Paranormal Activity 3

• USA Paranormal Activity 3 (více)

I kvůli maximálnímu požitku z filmu zůstává jeho příběh úzkostlivě střežen. Prozradit lze snad jen to, že v něm znovu vystupují hrdinky předchozích dvou dílů, paranormálními aktivitami pronásledované sestry Katie a Kristi, s nimiž se vrátíme ke kořenům zla, do časů jejich dětství, kdy se rády vzájemně strašily a hrály si na vyvolávání duchů, až se jim to jako bumerang začalo vracet. Připravte se na intenzivní filmový zážitek, který nenechá nikoho chladným. Snad kromě hrdinů filmu, kteří se s paranormálními aktivitami setkají na vlastní kůži. Vy ostatní toto setkání možná přežijete. (Bontonfilm)

dentalux

Neviem ci som mal zly den alebo co ale nejak ma to neoslovilo a je iste, ze ma to najmenej pobavilo a postrasilo z celej trilogie a najviac som sa pocas sledovania filmu zlakol toho, ze mi v kupelni z nicoho nic padla tycka aj so zavesom a tak som potom asi 5 minut riesil tuto abnormal activitu ... potesil ma krasny zaver, takto napravit chrbticu ale s mierne destrukcnym efektom by som potreboval aj ja...bohuzial 2 hviezdicky:-) ()

1990Jirik

Jakože první díl byl super tak druhým a třetím to opravdu už přehnali.. U prvního Paranormal Acitvity jsem se bál, opravdu bál nehledě na to že styl Homemade natáčení a dojmu jakoby to režíroval sám život mě vždy děsil.. Jenže osudovou chybou číslo jedna pro tuto ságu je to že zkrátka první díl nasadil podle mého laťku příliš vysoko a tak vedle něho hodnotím zbylé dvě pokračování hůř a hůř.. Trojka byla pouze kopií dvojky kde se dělo to samé, závěr pokaždé stejný a zbytečné natahování filmu až na neuvěřitelných 84 minut kdy akci tvoří zhruba 10 minut a to poznamenávám akci kdy místo děsu se dostavil opačný efekt a já se smál až sem se za břicho popadal jelikož scary scény byli prostě dementní ba přímo vtipnééé!! Bože jakože u prvního dílu jsem byl nadšený u druhého zklamaný tak u třetího suveréně pláču!!!! jednu hvězdičku dávám pouze za scénu s Bloody Mary. ()

gustaw

Ach jo! já vím že to tam patří ale neustálé posouvání kamery sem a tam a zase sem a zase tam mě přinutilo si film pustit rychlejš a myslím že jsem o nic nepřišel--.... Konec byl ovšem podleč mého názoru fenomenální... ()

VS4ever

ešte 10 minut !!! .... ešte 10 minut a skončím na psychiatrii alebo v nemocnici so zastavou srdca !!! :D prvý diel bol vynikajuci ... ten druhý sa mi zapisal ako neskutočne nudna s.r.a.č.k.a. A TENTO TRETI DIEL SOM SKORO NEPREŽIL. a ta scena s padajucou kuchynou zo stropu je proste GENIALNA ! 10/10 ! Takto ma vyzerat pravý HOROR ! ()

luukaas

Bohužel oproti prvnímu dílu a slabšímu druhému dílu je tento třetí díl nejslabší. A co taky čekat...? PA, už nemá s čím překvapit až na pár lekaček v kuchyni... hlavně, když Vám z ničeho nic zmizí nabýtek, to je snaha vařit z vody...Děkujeme, ale čtvrtý díl už doufám nespatří světlo světa...!!!!!! ()

Figuto

1 - super, 2 - nic moc, 3 - lepší. Nevím, ale počtvrté sledovat to samé? To už by museli přijít s nějakou invencí. Až to bude, tak se určitě rád podívám. ()

Galeska odpad!

Musím se přidat na stranu odpůrců tohoto výtvoru. Možná mé hodnocení je zkreslené tím, že jsem na film koukala v podvečer a ne sama večer doma, ale myslím, že se tento "horor" opravdu zvrhl v "horor" v úplně jiném smyslu a to ve smyslu hodně špatné komedie. Omg co tohle bylo??!!! A jak je možné, že to má tak vysoké hodnocení?? Vždyť scény, které zřejmě měli vyprodukovat pocit strachu a výkřiky hrůzy u mě naopak vyvolávali záchvaty smíchu. Obzvláště scény, kdy lítá dokola nábytek jak splašenej, nebo holce stojí vlasy a ona hystericky ječí, či jí něco neviditélného táhne přes celou místnost za nohu.:-D Nevím viděla jsem PA 1 i 2 a tohle bylo bezkonkurečně nejhorší. A to musím závěrem předeslat, že mám tenhle styl hororů ráda. Nevím, oproti záhadě Blair Witch, tento film rozhodně neobstojí. ()

Jirka19320

Tak tento díl byl asi nejlepší z těch třech.Dvě malé holčičky,z nichž jedna z nich s dáblem komunikovala-perfektní.Napětí se postupně zvyšovalo a já ani jednou neuhnul očima od obrazovky.Dávám 4* ()

GoLeMjuraboY odpad!

Tohle je prostě hovadina... měl jsem co dělat abych v první hodině neusnul a pak jsem se jen smál tomu jak je to stupidní... ztráta času ()

DarkAngelus odpad!

Tak s těmito filmy se opravdu rozthl pytel ale už ztrácejí na efektu a ději.S porovnáním Paranormal Activity 1 je dle mého mínění dvojka a trojka jeden velký odpad který se chce podobat Paranormal Activity 1 ale zdaleka se ani špetkou tento třetí díl nepřibližuje prvnímu.Ztráta času se na tento film dívat. ()

Aselhaz odpad!

Doma straší, koukni se na video, nekouknu nevěřím. Totální propadák, kamera je k zbláznění, jedna nebo dvě slušné lekačky. Dá se snadno předpověděť co se zrovna stane. 0% ()

jessica29

Tento díl mne velmi zklamal,čekala jsem mnohem více.Vůbec to nebylo strašidelné a navíc scény z traileru tam vůbec nebyly. ()

Yelush

Úprimne som sa bál, či sa ešte v tomto koncepte podarí tvorcom niečim zaujať a som rád, že som sa bál zbytočne. Osobne sa mi veľmi páčilo, že trojka nebola len bezduchým ducharením, ale film mal nosnú "satanistickú" myšlienku, atmosféra bola vynikajúca hlavne kvôli vytvoreniu autentičnosti, ktorá sa tvorcom naozaj veľmi podarila. Dievčatá svoje úlohy taktiež výborne zahrali (najmä malá Kristi bola fakt presvedčivá) a celkovo film dokázal udržať dostatočnú mieru napätia so zaujímavými nápadmi či prekvapivým koncom. ()

Hrmak

Pre mňa najslabší diel série, ktorému uškodilo pomenovanie a zhmotnenie zla. Najlepším dielom zostáva jednotka, ktorú výborne dopĺňa druhý diel, ktorý naň pekne naväzuje. Tretí diel začal veľmi sľubne ale koniec ma trochu sklamal. Za strach, ktorý bol však cítiť a pár infarktových stavov, ktoré sa o mňa pokúšali nemôžem ísť pod 3 hviezdičky. ()

Creap odpad!

Po dvojce jsem netušil, že může bejt ještě něco nudnějšího. Když tu vidím, že někdo dal až pět hvězdiček tak opravdu nemůžu uvěřit vlastním očím. Paranormal Activity, horror založený na lítajících prostěradlech a stupidní kameře. Opravdu ne. Většinou bývám dost mírnej, co se týče kritiky a cením aspoň snahu autorů jednou hvězdou. Ale tady nelze cenit ani herecké výkony ani již zmiňovanou (ne)snahu autorů a velmi aktivních kameramanů..ODPAD ()

marco.uk

Neviem, ako zacat...Keby som to nepozeral doma cez PowerDVD,kde si nudne pasaze, a je ich veru dost, posuvam cely cas dopredu o 5 sekund ( a 5 a 5 a 5...) a naopak, niektore sceny si prehrajem este raz (a este a este a este...), tak by som tomu dal hviezdicky jednu. Z to ze sa pri horore smejem, davam hviezdicku druhu...Mam rad filmy s ducharskou tematikou, a za to je hviezdicka tretia. A za to, ze to Toby vydrzal hrat do konca, davam hviezdicku stvrtu :-) Ale uz ta tematika, ze drzim kameru v ruke a natacam aj ked neviem co, je otrepana a pri tretej casti uz to bolo naozaj prehnane,az by som povedal, ze idioticke, a za to zaberam hviezdicky 2... ()

JerryPilsen

Ohrané téma bez překvapení.Jenom s čekáním,kdo na vás vyjukne.Motivy "duchů" směšné.Asi ne tak pro američany.Neskutečně dlouhými pasážemi bez děje se napětí nepodařilo vytvořit.Všechno tu už tak nějak bylo. ()

Mrliš

Jednička pěkná, dvojka Odpad - v trojce se vracíme ke kvalitě jedničky. Ač už to není nijak mrazivé ani strašidelné, tak nezklame. Jedno shlédnutí doporučuji. Jsem zvědavej co bude ve čtyřce. ()

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

04.01.2012

...je Paramount Pictures. Včera jsme tu s Rogerem Ebertem sténali nad dramatickým úbytkem diváků v kinech. To samozřejmě neznamená, že by se tok peněz v Hollywoodu zastavil. Nejlepším hráčem loňska… (více)