Reklama

Reklama

Pirates of the Caribbean 6

všechny plakáty

Diskuze

Sayko

Sayko (hodnocení, recenze)

Pierre

No tak myslím si, že nebyl, jelikož nemůže být náhrada za Deppa, to by byl totální propadák. Spíš to bude něco na styl Prequelu,  ale ocenil bych i spin-off někoho z posádky.. 

na příspěvěk reagoval Blackhand47

Pierre

Pierre (hodnocení, recenze)

Sayko

Já bych se na to ani nepodíval. A to by tam jako vůbec Jack nebyl nebo by ho hrál někdo jiný? 

na příspěvěk reagoval Sayko

Pierre

Pierre (hodnocení, recenze)

Piráti z Karibiku bez Johnyho Depa? WTF? Vždyť to vůbec nedává smysl. To je jako mistr Bean bez Rowana Atkinsona.

na příspěvěk reagoval Sayko, Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Psychor

Tak tě sklamu... Ale původně POC měli být horor... 

Jenže postava Jacka, kterou hral.... Johny Depp A především jak jí hral! 

Z toho udělala uplně něco jiného... Ano, na zakladě jedné jediné postavy se to rozhodli překopat na komedii, z prvky hororu. :)

Psychor

Psychor (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Horor má v divákovi vyvolat pocit strachu a děsu, čímž se od fantasy odlišuje. Tebou zmíněné prvky se vyskytují třeba i v Game of Thrones a nikdo na základě toho netvrdí, že se jedná o hororový seriál.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Mam pocit že nejspíš došlo k zaměně Planetou Pokladů... Ta měla podobný zaklad... Animak od disney. :D

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Mají pouze pohádkovy scenař ... Jinak je to dobrodružny fantasy z příměsí hororu. Prostě pohádka no... :D

na příspěvěk reagoval Psychor

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Jo, to za tebe už asi jo. Já měl ještě na kazetách z televize nahrané Kačery a Rychlou rotu :)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Kreativita českých překladů, která vůbec není kreativní. Co s tím naděláme. Každopádně aspoň u nás (ne na Slovensku) už se krotí a překládají většinou jen vyloženě pro děti. Jo, za mě taky ještě videopůjčovny byly. Později ještě DVD, ale ty se dlouho neohřály. Větší sranda je, když se takový chytrák chlubí tím, jaký je fanoušek :) 

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Je to tak. Když už člověk neví, wikipedie, csfd a další to prostě jistí... Já už si radši nepamatuji, co za hrůzu jsem to kdysi slyšel. Horší je, když něco takového potkáš na vážně míněných akcích, nebo tématických kanálech na youtube, či blogu. Někdo asi plácá páté přes deváté :)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Byl jsem svědkem několika podobných excesů, takže s tebou soucítím :D

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Rebelka_

Ukazal se jen jako Mesenger. Nakonci jak zlomili trojzubec, zrušili všechny kledby moře, včetně zámků a klecí... To by mohlo někoho naštvat. Což je podle mě Hades... Čímž by se konečně vratili ke klasickym živím mrtvím a UŽ NIKDY SE NEVRACET K PŘEDRAŽENYM STÍNŮM DUCHŮ... Kde sevty prachy fakt nevyplatili. :)

Uživatel Rebelka_ smazal svůj příspěvek.

Reklama

Reklama