Choi, Nate Lang, Matthew Solomon, Terrell Ransom Jr., Jake Szymanski, Thomas Middleditch, Natasha Leggero, Dave Silva, Richard Riehle, Elicia Perkins, Marlon Young, Anne Gregory, Molly Jackson, Wayne Grace, Branden Anthony Bayless, Eric Shani, Brian T. Finney, Nadia Dajani, Deepak Chopra, Brian Petsos, Brett Gelman, Jermaine Fowler, Matthew Glave, Maray Ayres, Ryan Scott Warren, Joe Nunez, Eugene Cordero, Laura Jacobs, Christopher Cantwell, Jerry Minor, Alyssa Julya Smith, Mitch Magee, David Neher, Katie Malia, Antonia Romeo, Chris Parnell, Marc Evan Jackson, Steve Tom, Andy Paley, Josh H. Etting, Lyne Odums, Will Carsola
  • stephano

nemůžu si pomoct ale jestli tohle je humor tak to sme na tom asi hodně špatně. Jedna trapárna střídá ještě větší. Mě je spíš líto toho, že na takovejhle pořad se peníze seženou, ale na vtipnyho scénaristu už ne. Nezasmál sem se ani jednou a po 7 dílu už na to koukat nechci, protože mě to vysloveně vadí.(26.12.2011)

Funny or Die je prostě nářez. Nekompromisní humor,který tady dlouho nebyl a také nám dost chyběl!!!(1.11.2011)