dainio

Jsem naprosto spokojen. Velká promo-reklama na tuto talentovou show, se osvědčila a úvodní díl "Česko Slovensko má talent" se nadmíru vydařil. Vůbec jsem se nenudil, to jako doslova. Vtipní a příjemní moderátoři (trapný Leoš Mareš jim nešahá ani po kotníky), dobře vybraná porota a hodně zajímavý účastníci castingů. Navíc se musí nechat, že TV Prima si koupila licencovaný produkt, to značí, že jistý pohár kvality je ta tam. Kam se hrabe Nova s trapnou "Talentmánií", která ukazuje provařené tváře Mareše, Banášové a Habery. Komu čest, tomu čest. Prima to dokázala. A to je super ! Má to prostě šťávu a já jsem nucen se dívat dál !!! ()

candy_daze

Sympatická porota i moderátoři. Nejedná se o tak nechutnou a trapnou šarádu, jako v Talentmanii.Neříkám, že jsem jeden z lidí, co by seděli u bedny a sledovali každý díl. Ale ve výsledku je mi to stokrát milejší, než Talentmania ()

cerbygerby

I přesto že jsem byl v neděli v práci... nedalo mi to a na netu jsem si našel obě podoby talentů a musím říct, že mě tedy o dost víc zaujala prima která je přesnou kopii Británie má talent.. nova mi přišla taková divná, i když než to vše začalo, říkal jsem si že nova bude jasná jednička.Ale teď vím že v neděli budu koukat na primu. ()

mardun

jak jiz vite ziji dlouhodobe v zahranici , ale mam moznost sledovat cs tv pres net www.onlinetv1.net kterou si platim . Mel jsem moznost shlednout i prvni dil souteze a musim rict ze se to Prime dost ppovedlo a ma to uroven . Pak jsem si pustil talentmanii a to je neco naprosto zoufaleho. Nic tak odpornyho jsem dlouho nevidel , jeste ze se na tom servru muzete divat ze zaznamu a tak si to muzu posunot dopredu a nedivat se na porad cely , protoze to bych asi nezvladnul. Takze si uz napriste usetrim cas a budu si poustet jen CS ma Talent, protoze Prima Ma talent . Ja se jen divim ze Novu jeste nikdo nezaluje za plagiatorstvi. ()

Blaogranas

Nikdy bych neřekl, že rozdíl mezi napodobeninou (Talentmánie) a originálem může být tak alarmující. Tento původně britský koncept válcuje svého nováckého soupeře na všech frontách - od poroty, přes moderátora, hlasování, scény a v podstatě všeho. Těžko hodnotit vystupující, to televize neovlivní, ale vše ostatní je na velice slušně zábavné úrovni. ()

Spiz

Skvělý výběr moderátorů, ale nad porotou bych trochu zapřemejšlel. Ale pořád tento pořad občas pobaví. ()

UniqueNett

Konečně pořádná talentová soutěž. Sympatičtí moderátoři, vtipný Kraus, emoční Bílá a objektivní Slávik. Dobrý. ()

Stíba

Když jsem přepínal z novácké Talentmanie na Česko-Slovensko má talent, můj optimismus byl takřka na dně ale ono se z toho vyklubalo něco úplně jiného než u konkurence. Spousta zajímavých vystoupení s velmi malou přítomností trapnosti a vtíravosti. Takhle nějak to má vypadat. ()

frbulka

Po shlédnutí otřesné konkurence na tv nova jsem byla docela mile překvapena...jak porotou, tak moderátory. Hvězdičkové ohodnocení si nechám ale až na později... ()

horovska

Tenhle typ pořadů mne zajímá, nikoli pro šou, ale především s radostí a zvědavostí čekám na opravdové talentované lidičky. A dvojice moderátorů je příjemně uvolněná a chvílemi i vtipná, Jan Kraus je miláček... Dobrý, těším se. I když, čtyři díly castingu jsou už pryč a vím, že i v superstár to bylo to nejzajímavější. Pak už je to opravdu jen hra a to už mne tak nebaví. Uvidíme... ()

Jajar

Prima nakopává Novu již podruhé (Pohlreich vs. Babica) v tomhle roce absolutně neskutečným způsobem do zadku a já si myslím, že stojíme u historické chvíle, kdy dlouhodobou number one komerčních televizí v Čechách čeká zasloužený odchod do penze. Nova potřebuje rychlou resuscitaci, jinak brzo zhebne. ()

Torgal

Nečakane vydarená show, pre ktorú je porovnávanie s konkurenčnou Talentmániou urážkou. Produkčné kvality sú vysokej úrovni, výber moderátorov aj poroty nemohol byť lepší a aj nadaných talentov bol dostatok. 7+/10 ()

skot11 odpad!

Už ne, prosím ne. Za poslední roky jsem vytvořil alergii na všechny pořady co mají v názvu " Česko Slovesko" ()

emdvojka

Show plná talentov aj netalentov ukazujúca trápne aj podarené vystúpenia protagonistov, ktorí v nedeľu večer ponúkajú zábavu, ktorá občas povedzme si spadá do kategórie 3 hviezd. Avšak za Pyca a Prachaře, ktorí tomuto všetkému divadlu dodávajú profi image, jedna hviezda naviac... ()

Hovado

U nás stále mnohdy nedoceněná show, která má skvělý produkční tým. A show má světový lesk. Jen to mnohdy ,,zabijou" někteří talenti... ()