Paranormal Activity 3

• USA Paranormal Activity 3 (více)

I kvůli maximálnímu požitku z filmu zůstává jeho příběh úzkostlivě střežen. Prozradit lze snad jen to, že v něm znovu vystupují hrdinky předchozích dvou dílů, paranormálními aktivitami pronásledované sestry Katie a Kristi, s nimiž se vrátíme ke kořenům zla, do časů jejich dětství, kdy se rády vzájemně strašily a hrály si na vyvolávání duchů, až se jim to jako bumerang začalo vracet. Připravte se na intenzivní filmový zážitek, který nenechá nikoho chladným. Snad kromě hrdinů filmu, kteří se s paranormálními aktivitami setkají na vlastní kůži. Vy ostatní toto setkání možná přežijete. (Bontonfilm)

Saf123

Škoda že na csfd není složka "filmové zklamání".Od tohoto filmu jsem čekala víc aktivity a ne scény,které se dají čekat s tím že byly naprosto stupidní,např.poslední scéna,která mě fakt dostala až jsem se musela smát,ale ono těch směšných záběrů tam bylo více. ()

KoRner

Podľa mňa toto už nie je film o paranormálnej aktivite, ale o nevítanom návštevníkovi, čo svedčí aj o tom, že po prvýkrát má meno, takmer fyzickú podobu a ešte aj vlastnú izbu. Dokonca som len tak zo srandy hneď na začiatku odhalil koniec, čo som samozrejme vtedy netušil :-). Po celý film som bol v napätí, avšak tie najlepšie scény iba recyklovali z jednotky. Jedinou zaujímavou scénou bolo pre mňa vyvolávanie Bloody Mary, z vystrašeného dievčatka sa však dalo vyťažiť oveľa viac. Len nepochopím tých dvoch rodičov, má na kamere plno strašidelných dôkazov a oni len poslušne pôjdu zase do postieľok, že čo im zase spraví? ()

Spike23

Tak jsem se těšil na nový díl, jak se zase zasměju nějakému pool cleaneru, dám tomu odpad a budu vzpomínat na starou dobrou jedničku, ale to, co se mi ve třetím díle dostalo, předčilo všechna očekávání, a bezpochyby nejen má. A ani trochu nelituji, jak jsem po předchůdci celou sérii zavrhl, protože tohle bylo opravdu jedno z nejpříjemnějších překvapení, jaké se mi v oblasti filmu může dostat. Jasně, pár scének je zkopírovaných z předchůdců beze změny, ale díky té skvělé gradaci a novým, konečně sympatickým hercům, nemá cenu ani o trochu snižovat hodnocení. Sice je teprv začátek 2012, ale nové Paranormal Activity zaslouženě patří na můj seznam nejlepších filmů roku. ()

korndaddy

Trochu se nám to zamotává, ale i tak to celkem šlo. Až na tu stařešinskou sektu. Jdu se dát jednu vychlazenou Bloody Mary. ()

bruceman7

Tak to byl třetí díl a já nejsem překvapen, že to stále jede podle stejného vzorce, tedy cca první hodinu můžu skypnout, protože se hne tak akorát pánev. Dalších dvacet minut vim, že se něco bude dít, ale kdy to čekat? Takže festovní napínák. No a závěr je už skoro klasickej, rupne páteř a padá klapka (ani nevim, jestli bych měl bejt v tomhle směru obviněn ze spoilerování). Jako celkově to strašidelný je, to nemůžu upřít, ale už nejde v podstatě o nic nového. Snad mi to místy připomíná Blairwich, jen se to místo v lese odehrává v baráku Jako plus beru další střípek do skládačky, proč rodinka dostává takovou nakládačku od vyšších sil. Jen mi vysvětlete, kdo by z celkem malicherného důvodu nechal po domě instalovat tehdy dost nepraktické vhs kamery a navíc je pro každej prd tahal ručně tam a zpátky - a už vidim, jak borec sjíždí dvanáctkovou šichtu u obrazovky. To by snad ani nebylo v lidských silách. Důvod sebenatáčení z prvního a druhého dílu by se dal vcelku dobře pochopit, ale tohle jde dost na krev. 6/10 ()

Han22

Trojka je podle bratra nejlepší díl a vysvětlující prequel. Takže ano, oproti jedničce a dvojce je tu posun. Můžeme vidět původ "neviděného" zla, nebo spíše si to víceméně domyslet. Také se zlo párkrát projeví, z toho dvakrát docela slušně a celkem ušlo i finále. Jinak je to opět bezbřehá nuda, blbost a opruz a všechny ty dobré scény by se u pětihvězdičkového hororu naskládaly do dvou-tří minut. ()

MareT.

Tak tomu se říká zklamání roku. Já jsem velký fanda PA série, takže mě neberte špatně, já si na styl vyprávění a vzniku stěžovat nebudu. V prních dvou dílech (v mých očích především v druhém) tvůrci předvedli, že vědí co dělají. Nenastrašili na nás pasti v domě, kterých se leknem a bude konec filmu, ale pořádně promysleli příběh. Tento nám měl ukázat, jak to všechno začalo. A narazili jsme na hubu. Příběh je naprosto nic (dal by se popsat třemi slovy bez slovesa), samotné strašení potkalo málého updatu, takže jestli duch v prvních dvou dílech gradoval svoji hrůzu, tady už snad při druhé noci na lidi šahá, tahá je za vlasy a háže nábytek po pokoji. Když si manžel vymyslel otáčecí systém pro kameru, myslel jsem si, že našli další způsob, jak vynásobit hrůzu, ale nápad je využit jen tak z 10 procent.. Konec je největší přeslap, nevyrovná se ani jednomu z předešlých dílů (a to jsem z jedničky taky nebyl moc nadšený). Já chci další díl, který všechno napraví a potom už by to mohli nechat.. ()

kery-

Oproti jedničce jsem se lekal jako fakt požehnaně :) dvojku jsem neviděl ale od trojky jsem si moc nesliboval - přeci jen to byl skoro stejný námět, ale film překvapil a u mě je ještě před jedničkou.. ()

Eraserhead

Z toho všeho, co se mi líbilo na prvním díle (gradace, lekačky, zvuk), tady zbylo pramálo. Hodinu se neděje téměř nic a pak se to do nás tvůrci snaží nahustit až v úplném závěru. PA3 je zatím ze série nejslabší a nezbývá než čekat, jestli ji čtvrtý díl (vzhledem k tržbám trojky nepochybně vznikne) oživý nebo definitivně pohřbí. P.S. Letošní Insidious dokázalo, že stále existují horory, které mě dokáží vyděsit. ()

Aslan

Paranormal Activity 3 Predchádzajúce časti som nevidel, ale verím že sa autorovi veľmi realisticky podarilo zachytiť, problémy z démonickým útlakom. Pre všetkých ktorý s tým majú problém, vyhľadať pomoc u Ježiša a jeho kňazov. A hlavne nekoketovať s okultnými praktikami. Veľmi zaujímavý film, ale.... ()

Holina

Asi méně kvalitní než jednička, ovšem kupodivu záživné. Navíc se liší od ostatních ze série tím, že má příběh. Oooo ano i tady to jde. ()

danielosbourne

Nuda nuda a nuda. Rozhodl jsem se dát tomuhle hororu ještě šanci po tom, co sem byl z prvního dílu vyděšený a zklamaný zároveň. Dvojku jsem po nepříznivých kritikách radši přeskočil a po ohlasech trojky jsem si řek: "Dobře Paranormální aktivito...dam ti šanci" Chyba. 84 minut nudy a strádání. Vždyť to byl první díl s malejma holkama, akorát že zlo má jméno a postrádá to jakoukoliv originalitu. ()

SphereF odpad!

Po nevydařených předchozích dílech jsem čekal nějaký zvrat, který nakonec nepřišel. Je to natočeno otřesně zmateným způsobem. Opět jsem se cítil trapně za tak hloupé řeči, které herci vedli. Přišlo mi to jak slepenina rozhovorů a scének, které nedávají smysl. Trocha akce na konci to nezachrání-nedoporučuju sledovat, škoda času. ()

legatio

Já se přiznám. Fakt jsem se vylekal a ne jednou. A to i když jsem věděl, že něco přijde a říkal jsem si, ať se neleknu. V tomhle teda mají u mě tvůrci velké plus, protože to se jen tak nikomu nepovede. ()

Orthank

Známe sequelovské pritláčanie na pílu nenechalo na seba dlho čakať. Rozjazd je svižnejší, zlo dostáva konkrétnejšiu podobu a dokonca sa snaží tváriť ako prequel k druhému dielu. Z domáceho videa sa tak postupne stáva plnohodnotná séria, ktorej ale tento Upgrade môže nepekne uškodiť. Stále je však zábavné nechať sa nachytať na pár zvukových mixoch, vŕzgajúcich dverách či chodiacich bielych plachtách. V každom prípade páni producenti, tých "inovácií" by už stačilo! ()

AdamesWWE

[7/10] Tretí pokus je prekvapivo lepší než som čakal, lepší ako dvojka, poteší 80-tková atmosféra, zlo je tu opäť, riadne hororové scény kde nechýba strach, napätie. Len škoda že finále upadlo do horšieho finále, ale aj tak dávam hodnotenie rovnaké ako jednotke, pretože sa mi tento film rovnako páčil po celú dobu a musím povedať že aj o niečo viacej ako jednotka. ()

Hanys_

Mírný kvalitativní posun oproti prvnímu dílu tady rozhodně je. Není to jen plkání a čekání na poslední 3 minuty, ale tentokrát se tady něco děje pořád. A ikdyž to na konci není zrovna moc paranormal, tak to vůbec nevadí. 5/10 ()

Burdock

Jednička byla ještě přijatelná, ale tohle už bylo trochu moc. Ono stokrát opakované začne být nudné a příliš předvídatelné, a když se k tomu ještě přidá trocha vykrádání Blair Witch. Tyhle nekonečný shitoidní série jsou opravdu za trest! ()

Krabak odpad!

Bože, to je ale nudná, předvídatelná a tupá sračka. Prostě toto se už nikdy nemůže dostat na úroveň jedničky. Dvojka byla už děsná, tohle je hnus...jsem zvědavej na 4ku. To u toho nejspíš usnu--->0% ()

Piggsy

První díl byl skvělý, druhý o dost slabší, třetí mě už ničím nepřekvapil. Jiný dům, jiná rodina, ale jinak pořád to samé. Jsem zvědavý, kolik dílů tohoto seriálu ještě vznikne... ()

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

04.01.2012

...je Paramount Pictures. Včera jsme tu s Rogerem Ebertem sténali nad dramatickým úbytkem diváků v kinech. To samozřejmě neznamená, že by se tok peněz v Hollywoodu zastavil. Nejlepším hráčem loňska… (více)