Reklama

Reklama

Gravitace

  • USA Gravity (více)
Trailer 2

Jednoho dne vyšle NASA na oběžnou dráhu planety Země raketoplán Explorer. Cílem mise je instalovat do Hubbleova teleskopu nové systémy. Velitelem výpravy je zkušený veterán Matt Kowalski, který má nalétáno asi dvacet let a toto měla být jeho poslední mise před odchodem na odpočinek. Další členkou posádky je cílevědomá doktorka, ale nepříliš zkušená astronautka Ryan Stoneová. Během výstupu do volného prostoru se ale stane nečekaná katastrofa. Posádka se díky neuvážlivému odstřelu porouchaného ruského satelitu dostane do roje trosek. Ten zničí raketoplán a přeruší jeho spojení s pozemským řídícím střediskem. Oba astronauti se ocitají sami ve vesmíru, odkázáni jeden na druhého. Nesourodá dvojice pluje nekonečnou temnou prázdnotou a snaží se dostat k nejbližší ruské vesmírné stanici Sojuz. Kyslík jim pomalu dochází a oni zoufale a z posledních sil bojují o svou záchranu. (TV Nova)

(více)

Diskuze

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

Šimpy

:-)) a kdyby ty scénáře měli opačně, hysterčil by Cloony a Sandra by byla nad věcí a v pohodě, tak bys do komentu napsal co? :-))

na příspěvěk reagoval SICK_BREED, Šimpy

SICK_BREED

SICK_BREED (hodnocení, recenze)

Helo

Pseudofylosoficky? Ty napíšeš sračku která nedává smysl, respektive říká něco jiného než si očividně chtěl říct a já jsem pseudofylosof protože na to poukážu? To dává ještě menší smysl. Smysl dává to, že se snazíš zapůsobit rádoby inteligentním stanoviskem a nejseš ho schopen ani normálně formulovat.

na příspěvěk reagoval Helo

Šimpy

Šimpy (hodnocení, recenze)

Ainy

Básník tím chtěl říci, že takhle na něj působilo poselství filmu...tohle jsem tam přečetl, nikoliv, že s tím souhlasím ;-) Clooney je frajer, který si zachová chladnou hlavu i v okamžiku, kdy je mu jasné, že asi chcípne, zatímco Sandra v okamžiku prvního nešvaru propadne panice a hysterismu ;-)

na příspěvěk reagoval Ainy

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

Helo

po zhlédnutí jsem si Gravitaci dala do své top desítky. Moc bych si přála vidět ji ještě jednou na velkém plátně :-)

na příspěvěk reagoval Helo

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

Šimpy

Šimpy!? :-)) potřebuji vysvětlit:

1. Zaprvé, ženská do vesmíru nepatří! - co tím jako chtěl básník říct?

2. Zadruhé, nepatří do žádné krizové situace! Stejně vše nakonec musí zachránit chlap - co tím chtěl básník říct?? :-))

na příspěvěk reagoval Šimpy

Šimpy

Šimpy (hodnocení, recenze)

Beckett51

Chápu, taky jsem měl podobné problémy...ve škole, při akcích před lidma, když jsem dělal v divadle atd., ale vypěstoval jsem si slušnou odolnost a stres v takových situacích zvládám skvěle, důležitý je zachovat klid a přemýšlet...a to se dá naučit a věřim tomu, že NASA při výcviku na tohle fakt dává důraz ;-)

na příspěvěk reagoval Beckett51

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

Šimpy

Já když se učím na zkoušení tak doma to dávám na 99% a jakmile dostanu papír z otázkama tak absolutně netuším a přitom jsem se to den předtím učil a uměl to. Řekl bych že to bude podobnej princip. :)))

na příspěvěk reagoval Šimpy

Šimpy

Šimpy (hodnocení, recenze)

Beckett51

Když to vidíš takhle, dobrej argument, jenže třeba Clooney se chová jako profík, zatímco ona ne...ale fajn, je služebně starší, jenže ona vůbec chvílema netuší ;-)

na příspěvěk reagoval Beckett51

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

Helo

já tomu dala 10 hvězd z pěti, mi to nemusíš povídat ;-)

 

Šimpy, ty umpalumpe, co se Ti na tom nelíbilo, aha? ;-))

na příspěvěk reagoval Šimpy, Helo

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

Šimpy

Ano, je ale něco jiného simulování stresových situací a potom když nastanou doopravdy. To máš jak se střelbou. Když se policajti učí střílet do terčů, je to něco úplně jinýho, než když mají potom najedou střílet do člověka.

na příspěvěk reagoval Šimpy

Šimpy

Šimpy (hodnocení, recenze)

Ainy

Nojo :-D Ale jak říkám, u Cuarona mě to mrzí, Helianto mě fčera málem ukamenovala, že Comebacku jsem dal jen 3* :-D

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Ainy

Tak zase by bylo divný, kdyby se celou dobu tvářila jako robot, takhle aspoň měla nějakou lidskou stránku. Prostě to psychicky nezvládla, no... se stává :) Já jsem na tom byl v kině na 3D a už od první scény jsem tam v tom vesmíru byl s ní :)

na příspěvěk reagoval Ainy

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Ainy

Jak plachtili k ISS a zůstali tam viset na laně a Clooney se musel odpojit, aby neodtáhl Sandru s sebou. Přitom byli ve stavu beztíže, takže se podle mě odpojovat už nemusel, protože tam nebylo nic, co by ho táhlo pryč.

Šimpy

Šimpy (hodnocení, recenze)

Helo

Jasný, nikomu nevnucuju svůjnázor, ale nemohlo mě to vtáhnout, když se hlavní hrdinka, která by měla za sebou mít astro výcvik včetně zvládání stresových situací a pod., chová většinu filmu jako retard ;-)

na příspěvěk reagoval Ainy, Beckett51

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Je sice pravda, že to  nebyl scénaristickej majstrštyk a pár blbinek tam bylo, ale zase to nebylo tak hrozný, jak by se z vašich řečí mohlo zdát. Vlastně snad jako největší do očí bijící blbost mě naštvalo to, jak visel na tom laně a musel se pustit, tam jim ta fyzika zřejmě trošku ulítla. Jinak s tím nemám problém. A není to jen vizuál, ale i zvuk, hudba, (ne)střih a celkový vtáhnutí do vakua.

na příspěvěk reagoval Ainy, Šimpy

Šimpy

Šimpy (hodnocení, recenze)

Tyckin

V tomhle naprosto souhlasim, taky nemám zrovna nejmenší bednu, a proti vizuálu nemůžu říct ani slovo, ale krásný vizuál přece nemůže bejt to hlavní u filmu, kde se všichni chovaj jak po lobotomii? Povrchní vzhled u filmu vážně nehledám a ano, Cuarón je můj favorit, ale tady jsem byl vážně zklamán...

Tyckin

Tyckin (hodnocení, recenze)

dragon94

Nová 127cm plazma není teda noťas, to jen na okraj :-)  Třeba mne ukamenujte, ale u mnoha nelogických scén a hloupých řečí jsem se mlátil do čela se slovy "to si už snad dělají pr*el", slušná vizuální stránka a známá herečka mi fakt nestačí...

na příspěvěk reagoval Beckett51, Šimpy, Mukade

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

SICK_BREED

Pokud se v tom nebudeš pseudofilosoficky šťourat, tak ne. Ale vzhledem k tomu, co předvádíš na SW7, tak si ani nedělám naději, že jsi toho schopen.

na příspěvěk reagoval SICK_BREED

SICK_BREED

SICK_BREED (hodnocení, recenze)

Helo

Co si to vlastně řekl? Že film je takový jaký je a pokud tohle vezmu v úvahu, dostanu to co očekávám a chci? Takhle stručně řečeno to zní minimálně nepravdivě ne?

na příspěvěk reagoval Beckett51, Helo

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Duncan66

Ten film je přesně o tom, o čem bejt měl a kdo to chápe, tak dostal přesně to, co od filmu očekával a chtěl. A kdo to nechápe, tak má hold a smůlu.

na příspěvěk reagoval SICK_BREED

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

dragon94 , Helo , Beckett51

aneb souhlasime s tebou, ze ten film je v podstate totalne o nicem a krome toho, ze je to audiovizualni reklama na IMAX nema nic, co by se mu dalo pricist k dobru. Jsem rad, ze i fanatici obac umi priznat, jak to v realu skutecne je :D

na příspěvěk reagoval Beckett51, Helo

Související novinky

Syn Alfonsa Cuaróna natočí komiksárnu pro Sony

Syn Alfonsa Cuaróna natočí komiksárnu pro Sony

05.10.2022

Jonás Cuarón, scenárista, režisér a taky syn slavného Alfonsa Cuaróna (Potomci lidí, Roma) dostal na starosti chystaný komiksový spin-off Spider-Mana El Muerto. Cuarón mladší má za sebou zatím jen… (více)

Venom je rekordní

Venom je rekordní

07.10.2018

Přestože kritici mají z nového komiksového filmu Venom s Tomem Hardym (Dunkirk) v hlavní roli spíše smíšené pocity, snímek sám o sobě v kinech překvapil. Za víkend si totiž z amerických kin odnesl 80… (více)

Na Filmovém víkendu ČSFD rozdáme 1000 plakátů!

Na Filmovém víkendu ČSFD rozdáme 1000 plakátů!

01.08.2017

Na šestém ročníku setkání filmových fanoušků již tento víkend nejen, že poběží největší filmové pecky roku jako Dunkirk, Strážci Galaxie Vol. 2 nebo sexy novinka Atomic Blonde, ale taky se bude… (více)

Cuarón mladší oživí Zorra

Cuarón mladší oživí Zorra

05.02.2016

Jonás Cuarón sepsal se svým otcem Gravitaci a režíroval spřízněný kraťas Aningaaq. Loni pak vyslal do kin svůj celovečerní debut Desierto, který se líbil minimálně produkčním společnostem Lantica… (více)

Reklama

Reklama