Patr1k

Vizuálne nápadité sci-fi B-čko (za ten rozpočet super) so zaujímavým koncom (práve vtedy to začína byť zaujímavé - dobrá predloha pre počítačovú hru inak), samozrejme logika konania postáv zodpovedá filmovému scenáru čo je na škodu, takisto hudba mohla byť lepšia (celý film je podmazaný vážnymi tónmi a nakoniec dajú cool song), herci priemer, vzhľadom k stopáži sa človek nudiť nebude si myslím ()

Zeddi

Sice napínavé, ale velmi krátké. Je to takové celé nedodělané. Navíc celkem omleté téma. Kdyby si s tím dali hoši trochu více práce výsledek by byl o poznání lepší. ()

jaqubko

Začnem tým že tento film je naprostá povinnosť pre všetkých fanúšikov sci-fi.Takisto som plánoval napísat trochu iný komentár ale úlpne vo všetkom súhlasím s komentárom užívateľa kingik, tak prečo sa opakovať?.Ani nechápem prečo má byt tento film béčko.Efekty pred akými sa môže skryť ledajaké áčko.Herci povedení,vôbec mi tu nechýbalo známe meno.A koniec?? ten mi proste vyrazil dych....nápad za 100 bodov, prijal by som aj dvojku.Dej tu prakticky neni ale pri ktorej scifi invázií mimozemštanov je??Navyše jeho absencia bola úplne vyvážená skvelými nápadmi. A top bola u mna prvá scéna s armádnymi stíhačkami-s takou sa nemôžu popíšit ani tie najlepšie vojnové filmy. ()

ZAUME

Takové slabší sci-fi, kterému od začátku chyběl pořádný nájezd. Nápad neoplýval moc originálnosti, ale efekty nakonec vyhrotily konečný počet hvězd na 3. ()

benqsiemens

Můj dojem z tohoto filmu neni nijak přehnaně vynikající, ale musím říci, že zde je podle mě jasný důkaz, že i s minimem peněz, se dá zahrát celkem solidní muzika. I když to herecky celkem haprovalo, někteří mi zde moc neseděli, a i přes ten scénáristicky debilní konec se mi to líbilo. Nejspíš nějakej slabší odvar toho, co se má v březnu dít v Los Angeles :-) ()

Scaevola

Banda nesympatických pařanů bojuje o život v luxusních kulisách LA. Naštěstí je to krátké a scénář s plytkými dialogy rychle odsýpá, takže se díky množství vetřelců nestačíte nudit. Zbývají jen pěkné triky a příjemný pocit z toho, že tvůrci jednou za čas vypustili nudný happy-end, i když zřejmě věřili v pokračování. ()

RomaS

Vím, že nemůžu hodnotit objektivně kvůli oblibě tohoto žánru, ale přesto si myslím, že tento film si takové hodnocení nezaslouží. Nenašel jsem tu jedinou věc, která by mi vyloženě vadila. Když jsem se navíc dozvěděl co takový film stál zlaťáků, tak se spíš jen můžu divit kolik muziky se dá udělat za takové "drobné". ()

Ghostcz

Musím se rovněž přidat s kladným hodnocením :) Filmek příjemně utíkal, efekty byly také pěkné a příběh ........ dnes se dá vymyslet už jen málo věcí, které ještě nikde nebyly. Bohužel pro tento filmek to neplatí :) Ale i tak je to solidní podívaná :) Tedy pro lidičky, kterým se líbilo AVP 2, těm se bude líbit i Skyline :) Já k ním patřím :D :D Mě filmek bavil :) ()

Vala

No nejdřív mě to nadchlo,ale postupem času mé nadšení opadlo.Pořád to někam směřovalo,člověk čekal co se z toho vyvrbí a najednou šlus a konec,žádné vysvětlení zápletky prostě nic.To si myslím,že filmu dost ublížilo. ()

bezdiakritiky

aha. tak mechanický ufoni se dělají tak, že prošmejdíte filmové rekvizitárny a fundusy.... půjčili si toho hodně (od matrixu po světovou invazi a černej inkoust z districtu) Giger to nesmí vidět, takovou ********* ******** by nepřežil. jinak teda musím přiznat, že jsem nic horšího dlouho neviděla. a nudné je to bohužel taky. napínavá hudba nezachrání ani herecké výkony ani nevystavěné "zvraty" v "ději" ani prostě nic......slovy hlavní postavy: "nic tam nevidím" - ale posledních pět minut filmu docela ušlo. vlastně bylo dost slušných. tak třeba příště.. ()

awastrman

3 hvězdičky za opravdu velice ujetý konec, aneb logika v tomto filmu asi je až na posledním místě, jinak si nedokážu vysvětlit zápletku o emzácích, co namísto toho aby si podrobili naší zemi a nebo vyčerpali přírodní zdroje naší Země, tak nás vysávají aby nám pak pěkně vybrali mozek spolu s míchou a dodali nás do jejich těl :-D mno kdo tohle vymýšlel :-D ale závěr a efekty s tak malým rozpočtem mě mile překvapili i proto 60% ()

veverysiak odpad!

Existuje niekoľko možností, chlapom z predimenzovaného množstva fetu načisto zanieslo potrubia, alebo vyhlásili medzistrediskovú súťaž o výmyselníka najkolosálnejšej kreposti, alebo produkcia oslovila veselú partiu jedenásťročných začínajúcich adolescentov s úlohou natočiť film na tému "Invázia emzákov na LA", tak či onak sme še pobaviľi a dúfame, že zase dlho neuvidíme omylom podobnú xujovinu. ()

jopal

Film, ktory nenudil, sem tam nahneval, ale hlavne ma udrzial neustale v pozornosti, s velmi slusne prepracovanymi trikmi a akcnymi scenami. Nedotiahnuty koniec... ()