Tomulka

Skyline je pro mně rozhodně sklamání. Očekávání mé bylo zase někde jinde než skutečnost. Třepavá kamera nedodává na věrohodnosti, el mně zase ruší. Herci jsou zmatení a běhají sem tam, aby se vůbec něco dělo. Začátek kdy se něco odehraje a pka se vrátíme zpět , abychom se k tomu okamžiku dostali zas je o ničem holá zbytečnost. Napětí žádné, motivace mimozemšťanů žádná co se vůbec v tom filmu dělo mám pocit jako bych ten film vůbec neviděl. Jediné co mi uvízlo v hlavě je modré světlo a to je vše a to je na zážitek z filmu velmi málo. Za efekty dávám dvě hvězdy ty se myslím povedli slušně. ()

Marnotrat

Fortelné sci-fi, namyslím si že by se jednalo o vyložený brak.Uznávám že herecké výkony byly slabší ale jinak jsem se slušně bavil. Oceňuji snahu o originalitu a emzácké potvůrky se mi líbili. Škoda že nepřišlo něco co by diváka opravdu chytlo za koule a vše se točilo jen kolem zaláskované dvojce. Více akce by určitě neuškodilo a hudba byla také bezduchá a člověk si jí vlastně ani nevšiml. Čím si mě film získal byli záběry leteckého útoku, F-117 a 22 jsem po boku ještě neviděl a tady mě to učarovalo. Záběry byli dynamické efektní už kvůli nim je mé hodnocení nadprůměrné. A pokud bude pokračování, mohlo by být zajímavé a rád se na něj podívám. ()

Georginek

Nechapu, proc ma tenhle film tak spatny hodnoceni. Jak muze mit Cloverfield 80% a tohle jen 45%? Cloverfield byla absolutni blbost, nic tam nebylo videt, roztresena kamera + dalsich jemu podobnych filmu. Konecne nekdo udelal slusny Sci-fi, kde neni jen tma, a kde jsou krasne videt mimozemstani + super efekty. NECHAL SEM SE NAPALIT hodnocenim.... Jak muze mit treba Fontana, Sedm, Zaklety v case, Donnie Darko cervenou a tohle tak malo. Filmy, co jsem zminoval byli maximalne na 1* a jen ze slusnosti jsem Donnie Darkovi nedal odpad, protoze by se zaradil mezi Twilight. Obcas mi zdejsi hodnoceni prijde docela neobjektivni... ()

hiroito

Co člověk to názor na tento film. Mě se to docela líbilo, manželka nudou usínala a říkala, že by to už v půlce vypnula. Tak nevím, ale pro mě to ztráta času nebyla:-) ()

pavont

Popravde u urcitych zanroch je tunajsie hodnotenie uplne mimo a bohuzial je to aj tento pripad. Rozhodne sa jedna o kvalitne sci - fi akcne becko s kvalitnym dejom a aj trikmi. Tuna spominana nuda a hlupost mi ostala skryta. Asi som videl iny film. Pre mna rozhodne palec hore a nadpriemer. Pre fanusikov zanru povinnost. ()

dwarwen

Těšil jsem se na pořádné efekty v ohraném tématu a moc jsem neočekával, ale Skyline byl pro mě i tak jedno z největších zklamání roku. Jednoduše se to dá popsat jako nelogické a ten konec... ()

schindler

Bože, to zas byla volovina!!! Celou dobu jsem si říkal, že by to na ty 3 hvězdy mohlo stačit, ale poslední věta celého filmu ,,Jarrode" mě fakt dostala do kolen a přesvědčila o tom, že zde to bude jasný podprůměr. Film drží nad vodou efekty, které nebyly až tak nejhorší, ale v dnešní době už nijak ohromující a taky to, že se pořád něco děje. Jinak děj je prosťounký jak jen může být, žadný zvrat se nekoná, vše poklidně proplouvá v ultrabéčkových vodách. Postavy jsou tady je proto, aby postupně jeden po druhým ubývaly a během toho plácaly nějaké ty nesmysly. Škoda, nějaký potenciál to mělo, ale chce to, aby si scénárista v klidu sedl a pokusil se přijít na to jak by mohl diváky nějak ohromit. V tomto případě se pouze opakuje to, co už všichni tisíckrát viděli. ()

Natar

Film převážně pro skalní příznivce žánru SCI-FI! Chápu rozporuplná hodnocení zdejších přispěvatelů. Podobných filmů bylo z hlediska běžného diváka natočeno mraky a tenhle podle mého názoru může zaujmout hlavně scifistické fajnšmekry. Dle komentářů je jednou ze zásadních otázek, zda hlavní postavy jednali debilně dle špatného scénáře, nebo realisticky debilně – dle mých zkušeností s chováním lidí v krizových situacích se chovali naprosto přirozeně debilně. Film má spád, skvělé triky a hustej konec. Dvojka by mohla být super. Jo a ty levitující chobotničky nebyly z Matrixu, jak vtipně píše verbal, ale z kultovní videohry Crysis – byl jsem nadšený, že je vidím ve filmu a za to ta čtvrtá hvězdička. ()

teseth

Nechápu to špatné ohodnocení, ale to už je u mě versus hodnocení ČSFD pravidlem. Film sice byl vykrádačka hromady jiných filmů, ale nebylo to tak špatné. Efektiy povedené, herecké výkony nebyly vůbec špatné a děj měl vcelku spád. Výbavička mimozemské civilizace mě nadchla. Ten pohled na vesmírné lodě nad městem je fakt povedenej!!! ()

chaosteory

Další zajímavý snímek na téma popeláři a jejich těžká práce. V tomto díle se setkáváme s vesmírnou partou, která nejprve provede náhodný sběr a z vyhodnocených výsledků usuzuje, že hnus a bordel obydlující Zemi se musí vycucnout. Tady se ukazuje, jak daleko je v zahraničí recyklace. Obrovské hovnocucy odolávající jaderným bombám s vlastní ochrankou, malé skupinky šmejdící v každém koutu a velcí terénní pracovníci s teleskopickými lapači. Rozebrání a vytřídění sběru je samozřejmostí. Jestli vás zrovna neberou odpadky, berte film jako odpověď na otázku, jak by vypadal výplach ze scifi za posledních 20 let. Jediné co mi Skyline nepřipoměl bylo asi AvP (protože to bratři Strausprdi dojebli minule), jinak tu je vše. Giga emzáci s dramatickým příletem-Indpd day, paběrkování lidí-WoW, renplikace lidí-District 9 a najdete podobu se Zastavením Země ba dokonce vypůjčený motiv z Face Off. I přes honění nedostatků musím přiznat, že Skyline není špatný, zklame dýchavičnost děje nebo pitomé postavy, naopak potěší závěr a vizuální stránka. Za mě rozhodně zdařilejší než Světová invaze a podařený reparát režisérů. ()

AnimalMother odpad!

Totální amatérský sranec jak obsahem tak zpracováním. Takový humus sem už dlouho neviděl. Nikdy nepochopim že takovéto "filmy" jdou do kin. ()

Mukade

pravdepodobne ďaleko zaujímavejšie bolo si prečítať tu komentáre plné "pozitívnych" zážitkov z tohto filmu, hehe, ako ho zhliadnuť, k čomu som sa radšej neodhodlal :)...............update: no ,nakoniec som to predsa len zhliadol a keďže som nečakal veľa a mal som dobrý bdrip, tak na tých 80% to asi aj bude, záver bol zaujímavý :) ()

hrabě_olaf

tyyy jooo, to byla blbost, ...a ten konec, jak konvertoval na víru svatou... no to je mazec. varování pro ET- nežerte zamilovaný mozky... ()

Rain

Uznavam, ze sa stotoznujem s poslednou vetou obsahu filmu ,,Život, jak ho známe, nenávratně končí…,, a preto musim dat tu zasranu hviezdu, lebo som si vedomi toho, ze ma nepriamo varovali pred tym, coho budem svedkom. Len skoda, ze toto skryte posolstvo som neodhalil predtym ako som stlacil ,,play,, ()

XTrader

Celkem ucházející film se špičkovými efekty, pořád se však držel dějově i zpracováním na povrchnější úrovni a hlubšího dojmu jsem se nedočkal, proto 3* ()