Hněv Titánů

• USA Wrath of the Titans (více)

Deset let po porážce obludného Krakena se Perseus pokouší uchýlit ke klidnému životu jako rybář a otec malého syna. Jenže mezi bohy, oslabenými nedostatkem lidské oddanosti a dlouho vězněnými Titány, pod vedením zuřivého Krona vypukne velká válka. Zeus, který byl zrazen Hadem, je zajat a unesen do podsvětí, a tak se Perseus musí ještě jednou stát hrdinou, aby nalezl Dia a zmařil snahu Titánů vládnout na Zemi. (Magic Box)

text77

No tak pokračování souboje titánů se nepovedlo a byla to úplně stejná nuda. Od půlky filmu jsem se začal modlit k samému Zeusovi o konec, který byl však v nedohlednu. Děj filmu úplně oničem a film samotný by stačil na 30 minut. Dvě hvězdičky za příšerky a jinak nic. Doufám, že tímto tato blbost již byla ukončena. ()

Bayonnet

Jednička fungovala jenom jako předvedení triků a hlášek, drobných odkazů souboje titánů z osmdesátého prvního a tohle konečně funguje jako film. Docela jsem byl potěšen. Jo a drobnost, konečně má Perseus kudrnatý vlasy, tak to má být... ()

Incanus odpad!

Co tvůrčímu týmu mám jednoznačně za zlé, je zcela chybné, chabé vystavění konstruktu děje. Film nemusí být "kulervoucí", abych byl ochotný jít na něj znova, nebo třeba si jej pořídit, jak vyjde na DVD. Tomuto spektáklu chybí skoro to samé, co v případě předchozího dílu, i když mírně řečeno, jinak to ani dopadnout nemohlo, vzhledem k tristnímu ztvárnění filmové klasiky s Laurencem Olivierem. Zato, jakým způsobem zde bylo naloženo s mýtickou stránkou věci - bohy, by autoři zasloužili...... Vizuální zpracování není pak ani schopné zachránit příběh, jehož "gró" stojí na věčném konfliktu rolí v evidentně akunkční rodině. Ještěže je tu tatík, který udělá "ty ty ty" - SPOILER - vysaje životní sílu ze svého syna, aby zpřetrhal pouta vězení a osvobodil se........... brrrr........... hnůj je jediné adekvátní hodnocení........... už nikdy víc. Upřímně doufám, že další pokračování nenatočí. ()

pikovyeso

tohle je tak neskutečně nudné, u jedničky se mi to začlo líbit až na podruhé ale tohle, naprostá nuda a hloupost. Příběh špatně navazuje, herci nic moc, a příběh Ó bože ??? ()

Bednobuch

Souboj titánů, ač remake byl zajímavý. Nový příběh, zajímavé efekty dobré obsazení. Ale hněv titánů se nepovedl. Ač obsazení skoro stejné a efekty možná ještě lepší, tak příběh mi přišel hodně slabý a vlastně jen k tomu, aby slepil trochu smysluplně bojové scény dohromady. A Perseovi ty kudrliny vlbec nesluší. Slabota ()

martin383

Celkem povedené dílo ze světa řeckých bohů. Rozhodně je to povedenější než jednička a stačilo málo a mohlo se to zařadit mezi nejlepší fantasy posledních let. Je zde vidět určitý progres. Film oplývá akčností, skvělými efekty a relativně snadným dějem, který občas naruší nějaká nedotáhlá scéná a možná až překvapivá změna povahy některých postav. Áres působí trochu nevyzrále na boha války, Hádes i Zeus ovšem dojem bohů slušně napravují tedy celkově tak 75%. ()

RISOvonVODKA

Strašný film, ak ho tak môžme nazvať. Debilina až ma pichalo v srdci. Prečo? Zabíjanie bohov, dementné súboje, kde Perseus len lieta okolo ako špivaná handra. Odporné kulisy a tie papierové kamene, čo boli v každom zábere ma tak iritovali, že som mal chuť zbehnúť do hollywoodu a škrtnúť im tam zápalkou. Scenár môžme zhrnúť do "Idú, idú, idú a dôjdu." A medzitým tie už spomínané Perseove lekcie lietania okolím. Odporúčam si radšej pozrieť klasický, 31 rokov starý, Súboj Titanov, čo je masterpiece a nie túto hovadinu. ()

JokerJokes

Určitě zlepšení od nepovedé jedničky. Po akční stránce velmi dobré. Skvělý herci ( hlavně Neeson a Fiennes. Ale za se jako u jedničky to byl slabý děj, u rozhovorů sem se celkem nudil. Epická bitva na konci s velmi dobře udělanými filmovými monstry, kde nešlo, aby se člověk nebavil. Uplně bych vystřihl kýčovito scénu na konci s Perseem a Andromedou, která ten konec trochu pokazila. Ale určitě jeden z nejlepších akčňáků tohodle roku. 70% ()

luken2000

velmi plytky a miestami nudny film, a skoda hodiny a pol pri tomto filme... dve hviezdy za skvele obsadenie, ale ani to nepomaha filmu vyjst z priepasti tartarosu....v porovnani so subojom titanov ale musim povedat o chlp lepsie, no 3d mi tam pride vcelku zbytocne ()

evangelos

O trochu lepšie ako jednotka, no stále iba v priemere. Akcia tu síce je natočená energickejšie, ale bez nápadu. A keď mám povedať, koľko toho naozaj stálo za to, tak asi 1-2 scény ako aj v jednotke. Tempo je rýchlejšie s pestrejšími (ale nevyužitými) lokalitami, takže o nejakom budovaní atmosféry tu nemôže byť ani reči. Na to, že tam bohovia spriadajú intrigy a konečne sa objaví aj nejaký titán, je to celé smiešne neepické. Ale ja sa nehnevám. Liebesman nie je o nič lepší ako jeho predchodca. Čakal som bezduchú srajdu a tú som aj dostal, takže z mojej strany spokojné dve hviezdičky. Nie je tu dôvod, prečo dať viac. ()

balrag

Herecký výkon Ralpha Fiennese jedna hvězda,kronos druhá hvězda,řecká mytologie třetí.Zbytek je blytek.Kulisy stojí za hovno a zbytek herců taky.Snad ještě Ramiréz byl v klidu. ()

dasid

samozrejme pohodička ktorá je o 2 triedy lepšia ako jednotka...nerozumiem niektorým ako môžu tvrdiť opak....perfektná akcia triky atmosféra..... ()

luke1

Ne neni to nejlepsi film,ale nevim za co bych mel odebrat hvezdicku.dej,postavy a hlavne efekty nemaji chybu.jo je to americkej film,ale rad tomu verim pokud je na co se divat a to v tomle filmu je,tak nemuzu nehodnotit jinak nez kladne... ()

Mahonney

Oddychovka na jedno až dvě zkouknutí. Kulervoucí akce, monstra a Rosamund Pike, kterou bych jako královnu Andromedu nechal vládnout mému Pike ;-) 75 % ode mě, zaokrouhleno to dává 4* ()

Cabotin

Virtuózní podívaná. Nechce být ničím jiným. Přesto jí mnozí opovrhují, protože je to "jen zábava". Přitom stačí jen vypnout makovici a vejrat a aspoň na hoďku a půl nic neřešit. Toto je showbussines, milánkové, nikoliv festival v Cannes. Copak někdo odsuzuje adrenalinové poutové atrakce? Na ty se buď vleze nebo ne. A neremcá se pak, že to nemělo žádnou myšlenku. A vyčítat velkým hercům, že se snaží stupidní dialogy zahrát jako by je napsal Shakespeare? Jsou to přece velcí herci ve velkofilmu. Něco takového může opravdu vadit jen hlupákovi, který si nevidí na špičku nosu. Snobovi, co má možná přehled, ale jinak ví prd. Přesný názor - verbal ()

Yelush

Sledovanie určite lepšie zvládnutého pokračovania Titanov, bolo pre mňa po vizuálnej stránke obrovským zážitkom. Akcia od začiatku do konca, veľa dobrých nápadov, casting a naozaj parádne spracovanie by predurčovali tento film na top blockbuster, ale v konečnom dôsledku mi tam predsa chýbala nejaká hlbšia myšlienka, pridať ešte 20min stopáže a využiť ich viac na dokreslenie postáv, by filmu spolu s vizuálnou stránkou dali šmrnc pána prsteňov a určite by ho aj prekonali. Ale pravdepodobne tvorcovia toto asi ani nemali v úmysle, čo je škoda, lebo nevyužiť potenciál hercov ako Fiennes či Neeson je barbarstvo. Filmu podľa mňa ublížilo aj angažovanie Ramíréza ako boha vojny, ktorý bol nemastný neslaný, bez emócie, no skrátka katastrofa. Starý zlatý ÁRES zo Xeny. Ale aj napriek týmto negatívam sa vraciam k úvodu môjho príspevku a film hodnotím veľmi pozitívne hlavne po vizuálnej stránke a aj keď som odporca robenia filmov na efekty pri Hneve Titanov zažmúrim všetky oči. ()

Lazy87

Oproti předchozímu dílu to má pár výhod. Především, tento příběh jsem ještě neviděl. A asi si budu muset prolouskat řeckou mytologii, jestli si najdu čas. Jinak to bylo to samé jako clash. ()

Worthington se vrací ke sci-fi

Worthington se vrací ke sci-fi

29.08.2015

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

23.03.2012

Alespoň jsou o tom přesvědčení fanoušci legendárního zeleného kvarteta. Ale po pořádku: Michael Bay bude prostřednictvím své společnosti Platinum Dunes produkovat nový hraný film Teenage Mutant Ninja… (více)